starszy inspektor — lorne bay fire station
36 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Raymond O'Brien
Data urodzenia 10.12.1986r.
Zawód i miejsce pracy zastępca komendanta lorne bay fire station
ścieżka kariery
Skończył studia na rachunkowości i zarządzaniu, ale pracował głównie w straży pożarnej, gdzie aktualnie jest zastępcą komendanta. W czasach szkolnych grał w kapeli i był członkiem drużyny piłki nożnej.
finanse
Długów nie posiada, ma za to spory apartament, samochód, łódkę i motocykl, więc na brak pieniędzy nie narzeka. O spadku nic mu nie wiadomo, ale prawdopodobnie czeka na niego dom w razie śmierci rodziców, do podziału z rodzeństwem.
anamneza
Pali papierosy, poza tym raczej nie ma o czym opowiadać. Zdrowy, wysportowany, w dobrej kondycji ogólnie.
istotne powiązania

Christian Russo - były partner, byli ze sobą kilka lat, aż do wyjazdu chłopaka osiem lat temu w poszukiwaniu sławy
Saul Monroe - przyjaciel i były chłopak, byli ze sobą siedem lat, od liceum do czwartego roku studiów Raya, aktualnie fwb.
relacje z npc

Ma dobry kontakt z rodzicami, ma też rodzeństwo - póki co jako NPC, bo jeszcze nie ruszyłam do pisania poszukiwań.
kartoteka
Brak zatargów z prawem.
księga meldunkowa
Od kilku lat mieszka we własnościowym apartamencie w Opal Moonlane, natomiast w samym Lorne Bay mieszka od dziecka. Urodził się w Irlandii.
Jestem ugodowa i chętna do współpracy, ale wolałabym przed jakąś większą interwencją by MG się ze mną skonsultował.
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
And i can't help falling in love with you...
valentine's day
Obrazek
Prezent dla: Ray O'Brien
Od: kupidyn

Be my Valentine <3 Cieszę się, że wróciłeś do mojego życia
the last letter from your lover
Kupidyn
brak multikont
ODPOWIEDZ