towarzyszy starszym paniom — na imprezach
28 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Duży dzieciak, który pomimo mieszkania w przyczepie chce uchodzić za bogatego. Zarabia pieniądze, towarzysząc starszym panią na imprezach, a jego najnowszym hobby jest bajerowanie pięknej Quinn.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tele2]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/d806f18a2191fb272b3477432536c843/50c60186717c1fca-22/s400x600/a3463142207877d920c9bcdcd451e6e5c3317890.pnj][/telimg1]
[tel10]leif
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tele2]
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
ainsley
a co, stęskniłeś się? czy od kiedy jestem mężatką awansowałam po prostu w kręgi twoich zainteresowań?
:lol: :lol: :lol:
co tam się stało, co potrzeba?
wysłano do leif ingham
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
ainsley
mam to uznać za zaproszenie?
wysłano do leif ingham
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
ainsley
rzecz w tym, że wcale nie jestem taka pewna czy chcę
:lol:
występuję w przyrodzie ostatnio co najwyżej jako znudzona życiem żona własnego męża, więc
spróbuję ogarnąć, ale nie obiecuję
wysłano do leif ingham
detektyw ds. kryminalnych — lorne bay police station
36 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Wyszła za mężczyznę, z którym zdradzała byłego męża. Szuka sprawców wypadku, który wysłał jej policyjnego partnera do szpitala.
Cameron
11:21
Załatwiłam ci rozmowę o pracę. Zanim zaczniesz na mnie wrzeszcześć lub całkowicie olejesz tę wiadomość, może – na przykład – ZASTANÓW SIĘ?
11:22
Proszę?
wysłano do leif ingham
detektyw ds. kryminalnych — lorne bay police station
36 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Wyszła za mężczyznę, z którym zdradzała byłego męża. Szuka sprawców wypadku, który wysłał jej policyjnego partnera do szpitala.
Cameron
13:22
Nie drażnij mnie.
13:22
Obiecuję, że wymyślę sposób, by zawlec ten Twój szałas na kółkach prosto na policyjny parking.
wysłano do leif ingham
detektyw ds. kryminalnych — lorne bay police station
36 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Wyszła za mężczyznę, z którym zdradzała byłego męża. Szuka sprawców wypadku, który wysłał jej policyjnego partnera do szpitala.
Cameron
18:40
Gdybyś zaczął pracę, którą chciałam ci załatwić, nie musiałbyś prosić mnie o paliwo.
18:45
Przelałam ci na konto 50$
wysłano do leif ingham
ODPOWIEDZ