rzuciła studia, bo startuję do zespołu baletowego — dorabia w rodzinnym moonlight bar
22 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
i'm terrified of passive acquiescence, i live in intensity

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=opal][telimg1][IMG= https://i.pinimg.com/originals/dd/08/af/dd08af3548b0f5c9ebfcd777f28d4b41.jpg][/telimg1]
[tel5]candie
[/tel5][/tel02]
[tel3][telimg2][IMG= https://i.pinimg.com/originals/dd/08/af/dd08af3548b0f5c9ebfcd777f28d4b41.jpg][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel0]
ambitny krab
nick autora
brak multikont
neonatolog, v-ce dyrektor szpitala — CAIRNS HOSPITAL
39 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Neonatolog, który kocha swoją pracę, ale jeszcze bardziej kocha swoją żonę, która jest dla niego całym światem, a teraz będzie musiał podzielić te miłość na dzieci i najlepszego psa na świecie.
Sawyer
11:37
Cześć młoda! Żyjesz? Jak tam na studiach?
wysłano do candela fitzgerald
neonatolog, v-ce dyrektor szpitala — CAIRNS HOSPITAL
39 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Neonatolog, który kocha swoją pracę, ale jeszcze bardziej kocha swoją żonę, która jest dla niego całym światem, a teraz będzie musiał podzielić te miłość na dzieci i najlepszego psa na świecie.
15:56
hejka, staram się jakoś oddychać!! Powiedzmy.
Niedługo egzaminy, ale mam notatki od kolegi z roku wyżej, wydaje mi się ze przetrwam 🤷🏼‍♀️ a Ty? Jak w pracy? I najważniejsze, co u Lily?
15:57
Sawyer
ciesze sie, że oddychasz, ekipę ratunkową mogę odwołać!
i powodzenia na egzaminach! Na pewno sobie dasz radę, bo wiadomo, że cudze notatki lepsze niż swoje!
W pracy jak zawsze dużo do robienia, więc po staremu! U lily w porządku! Dałem jej psa na rocznice.
Obrazek
poznaj Fantę :D
wysłano do candela fitzgerald
neonatolog, v-ce dyrektor szpitala — CAIRNS HOSPITAL
39 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Neonatolog, który kocha swoją pracę, ale jeszcze bardziej kocha swoją żonę, która jest dla niego całym światem, a teraz będzie musiał podzielić te miłość na dzieci i najlepszego psa na świecie.
15:57
Sawyer
przygotuj go na pogrom! Także zapraszam z Rudym do nas na odwiedziny i na obiad, adres znasz :hihi:
wysłano do candela fitzgerald
ODPOWIEDZ