ulubiona c i o c i a — z miejscowego przedszkola
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Przykłada się do wychowywania dzieci z miasteczka, rekompensując sobie brak własnych. Często coś upuszcza, przez co przyjaciel okrzyknął ją gapą.
Okazało się, że żyje z nieuleczalną chorobą, co sprawiło, że przestała poczynać plany.
@meg_ara
16
posts
174
followers
203
followings
Megara Beveridge
-

5 2
13 0
8 1
16 6
22 0
6 4
ulubiona c i o c i a — z miejscowego przedszkola
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Przykłada się do wychowywania dzieci z miasteczka, rekompensując sobie brak własnych. Często coś upuszcza, przez co przyjaciel okrzyknął ją gapą.
Okazało się, że żyje z nieuleczalną chorobą, co sprawiło, że przestała poczynać plany.
meg_ara
Lorne Bay
34 likes
meg_ara Czy adoptowałam krokodyla? Owszem! Czy żałuję? Skądże! Każde zwierze narażone na ataki ze strony kłusowników zasługuje na wsparcie <3 #crocodile #wildlifesanctuaryanniversary #adoption @wildlifesanctuary
10 minutes ago
baletmistrz, łyżwiarz — emocjonalny parias
22 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Byłem niegdyś szczęśliwy, choć tylko we śnie. Ale byłem szczęśliwy.
@nostaltygia polubił twoje zdjęcie
1
ambitny krab
lunatyk
barman w cherry road — w wolnych chwilach pisze książkę
24 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Morze mnie gniewne rzuciło na skały, na to mi tylko zostawiając duszę, bym lepiej śmierci bliskiej czuł katusze.
@p.campbell polubił twoje zdjęcie
1
ulubiona c i o c i a — z miejscowego przedszkola
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Przykłada się do wychowywania dzieci z miasteczka, rekompensując sobie brak własnych. Często coś upuszcza, przez co przyjaciel okrzyknął ją gapą.
Okazało się, że żyje z nieuleczalną chorobą, co sprawiło, że przestała poczynać plany.
meg_ara
Lorne Bay
13 likes
meg_ara Halloween snack pack :spider: #halloween #party #food
10 minutes ago
ulubiona c i o c i a — z miejscowego przedszkola
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Przykłada się do wychowywania dzieci z miasteczka, rekompensując sobie brak własnych. Często coś upuszcza, przez co przyjaciel okrzyknął ją gapą.
Okazało się, że żyje z nieuleczalną chorobą, co sprawiło, że przestała poczynać plany.
meg_ara
Lorne Bay
42 likes
meg_ara Dom wciąż w remoncie, ale nie mogłam doczekać się własnej choinki i tego widoku <3 #christmastree #sweethome
10 minutes ago
barmanka — moonlight bar
26 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Half love, half regret. Dressing up for Polaroids and cigarettes. Socialize, romanticize the life.
@callie napisał/a...
piękna! skąd bombki w paski? :hihi:
sex on the beach
-
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
@call.harps napisał/a...
Jaki ciepły klimat *.* Ja bym się chyba nie mogła powstrzymać przed zajrzeniem do chociaż jednego z tych prezentów :evil:
właścicielka, trenerka — lorne bay gym
36 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
aktywna poszukiwaczka szczęścia, które chyba zupełnie przypadkiem mieszka już w jej domu
@lilsebastian zaczęła cię obserwować
1

@lilsebastian polubiła twoje zdjęcie
1
ulubiona c i o c i a — z miejscowego przedszkola
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Przykłada się do wychowywania dzieci z miasteczka, rekompensując sobie brak własnych. Często coś upuszcza, przez co przyjaciel okrzyknął ją gapą.
Okazało się, że żyje z nieuleczalną chorobą, co sprawiło, że przestała poczynać plany.
meg_ara
Lorne Bay
13 likes
meg_ara Przedszkolaki śląd miłość! <3 #valentinesday #kids #love
10 minutes ago
ODPOWIEDZ