echo wielkiego dziedzictwa — w szemranych klubach i ciemnych uliczkach
21 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
nie mógł w to uwierzyć, tyle smutku. tyle melancholii, że aż mdli.
klaus
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
odpowiedź na wiadomość
CYTOWANA WIADOMOŚĆ
treść treść treść
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
wysłano do @oznacz

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=pearl][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/474x/80/75/3b/80753b822ab07b37d0215b2d9bdc2b34.jpg][/telimg1]
[tel5]klaus
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://i.pinimg.com/474x/80/75/3b/80753b822ab07b37d0215b2d9bdc2b34.jpg][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
właściciel sklepu jubilerskiego — Ruby Drops
37 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Niedojrzały emocjonalnie narwaniec, który chce cię ustatkować, ale jeszcze niedawno dealował, ćpał, był panem do towarzystwa, paserem i złodziejem. Born and raised in Lorne Bay. Trzeci syn wielodzietnej patologicznej rodziny, zapewne znanej w mieście z tej patologii.
Saul
07:21
nie, w to nie wierzę
wysłano do klaus amadeus werner
właściciel sklepu jubilerskiego — Ruby Drops
37 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Niedojrzały emocjonalnie narwaniec, który chce cię ustatkować, ale jeszcze niedawno dealował, ćpał, był panem do towarzystwa, paserem i złodziejem. Born and raised in Lorne Bay. Trzeci syn wielodzietnej patologicznej rodziny, zapewne znanej w mieście z tej patologii.
Saul
16:18
nie wierzę, żebyś żałował tego, co się stało, tego, w jaki sposób się rozstaliśmy, tego, że nie wierzyłeś mi na słowo, kiedy mówiłem, że nie ćpam (być może - jak się okazuje - kierując się tym, co sam robisz i że sam mnie okłamywałeś). Nie wierzę, że żałujesz tego, w jaki sposób mnie objechałeś, co mi powiedziałeś, w jakim stanie mnie zostawiłeś, w jakim momencie życia i z jakiego powodu. nie sądzę, żeby cię obeszło nawet gdybym potem się zabił, czego wielokrotnie byłem bliski. Żałuję, że ci zaufałem i że cię pokochałem, że cię broniłem przed innymi i byłem ślepy; że nie słuchałem, kiedy inni mówili mi, że związek z tobą nie jest dobrym pomysłem. żałuję tego, ile dobra w tobie widziałem, bezsensownie. żałuję, że byłeś pierwszym moim partnerem, którego przedstawiłem rodzinie - być może ciągle bym ją miał, gdyby nie to. Pozbawiłeś mnie wszystkiego, Klaus, a dałeś jedynie pieniądze, których akurat potrzebowałem od ciebie najmniej.
Zwróciłem ci to na konto, z którego mi je przelałeś.
wysłano do klaus amadeus werner
właściciel sklepu jubilerskiego — Ruby Drops
37 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Niedojrzały emocjonalnie narwaniec, który chce cię ustatkować, ale jeszcze niedawno dealował, ćpał, był panem do towarzystwa, paserem i złodziejem. Born and raised in Lorne Bay. Trzeci syn wielodzietnej patologicznej rodziny, zapewne znanej w mieście z tej patologii.
Saul
17:01
kotku, gdybyś nie chciał, to byś tego nie zrobił <3
wysłano do klaus amadeus werner
Striptizer — Shadow
23 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
najebana, ale dama
Amo
17:23
😵
Ja nie sądziłem, że... CO ZA SKURWIEL
GDZie jesteś? Przyjadę do ciebie
Na pewno zaćpał. Może to popił jakimś syfem. Nie wierzę, że tak by się zachował na trzeźwo... Spokojnie, skarbie. Bo jesteś skarbem, pamiętaj
Idę do auta, przyjadę, tylko napisz gdzie. Nie zostawię cię samego.
