Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
Olive
20:47
Aaaa takie buty! Gadasz z blondynką, do mnie trzeba jasne komunikaty pisać, a nie jakieś rebusy :lol:
Jestem stara, nie wiem kto to Conrad :( Zatrzymałam się na etapie, gdy Derek i Sloan byli ciachami :lol:
wysłano do Nina Peterson
wystrzałowy jednorożec
Miło
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
Claire
Hej! Co robisz w weekend? Co byś powiedziała na dwudniową wycieczkę? Mogłybyśmy pojechać do Sydney! Właśnie przeglądam hotele i mogę nam coś zarezerwować. Podobno jest tam niesamowite lodowisko... Nauczyłabym cię jak jeździć!
wysłano do Nina Peterson
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
Claire
Przede wszystkim bardzo chciałam wejść znów na lód. Tęsknię za tym.
Poza tym po prostu powłóczyć się po mieście. I widziałam na insta, że odbywa się w Sydney w ten weekend wystawa znanej malarki. Przynajmniej znanej w socialach. Tworzy obrazy bardzo feministyczne i nowoczesne. Chcesz pójść? Oczywiście wieczorem możemy pójść na jakiegoś drinka. :tear:
wysłano do Nina Peterson
Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
Olive
20:47
Na Disney są też Chirurdzy!
Starsi czy młodsi- nieważne! Ważne, aby się znali na rzeczy :lol:
wysłano do Nina Peterson
wystrzałowy jednorożec
Miło
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
Claire
Zakupy obowiązkowo!
Przyjadę po Ciebie!
wysłano do Nina Peterson
Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
Olive
20:37
W moim sercu jest zawsze miejsce na McDreamy i McSteamy <3
Oczywiście! Znajomość anatomii to przecież podstawa dobrego se... tfu, współpracy!
wysłano do Nina Peterson
wystrzałowy jednorożec
Miło
Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
Olive
20:37
Ulalala widzę, że lubisz zmieniać facetów jak rękawiczki ^^ I dobrze!
No co, jestem samotną kobietą, która od kilku tygodni nie była z żadnym mężczyzną. Proszę mi się nie dziwić!
wysłano do Nina Peterson
wystrzałowy jednorożec
Miło
Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
Olive
22:17
To skoro tak stawiasz sprawę, to mała korekta poprzedniej wiadomości
Ulalala widzę, że lubisz zmieniać facetów tak często jak bieliznę ^^
wysłano do Nina Peterson
wystrzałowy jednorożec
Miło
Detektyw — Lorne Bay Police Station
27 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Miejscowy stróż prawa, który namiętnie wlepia mandaty i pożera pączki. Prywatnie jest zakochany w Feraye, chociaż bywa palantem i czasem ją wkurza.
Jacob
Kiedy miałem siedem lat, bawiłem się z kolegami w opuszczonym domu. Rodzice mówili, żebym tam nie chodził, ponieważ dom jest nawiedzony. Wydało mi się to strasznie głupie, ale pewnego dnia poznałem tam chłopca. Miał na imię Adam, opowiedziałem o tym innym, ale powiedzieli, że zwariowałem, bo nikogo nie widzieli. Tamtego dnia uwierzyłem w duchy.
Nie jestem pijany jak coś!
wysłano do Nina Peterson
ODPOWIEDZ