Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Spoiler
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
Jay
treść treść treść
treść treść treść
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Ja psuję... :roll:
Mam zrezygnować z pracy i jedynie grzać ci lóżko?
Bo mam na sobie obcisłą sukienkę i bielizna brzydko się na niej odznaczała, Jasper :lol:
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Pfffffu, oczywiście, tak sobie wmawiaj :roll:
Jestem droga w utrzymaniu, Jay :lol: Nie wiem czy to dla Ciebie opłacalne, żebym wymienila pracę na lozko...
No nie wiem... chociaż mam interes do Nate'a, więc moze zobaczysz mnie u niego :hihihi:
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Może w końcu przestaniesz narzekać na paczki PRowe...
Obrazek
Myślisz, że jestem dobrą reklamą? ^^
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Rozumiem, że o kurwa, to najlepszy komplement, na jaki mogę liczyć? :lol:
No to zwykły selfiak przy lustrze, na profil zrobię jakieś bardziej profesjonalne :hm:
W sumie możesz mi pomóc, to nie musiałabym ogarniać samowyzwalaczem :oops:
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Liczyłam na "jesteś najpiękniejszą kobietą, jaką widziałem, nie wiem czym sobie zasłużyłem na taki skarb"
Zobaczmy, czy będziesz zasługiwał...
Tak Jasper, bielizna jest jak strój kąpielowy, chyba ci to nie przeszkadza? :lol: Nie sypiam z fotografami :oops:
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Hmmm... musiałabym poznać konkrety i zobaczyć, czy wpleneruję to w swój grafik :hm:
Mogę im powiedzieć... się uparłeś tych fanów, jakbyś ty nigdy nie ślinił się do laski z internetu :/
Wszystko zależy od tego czy zdjęcia mi się podobają, wtedy będziemy mówić o zapłacie!
Uuuu, to skoro jesteś w takim miejscu, to powiem ci, że dostałam też parę niegrzecznych gadżetów i chyba je zaraz przetestuję...
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Ukryta treść
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Ukryta treść
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Nie narzekaj lepiej...
Mam wrażenie, że nie czytasz tego, co do Ciebie piszę...
Uwielbiasz mnie. Ja Ci przeglądarki w laptopie nie sprawdzam :roll:
Zbereźnik... jestem na to zbyt wstydliwa
Zastanowię się. Więc zmykaj i myśl o tym, co teraz robię :*
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Nie przyjeżdżaj dzis do mnie, nie jesteś mile widziany.
I co to za imie Biondo?
Jasper Ainsworth
obecnie nie pracuje — siedząc całymi dniami w domu
31 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
There is no greater sorrow than to recall in misery the time when we were happy
la mia dolce metà
odpowiedź na wiadomość
Wgl mam Twoją pocztę, bo ostatnio odebrałem, ale już mi się nie chciało do Ciebie iść i jakoś tak została u mnie
a skoro już podjebałeś mi rachunki, to możesz je też zapłacić. grazie, tesoro!
odpowiedź na wiadomość
Wgl to ten... nudzę się, bo siedzę znów z tą typiarką od organów w kościele :|
rodzice musza byc z ciebie dumni
odpowiedź na wiadomość
Mam diabła tasmańskiego, po Pearl nazwałem go Biondo, wiesz... strasznie kojarzą mi się te zwierzęta z jej temperamentem
uwazaj, jak tak dalej pojdzie ktos ci cos za kare odgryzie, tak tylko mowie
odpowiedź na wiadomość
tylko nic jej nie mów... Wgl po co ja dodaje te emotikony jak do Ciebie piszę NIE WIEM
niczego nie powiem, pinky promise
telefon pieknie mi czyta te emoty
ŚMIEJĄCA SIĘ WESOŁO SZCZĘŚLIWA TWARZ
zaraz cie tak zapisze
odpowiedź na wiadomość
Ale w sumie... Do Ciebie też są całkiem podobne, bo ich najostrzejszym zmysłem jest słuch, a wzrok mają na tryle słaby, że jak coś się nie porusza to mają problemy z zauważeniem tego
fajnie
przynajmniej chociaz troche widza a nie ze sa slepe :)
odpowiedź na wiadomość
Anyway... zaadoptowałem sobie ostatnio zwierzaka z sanktuarium i pomyślałem, że może też byś chciał?
nie chce, mam dosc problemow na glowie a to wcale nie brzmi jak dobra zabawa
poza tym
tak jakby mam teraz chlopaka
to dopiero czasochlonne zajecie
wysłano do Jasper Ainsworth
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Makayla
tl;dr
Zamień się z kim chcesz, mnie interesuje tylko to, żeby na zmianie była pełna obsada
Jasper Ainsworth
ODPOWIEDZ