Nikt nie ma prawa cię tak traktować
wysłano do klaus amadeus werner
Striptizer — Shadow
23 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
najebana, ale dama
Amo
17:23
Nie jesteś okropny, nawet tak nie mów
Ja w ciebie wierzę, wiem że nie jesteś i ty też to musisz wiedzieć
On na pewno też to wie i próbuje cie ranić, bo nie radzi sobie sam ze sobą i nie ma za grosz godności i poczucia dobrego smaku
Nie zrobiłeś nic złego i walcz o siebie dalej i ja zawalcze o ciebie
Gdzie jesteś? Jestem w drodze i będę krążył, dopóki mi nie powiesz
wysłano do klaus amadeus werner
Striptizer — Shadow
23 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
najebana, ale dama
Amo
17:23
Będę za moment
Zasługujesz na o wiele więcej, niż mogę ci dać
ale będę się starać
zaqwsdse
zawsze
wysłano do klaus amadeus werner
właściciel sklepu jubilerskiego — Ruby Drops
37 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Niedojrzały emocjonalnie narwaniec, który chce cię ustatkować, ale jeszcze niedawno dealował, ćpał, był panem do towarzystwa, paserem i złodziejem. Born and raised in Lorne Bay. Trzeci syn wielodzietnej patologicznej rodziny, zapewne znanej w mieście z tej patologii.
Saul
17:01
Co było strasznym błędem? To, że stwierdziłeś bezpodstawnie, że ćpam? To, że powiedziałeś, że jesteś ze mną nieszczęśliwy, bo śmiałem wziąć do siebie swoje dziecko i przez to poświęcam ci za mało uwagi? To, że nie powiedziałeś mi wcześniej, że jest jakikolwiek problem? To, że udawałeś, że jest wszystko w porządku, po czym nawrzeszczałeś na mnie akurat w jednym z najgorszych momentów mojego życia? Kiedy Twój ojciec przysłał ci film, na którym jestem zbiorowo gwałcony, że ten film pojawił się akurat tuż po tym, jak zostałem wyrzucony z domu i życia przez brata, którego cholernie kocham, na którym mi zależy i któremu nie wiem nawet, o co chodzi, bo nie raczył mi wyjaśnić? Błędem było to, że nie powiedziałeś mi, że twoja matka nie żyje i pozwoliłeś robić z siebie durnia przed ojcem, który mnie nienawidzi i próbował cię ode mnie kupić? Błędem było mówienie mi, że mam cię gdzieś i nie widzę dalej, niż czubek własnego nosa? A może błędem było okłamywanie mnie, że nie pieprzysz się z innymi, kiedy nadal to robiłeś? Czy błędem było wyrzucanie mi, że siedzisz sam w domu i zerwałeś kontakty, żeby tylko się nie ruchać na prawo i lewo; zamiast ze mną o tym porozmawiać, powiedzieć, że to jest duży problem, że sobie z nim nie radzisz? Błędem były pretensje do mnie o rzeczy, które sam zrobiłeś, a o których ja nawet nie wiedziałem?
Co z tego wszystkiego było błędem, Klaus?
wysłano do klaus amadeus werner
właściciel sklepu jubilerskiego — Ruby Drops
37 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Niedojrzały emocjonalnie narwaniec, który chce cię ustatkować, ale jeszcze niedawno dealował, ćpał, był panem do towarzystwa, paserem i złodziejem. Born and raised in Lorne Bay. Trzeci syn wielodzietnej patologicznej rodziny, zapewne znanej w mieście z tej patologii.
Saul
17:31
chciałbym, żeby to była prawda, że mnie kochasz - wtedy to wszystko by się po prostu nie wydarzyło. wtedy rzeczywiście różne rzeczy byłyby po prostu błedami - do naprawienia, a ty nie wyszedłbyś z domu ze swoimi rzeczami, zostawiając mnie poranionego, ledwie przytomnego z bólu (bardziej psychicznego, po tym, co od Ciebie usłyszałem) i nie rzuciłbyś jeszcze na koniec, że mam zająć się małą, bo płacze - jakbym się nią w ogóle nie zajmował (chociaz chwile wczesniej mi wywrzeszczałeś, że właśnie zajmuję sie tylko nią, zamiast tobą)
wysłano do klaus amadeus werner
ODPOWIEDZ