gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Lizzie
Brzmi zabawnie, ale wiesz, że cukier jest niezdrowy? Musicie z nim ostrożnie postępować
Wiele się wydarzyło... jestem teraz w szpitalu, ale nie musisz się przejmować, nic mi nie jest
ezra brooks
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Lizzie
Dobrze, jak kontrolowany, to nie będę marudzić
Od dwóch dni, więc to nic takiego. Jasne, możesz zadzwonić, ale serio, nie przejmuj się, jest dobrze
ezra brooks
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Przynieś mi kawałek tortu.
Nie zapomnij złapać bukietu.
A potem go wyrzuć.


ezra brooks
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Poddajesz się już na starcie...
To jednak oficjalnie poszliście razem?


ezra brooks
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Na miejscu Twojej partnerki obraziłbym się bo właśnie nazwałeś ją brzydką.
I jeszcze chwalisz jej najlepszą przyjaciółkę :/
Zrób fotki.
Tak. W końcu musisz. Teraz wiem, że nazywasz ją "swoją partnerką" by się nie poddać na starcie jak przy bukiecie.


ezra brooks
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Wizja tego, że smsujesz z bratem i jeszcze nie podszedłeś do niej jakoś mnie rozbawiła. Dzięki.
Czuję się doceniony.
Autumn pewnie się dobrze w tym czuje, a pewność siebie też sprowadza wzrok innych.
I też na nią spojrzałeś.


ezra brooks
Strażak — Lorne Bay Fire Station
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Strażak. Księgowa dla znajomych. Wolontariusz w schronisku. Dwa lata temu zbyt zabawowa - dzisiaj przeciwnie.
Blake
Grałam ze dwa razy w podstawówce.
Potem już nie bardzo była okazja, ale nie wspominam źle.


ezra brooks
Strażak — Lorne Bay Fire Station
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Strażak. Księgowa dla znajomych. Wolontariusz w schronisku. Dwa lata temu zbyt zabawowa - dzisiaj przeciwnie.
Blake
Odpowiedni czyli, że dres :hm:
Dobra. Tylko weź gogle byś oka przypadkiem nie stracił przez początkującą.


ezra brooks
Strażak — Lorne Bay Fire Station
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Strażak. Księgowa dla znajomych. Wolontariusz w schronisku. Dwa lata temu zbyt zabawowa - dzisiaj przeciwnie.
Blake
A myślałam, że chcesz się popisać :lol:


ezra brooks
Strażak — Lorne Bay Fire Station
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Strażak. Księgowa dla znajomych. Wolontariusz w schronisku. Dwa lata temu zbyt zabawowa - dzisiaj przeciwnie.
Blake
Wierzę. Będę gotowa <3


ezra brooks
ODPOWIEDZ