właściciel sklepu jubilerskiego — Ruby Drops
37 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Niedojrzały emocjonalnie narwaniec, który chce cię ustatkować, ale jeszcze niedawno dealował, ćpał, był panem do towarzystwa, paserem i złodziejem. Born and raised in Lorne Bay. Trzeci syn wielodzietnej patologicznej rodziny, zapewne znanej w mieście z tej patologii.
Saul Monroe
Kiedyś (nie tak znów dawno) był ćpunem, złodziejem, paserem, dealerem i panem do towarzystwa. Obecnie się trochę ustatkował, prowadzi sklep jubilerski, ma córkę, ale duchy przeszłości wciąż za nim krążą.
Członek jednej z liczniejszych rodzin w Lorne Bay i przy okazji jednej z bardziej znanych - ale z tej złej strony. Jak to mówią: patologia, jakiej w Simsach nie da się stworzyć.
Zajrzyj niżej: są tam propozycje moich szukajek, przygarnę ludzi!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis


ObrazekObrazek
AAAosobę opiekuńczą
do zajmowania się półroczną dziewczynką, przyjmę
Wymagania
× wiek dowolny (byle byś byłx po 16 roku życia)
× płeć dowolna
× fajnie, jeśli masz jakieś kwalifikacje (choćby zajmowanie się młodszym rodzeństwem), ale nie jest to konieczne - tylko daj mi jakiś punkt zaczepienia, żebym zaufał, że Isli będzie z Tobą dobrze
× ilość osób: nie musi to być jedna. Chętnie przygarnę nawet ze dwie czy trzy :D
lorem ipsum
No, co ja będę pierdzielił za dużo? I tak ścian tekstu nikt nie czyta, c'nie? ;) No tyle chcę: osoby lub osób, które mógłbym zatrudniać do zajmowania się moją Islą. No, niestety - czasem trzeba iść do pracy, czasem po prostu pobyć w samotności, chłop mi się wziął i wysypał (a zresztą z chłopem na randki czasem trzeba wyjść - takie sa plany na przyszłość z następnym chłopem), więc no: potrzebuję kogoś, kto zajmie się małą.
Zara, hola, ale przecież jeśli ty gdzieś wybędziesz, a ja zostanę z dzieciokiem, to co z tego mają być za gry?!
No, gry będą, tak? Czasem chcę przedłużyć nieobecność i trzeba tu interakcji. Czasem spotkamy się na mieście. Czasem nie możesz się zająć małą. Czasem przylezę do domu i zacznę pierdzielić, takie rozmowy o życiu i śmierci... No, a poza tym możemy się też znać skądinąd, nie tylko z tego, że opiekujesz się moim dzieckiem, tak?

Wszelkie dramy, szaleństwa itp. mile widziane <3 Zapraszam na priv lub Discorda
aktualne 27.02
ObrazekObrazek
53xu
duchów przeszłości
Kogo?
× ludzi, z którymi ćpałem
× ludzi, którym sprzedawałem dragi
× dostawców
× byłych klientów
× tych, którzy mieli/mają do mnie problem o któreś z powyższych
O co kaman?
Już nie ćpam i nie sprzedaję się, ale jeszcze niedawno robiłem jedno i drugie. Nieco dawniej handlowałem dragami. Szukam ludzi, z którymi sypiałem (mogło być jednorazowo), a oni mi za to zapłacili; mogą to być też ludzie, którzy mi nie zapłacili (a być może powinni); ludzi mających związki z narkotykami.
× możesz być postacią już istniejącą
× płeć nie gra roli
× wiek gra o tyle, że z kimś młodszym, niż 18 lat Saul by się nie przespał
× przygarnę dramy
× ostrzejsze dramy mile widziane (wszystko do dogadania na priv, ale jestem człowiekiem, który lubi krzywdzić swoje postacie, you know ;P )
× absolutnie nie jest tak, że jak spodoba Ci się jedna z opcji, to druga już jest zamknięta: to się jak najbardziej może łączyć
× mogłxś kiedyś być moim sponsorem (zwłaszcza kiedy byłem młody)
× miałxbyś jakiś pomysł, ale w sumie nie bardzo tu pasuje, jedynie częściowo? To nic - odezwij się i dogadajmy się!
aktualne 27.02
ObrazekObrazek
Pracowników do sklepu jubilerskiego
Nie musisz koniecznie być jubilerem
Kogo szukam?
× jubilera/złotnika
× sprzedawcy
× księgowego
× ochroniarza
I po wuj mi to?
Nie mam ograniczonej ilości miejsc, bo założenie jest takie, że sklep będzie się rozwijał, więc przyjmę każdego. :D Póki co - zakładam w grach, że gdzieś tam jacyś pracownicy są. Saul przejął sklep niedawno: jakoś w październiku, postawił go na nogi i bardzo mu na tym biznesie zależy. Sam jest jubilerem i tak naprawdę ten sklep, to jego marzenie z dzieciństwa mimo, że przez większość życia zajmował się czym innym.

Chciałbym gier ze współpracownikami/cami/osobami pracowniczymi - mogą być wyłącznie zawodowe, a może tu nastąpić jakaś prywatna znajomość, może przyjaźń (bardzo chętnie).
Może to być postać już istniejąca, a może szukasz pracy dla kogoś, kogo dopiero chcesz stworzyć? Albo Twoja postać zastanawia się nad zmianą pracy?

Ze swojej strony zapewniam obecnie trochę dramy, bo życie się Saulowi właśnie posypało w jednym momencie, więc teraz przez jakiś czas tylko chodzi do pracy i próbuje żyć normalnie, ale widać, że mocno się coś zmieniło. Nie zaniedbuje obowiązków zawodowych, ale jest rozkojarzony i przybity. I zaczął przychodzić do pracy ze swoją półroczną córeczką, za to przestał się tam pojawiać jego partner. To tak w ramach ewentualnych pomysłów na zaczęcie gier w obecnym momencie saulowej fabuły.

Jak coś - wiele jest do ewentualnego dogadania, ustalenia, zapraszam na pw lub na dc: Kocur/kocurowy
aktualne 27.02