manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=tingaree][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/XxJ3zNi.png][/telimg1]
[tel5]Makayla
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/XxJ3zNi.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
Weselny grajek, wodzirej — tam, gdzie go zechcą
28 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Artystyczna dusza, niespełniona gwiazda muzyki o aborygeńskich korzeniach. Gra i zabawia gości na weselach i eventach. Po godzinach spotkasz go na deptaku przy plaży, gdzie chętnie wymaluje ci portret. Idealista, marzyciel i naprawdę marzy o pokoju na świecie. Ach i jak już to jesteś, to daj mu suba i łapkę w górę na jego kanale na YouTube.
Jesse
Byłem narąbany jak szpadel na wykopkach
Piękna nieznajoma o imieniu Darby. Tyle wiem...
Makayla Wyatt
Weselny grajek, wodzirej — tam, gdzie go zechcą
28 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Artystyczna dusza, niespełniona gwiazda muzyki o aborygeńskich korzeniach. Gra i zabawia gości na weselach i eventach. Po godzinach spotkasz go na deptaku przy plaży, gdzie chętnie wymaluje ci portret. Idealista, marzyciel i naprawdę marzy o pokoju na świecie. Ach i jak już to jesteś, to daj mu suba i łapkę w górę na jego kanale na YouTube.
Jesse
Niby istnieją w przyrodzie rozwody...
...ale czuję, że to nie będzie takie łatwe
Makayla Wyatt
Weselny grajek, wodzirej — tam, gdzie go zechcą
28 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Artystyczna dusza, niespełniona gwiazda muzyki o aborygeńskich korzeniach. Gra i zabawia gości na weselach i eventach. Po godzinach spotkasz go na deptaku przy plaży, gdzie chętnie wymaluje ci portret. Idealista, marzyciel i naprawdę marzy o pokoju na świecie. Ach i jak już to jesteś, to daj mu suba i łapkę w górę na jego kanale na YouTube.
Jesse
Bo to sprawi, że co najmniej jedna osoba w tym układzie może mieć złamane serce
I nie będę to ja i nie przesadzam
Makayla Wyatt
Weselny grajek, wodzirej — tam, gdzie go zechcą
28 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Artystyczna dusza, niespełniona gwiazda muzyki o aborygeńskich korzeniach. Gra i zabawia gości na weselach i eventach. Po godzinach spotkasz go na deptaku przy plaży, gdzie chętnie wymaluje ci portret. Idealista, marzyciel i naprawdę marzy o pokoju na świecie. Ach i jak już to jesteś, to daj mu suba i łapkę w górę na jego kanale na YouTube.
Jesse
Nie chcę żyć z nią :|
Ale też chcę to rozegrać delikatnie, żeby zrozumiała...
I bez siostrzanego oceniania proszę!
Makayla Wyatt
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Nate
23:12
Chcesz, abym wiedział jaka, czy niekoniecznie?
Liczę na to, że nic nie zaniedbasz. Rób co musisz


Makayla Wyatt
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Nate
23:12
Współczuję
Weź tyle wolnego ile potrzebujesz. Wiem, że potem nadrobisz. Jakbyś potrzebowała czegoś jeszcze po prostu napisz


Makayla Wyatt
Prowadzi sklep z cześciami — All Muscle Car Parts
37 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
Były ochroniarz w Shadow i człowiek Nathaniela, który po odejściu Morrigan, rzucił czarne interesy i postanowił prowadzić prawe życie, co nie do końca mu wychodzi. Ma własny biznes ale chętnie dorabia też sobie na boku.
11:04 AM
Bazel
Przez chwile, gdy dzwoniłaś, byłem pewien, że zatęskniłaś za dawnymi czasami.
Rozczarowałem się gdy wspomniałaś o Nathanielu. Wciąż ślepo wykonujesz jego każde polecenie?



Makayla Wyatt
Prowadzi sklep z cześciami — All Muscle Car Parts
37 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
Były ochroniarz w Shadow i człowiek Nathaniela, który po odejściu Morrigan, rzucił czarne interesy i postanowił prowadzić prawe życie, co nie do końca mu wychodzi. Ma własny biznes ale chętnie dorabia też sobie na boku.
11:04 AM
Bazel
Nie wiem, może.
Hawthorne i urok osobisty? Daj spokój. Oboje wiemy, że ludzi przyciąga tylko zawartość jego portfela albo porządna groźba. Z tego co pamiętam, imponowały ci zupełnie inne, przyjemniejsze rzeczy :roll:



Makayla Wyatt
Prowadzi sklep z cześciami — All Muscle Car Parts
37 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
Były ochroniarz w Shadow i człowiek Nathaniela, który po odejściu Morrigan, rzucił czarne interesy i postanowił prowadzić prawe życie, co nie do końca mu wychodzi. Ma własny biznes ale chętnie dorabia też sobie na boku.
11:04 AM
Bazel
Nie muszę się przyznawać, bo wiem, że i tak tęsknisz. Bo po co przytakiwałabyś Nathanielowi? Chcesz żebym wrócił ale nie dla samej pracy ^^
A napełni się bardziej jeśli namówisz mnie do powrotu? Bo wiesz, moja odpowiedź wciąż brzmi nie :idk:



Makayla Wyatt
Prowadzi sklep z cześciami — All Muscle Car Parts
37 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
Były ochroniarz w Shadow i człowiek Nathaniela, który po odejściu Morrigan, rzucił czarne interesy i postanowił prowadzić prawe życie, co nie do końca mu wychodzi. Ma własny biznes ale chętnie dorabia też sobie na boku.
11:04 AM
Bazel
Nie wiem, być może myślicie, że jest to kwestia pieniędzy i jakiejś chorej licytacji. Ale nie, pieniądze nie graja roli.
Powiedz mi, czego miałoby mi brakować? Transportu towaru czy zastraszania każdego, kto zawinił Nathanielowi?
Mam własny, legalny biznes. Nie potrzebuje problemów, Mak.



Makayla Wyatt
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Hejka szefowo!
Piszę w dość nietypowej sprawie, bo... chciałbym przełożyć zmiany D:
Chodzi o to, że zaadoptowałem diabła tasmańskiego i jakby one żyją głównie nocą, a Sanktuarium jest zwykle zamknięte w tym czasie (wiadomka), ale mają wyjątkowe wejście właśnie w czwartek i jakby się dało jakoś ogarnąć mój grafik tak, żebym niemiał wtedy zmiany byłoby wspaniale
obiecuję, że to ładnie odpracuję jak zwykle ;>
Tak poza tym to mam wielkie szczęście, że wgl trafił mi się diabeł tasmański :lol: nie dość, że pasuje charakterem to jeszcze jest niezwykle unikatowy, bo one żyją tylko na Tasmanii i wyspie Robbins Island...
Dobra wiem, pieprze głupoty, ale jaram się strasznie, więc tym bardziej chyba rozumiesz czemu mi tak zależy :oops:


Makayla Wyatt
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Nate
23:12
Za godzinę.
Zdradzisz o co chodzi?


Makayla Wyatt
ODPOWIEDZ