detektyw ds. kryminalnych — lorne bay police station
36 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Wyszła za mężczyznę, z którym zdradzała byłego męża. Szuka sprawców wypadku, który wysłał jej policyjnego partnera do szpitala.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=fluorite[telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/6438b42ed59f20525852906e3606c8b8/tumblr_p6k74e6KlE1vlete3o1_400.png][/telimg1]
[tel5]Cameron
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/6438b42ed59f20525852906e3606c8b8/tumblr_p6k74e6KlE1vlete3o1_400.png][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
towarzyszy starszym paniom — na imprezach
28 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Duży dzieciak, który pomimo mieszkania w przyczepie chce uchodzić za bogatego. Zarabia pieniądze, towarzysząc starszym panią na imprezach, a jego najnowszym hobby jest bajerowanie pięknej Quinn.
13:20
leif
*numer nieprawidłowy*
wysłano do Cameron G. Regalado
specj. ds. komunikacji i analityk — lorne bay police station
30 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Hobbystycznie informatyk, jednak zawodowo zajmuje się podsłuchami i analityką w wywiadzie. Marzy by pracować w terenie i od dwóch lat próbuje zaaklimatyzować się w rodzinnym miasteczku, które porzucił dla kariery i związku na prawie pięć, długich lat.
6:14 PM
Raul
Czołem Pani Detektyw, melduje się Raul Muñoz! Mam dla ciebie przepis na quesadille o którą pytałaś. Mogę ci ją gdzieś podrzucić?
6:14 PM
Gram wieczorem mecz na boisku do kosza w twoich okolicach. Miałabyś czas podejść?
wysłano do Cameron G. Regalado
specj. ds. komunikacji i analityk — lorne bay police station
30 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Hobbystycznie informatyk, jednak zawodowo zajmuje się podsłuchami i analityką w wywiadzie. Marzy by pracować w terenie i od dwóch lat próbuje zaaklimatyzować się w rodzinnym miasteczku, które porzucił dla kariery i związku na prawie pięć, długich lat.
6:14 PM
Raul
Znam się na tym, lepszego nie dostaniesz nigdzie.
6:14 PM
A więc 19:00 przy wejściu na boisko?
wysłano do Cameron G. Regalado
towarzyszy starszym paniom — na imprezach
28 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Duży dzieciak, który pomimo mieszkania w przyczepie chce uchodzić za bogatego. Zarabia pieniądze, towarzysząc starszym panią na imprezach, a jego najnowszym hobby jest bajerowanie pięknej Quinn.
18:20
leif
pamiętasz jak powiedziałaś, że jestem twoim ulubionym bratem i zrobiłabyś dla mnie wszystko?
zatankowanie paliwa w samochodzie wlicza się do pakietu?
wysłano do Cameron G. Regalado
towarzyszy starszym paniom — na imprezach
28 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Duży dzieciak, który pomimo mieszkania w przyczepie chce uchodzić za bogatego. Zarabia pieniądze, towarzysząc starszym panią na imprezach, a jego najnowszym hobby jest bajerowanie pięknej Quinn.
23:23
leif
dzięki za wsparcie
zdaje się, że potrzebuję jeszcze trochę siostrzanej miłości
mogę przekimać u ciebie kilka dni? jestem przekonany, że w przyczepie obok miało miejsce przestępstwo, bo kręci się tutaj sporo policji
swoją drogą, nic nie wiesz na ten temat? nie interesuje cię bezpieczeństwo ulubionego brata?
aha, tylko musisz po mnie przyjechać, bo nadal nie zatankowałem samochodu
wysłano do Cameron G. Regalado
ODPOWIEDZ