sekretarz — ratusz w cairns
35 yo — 194 cm
Awatar użytkownika
about
Te confieso que me la paso aquí pensando en ti.
leandro barrera
Sekretarz burmistrza w Ratuszu w Cairns, któremu w życiu udała się wyłącznie kariera. Przygarnę wszelkie znajomości z czasów szkolnych, podwórka czy studiów, które odbywał w Brisbane ale jestem otwarta na nowe relacje, bo Lean to towarzyski i kontaktowy gość!
Astoria Lindbergh
Przyszywana, młodsza siostra

Patrizia Tribbiani
Obecna dziewczyna z którą spotyka się zaledwie od miesiąca. Poznali się w domu opieki, gdzie ulokowana została jego abuela.

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Opiekuje się staruszkami — Oak Tree Retirement Village
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Za dnia pracuje jako opiekunka w domu spokojnej starości, a wieczorami poluje na bogatą parę portek, której mogłaby się uczepić. Mieszka w wynajmowanej przyczepie, ledwo wiąże koniec z końcem, ale nie traci pogody ducha
Widzę, że już jestem wpisana, ale i tak przychodzę zaznaczyć swoją obecność! :lol: leandro barrera
sekretarz — ratusz w cairns
35 yo — 194 cm
Awatar użytkownika
about
Te confieso que me la paso aquí pensando en ti.
Patrizia Tribbiani pisze: 21 lut 2024, 20:18
Widzę, że już jestem wpisana, ale i tak przychodzę zaznaczyć swoją obecność! :lol: leandro barrera

bonita, nie dasz człowiekowi przejść obok ciebie obojętnie :lol: :hihihi:
Opiekuje się staruszkami — Oak Tree Retirement Village
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Za dnia pracuje jako opiekunka w domu spokojnej starości, a wieczorami poluje na bogatą parę portek, której mogłaby się uczepić. Mieszka w wynajmowanej przyczepie, ledwo wiąże koniec z końcem, ale nie traci pogody ducha
Spróbowałbyś mówić inaczej :roll: :lol:
Jesli chciałabyś jeszcze kogoś innego z mojej ekipy, to się śmiało częstuj - do głowy przychodzi mi Bjorn na jakiegoś kumpla, bo ma takie samo podejście do kobiet jak Lean do Pati :lol: leandro barrera
sekretarz — ratusz w cairns
35 yo — 194 cm
Awatar użytkownika
about
Te confieso que me la paso aquí pensando en ti.
Patrizia Tribbiani pisze: 21 lut 2024, 22:10
Spróbowałbyś mówić inaczej :roll: :lol:
Jesli chciałabyś jeszcze kogoś innego z mojej ekipy, to się śmiało częstuj - do głowy przychodzi mi Bjorn na jakiegoś kumpla, bo ma takie samo podejście do kobiet jak Lean do Pati :lol: leandro barrera

ups, odnośnik na dole ci nie działa :lol: tak czy inaczej - bjorn wygląda mi na super kumpla, który najpewniej mówił leanowi, że warto spróbować z pati, a potem będzie tym, który powie, że nie warto tracić czasu na małolaty :lol: niech razem imprezują i widzę ich jako skrzydłowych, wspierających swój męski interes. może mu brakować leana po prawicy, bo temu zachciało się niańczyć dziewczynę :lol: poza tym mieszkają w tej same dzielnicy, mają super auta i widze tutaj takie mocno bff!
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Łap Tomaszka na kumpla z roboty 8) leandro barrera
Opiekuje się staruszkami — Oak Tree Retirement Village
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Za dnia pracuje jako opiekunka w domu spokojnej starości, a wieczorami poluje na bogatą parę portek, której mogłaby się uczepić. Mieszka w wynajmowanej przyczepie, ledwo wiąże koniec z końcem, ale nie traci pogody ducha
leandro barrera pisze: 22 lut 2024, 07:54
Patrizia Tribbiani pisze: 21 lut 2024, 22:10
Spróbowałbyś mówić inaczej :roll: :lol:
Jesli chciałabyś jeszcze kogoś innego z mojej ekipy, to się śmiało częstuj - do głowy przychodzi mi Bjorn na jakiegoś kumpla, bo ma takie samo podejście do kobiet jak Lean do Pati :lol: leandro barrera

ups, odnośnik na dole ci nie działa :lol: tak czy inaczej - bjorn wygląda mi na super kumpla, który najpewniej mówił leanowi, że warto spróbować z pati, a potem będzie tym, który powie, że nie warto tracić czasu na małolaty :lol: niech razem imprezują i widzę ich jako skrzydłowych, wspierających swój męski interes. może mu brakować leana po prawicy, bo temu zachciało się niańczyć dziewczynę :lol: poza tym mieszkają w tej same dzielnicy, mają super auta i widze tutaj takie mocno bff!
W sensie odnośnik Bjorna? :hm: Z nim nie może być łatwo :lol: Ale biorą bff totalnie! I na bank nie lubi Pati, bo jest taka bez klasy :lol:
ODPOWIEDZ