student weterynarii — lorne bay wildlife sanctuary
25 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Ja byłem tylko jednym ze zdarzeń Twojego życia – i nigdy Ci nie biło serce z niepewności, czy mnie spotkasz. A mnie biło.
romulus ballard
Rome powrócił do miasta dopiero niedawno, rozpoczynając od razu praktyki w sanktuarium koali. Jego rodzice są i byli znani ze swojego pijaństwa i agresji, więc Rome kiedyś był zawsze przystrojony siniakami; uciekł z domu po skończeniu pełnoletności i do tej pory studiował i mieszkał w Perth. Wskutek wszystkich klęsk mierzy się teraz z kryzysem i nie wie, czy lepiej będzie zostać weterynarzem, czy wstąpić do religijnej sekty.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

agentka federalna — Australian Federal Police
29 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Posterunek policji w Lorne Bay zamieniła na oddział policji federalnej w Cairns i teraz próbuje godzić jakoś wszystkie obowiązki świeżo upieczonej agentki z rolą młodej mamy oraz żony marynarza Robina.
:welcome: Łap Sarah Brattleby, ona będzie ciągnęła go w stronę bycia weterynarzem, będzie pokazywała mu kuoki i zagadywała go w pracy :hihi:
A gdyby jednak Rome chciał wstąpić do sekty, to Lachlan Clearwater czeka :|
Romulus ballard
Właściciel & CEO — RDC Finances Cairns
31 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Po wypadku samochodowym udaje, że stracił pamięć, ponieważ w jego sali pewnego dnia pojawiła się dziewczyna, która udaje, że jest jego narzeczoną. chce sprawdzić o co jej chodzi, więc kontynuuje ten teatrzyk.
Romulus ballard cześć kolego z pracy Ferki, chcesz sie z nią koleżkować? <33
student weterynarii — lorne bay wildlife sanctuary
25 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Ja byłem tylko jednym ze zdarzeń Twojego życia – i nigdy Ci nie biło serce z niepewności, czy mnie spotkasz. A mnie biło.
Annie Halsworth-Callaway pisze: 27 lut 2024, 10:42
:welcome: Łap Sarah Brattleby, ona będzie ciągnęła go w stronę bycia weterynarzem, będzie pokazywała mu kuoki i zagadywała go w pracy :hihi:
A gdyby jednak Rome chciał wstąpić do sekty, to Lachlan Clearwater czeka :|
Romulus ballard
Tak sobie myślę, że Rome traktowałby ją w takim razie jak starszą siostrę i może też osobę, do której zwracałby się z problemami, bo właściwie obecnie prawie nikogo w Lorne nie ma. A jeśli Sarah mieszka w Sapphire, to pewnie kilka razy poprosi ją, żeby przeszła się ulicą obok domu jego rodziców i zerknęła, czy nie umierają pijani na trawniku. Poza tym chętnie też się jej zdradzi, że ma krasza na ojca dziewczyny, z którą wszyscy sądzą, że jest w związku :lol:
A co do Lachlana, to bardzo chętnie odegram kiedyś próbę przekonania go, żeby wyszedł z pseudo chrześcijańskiej sekty i zamiast tego dołączył do jego super g r u p k i :lol:
Ryder U. Hayes pisze: 27 lut 2024, 10:56
Romulus ballard cześć kolego z pracy Ferki, chcesz sie z nią koleżkować? <33
Bardzo chcę! Mogą się nawet znać z przeszłości; może Feraye była raz świadkiem, jak Rome jest traktowany brzydko przez matkę gdzieś na mieście, tj. za czasów dzieciństwa, więc kiedy Romek uciekł przed matczynymi pięściami, Ferka mogła mu w tym pomóc. Może nawet zapraszała go do siebie, ale ostatecznie tylko spędzili czas gdzieś w lesie, śledząc wszystkie piękne zwierzaki, i tak jakoś narodziła się im przyjaźń! Mogła mu też pomagać, kiedy jego ojciec przygarnął psa z ulicy, mogli już wtedy bawić się w małych weterynarzy, a kiedy pies został przez jego ojca zabity, Rome tylko jej opowiedział całą historię. Potem, kiedy uciekł z Lorne Bay, mógł się im urwać kontakt, więc kiedy spotkaliby się ponownie w sanktuarium, dzieląc pracę, mogłoby być i nostalgicznie, i trochę niezręcznie!
dyrektor generalny — prywatnej firmy wojskowej
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
tragedię ma wpisaną w imię
hejka, przychodzę się tylko ładnie uśmiechnąć, bo nie wiem, co napisać :oops:
miłuj alty'ego swego jak siebie samego, takie przyrzeczenie boskie :oops: :oops: tiliusza też możesz :rekin:
ODPOWIEDZ