właściciel, mechanik — lorne bay mechanic
42 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Jego żona postanowiła być bohaterką smutnych teledysków w deszczowym Londynie bez niego.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=fluorite][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/xia8u7q.jpeg][/telimg1]
[tel5]Joey
[/tel5][/tel02][tel8]22:11
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/xia8u7q.jpeg][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]22:13[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
pisanka — lorne bay
31 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
You were riding your bike to the sound of "It's No Big Deal" and you're trying to lift off the ground on those old two wheels. Nothing 'bout the way that you were treated ever seemed especially alarming till now, so you tie up your hair and you smile like it's no big deal
Cars
21:30
na przykład nie kłamać
o tym, że nie wiesz, czy wrócisz do domu
i nie mówić, że mnie kochasz
po prostu daj mi już spokój i miejmy to z głowy
odpowiedź na wiadomość
Bardzo często wypominasz ten wiek jak na kogoś, kto nie chce być uznawany za młodszą żonę.
no tak, bo to ty nazywasz mnie dzieckiem/młodszą żoną, więc ja się bronię. to jakiś kink?
nie unoszę się honorem, ale nie będę się z tobą ze wszystkiego rozliczać i dzielić to na pół. bo jeśli zaczniemy dzielić twoją odprawę, będziemy musieli też podzielić moje tantiemy z Czech, to, co dostałam dwa lata temu za opcje do serialu albo kasę za udział w spotkaniu we Frankfurcie
prędzej dostanę wylewu niż to wszystko policzę i wcale teraz nie dramatyzuję
więc zatrzymaj sobie te swoje pieniądze, może kupisz w Lorne jeszcze jeden dom, skoro tak ci się tu podoba
wysłano do joaquim w. monaghan
oh deer what a year
carson
Tove, Leander
pisanka — lorne bay
31 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
You were riding your bike to the sound of "It's No Big Deal" and you're trying to lift off the ground on those old two wheels. Nothing 'bout the way that you were treated ever seemed especially alarming till now, so you tie up your hair and you smile like it's no big deal
Cars
21:30
lepiej nie, kupuję za dużo chipsów, żeby to się mogło udać
powiedz mi, na kiedy umówisz się z prawnikiem, dzięki
wysłano do joaquim w. monaghan
oh deer what a year
carson
Tove, Leander
pisanka — lorne bay
31 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
You were riding your bike to the sound of "It's No Big Deal" and you're trying to lift off the ground on those old two wheels. Nothing 'bout the way that you were treated ever seemed especially alarming till now, so you tie up your hair and you smile like it's no big deal
Cars
21:37
spoko
wysłano do joaquim w. monaghan
oh deer what a year
carson
Tove, Leander
ODPOWIEDZ