Prokurator Koronny — Crown Prosecutor's Office
37 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Skorumpowany prokurator, który perfekcyjnie udaje przykładnego obywatela. Rok po ślubie zamordowano mu żonę, od tego czasu Tony przybrał maskę impertynenckiego i wyniosłego człowieka. Wierzy, że jest szczęśliwy i na wszelkie sposoby ucieka przed poznaniem prawdy o samym sobie.
Annie Halsworth-Callaway pisze: 19 cze 2023, 20:35
Dzień dobry panu ^^
Na pewno poproszę o Jasper Ainsworth. A może dopiero rozwiniemy to w przyszłości? :hm: Annie pracuje w agencji od niedawna, powinna wiedzieć o tym, że Jasper jest na tajnej misji? Mogłaby zwinąć go raz czy dwa, żeby zdał szefostwu jakiś raport i jego obecność w biurze nie wydała się nikomu podejrzana? :hm:
Wezmę też Anthony Hemingway. Niech się nie lubią :sneaky: Tosiek uwalił jej kilka śledztw, kiedy Annie była jeszcze gliną w Lorne i teraz ona krzywo na niego patrzy :/ Ale niedawno poszła wyżej, ma więcej możliwości, niech Tony się boi :haha:
No i Octavian Beveridge też :hihihi: Wiadomo, Octavian -> Meg -> Lenny -> Annie :excited:
Wiadomo, że z Ottem będą się znać :lol:
Spoiler
Obrazek
Co do Jaspera to muszę jeszcze to jakoś poukaładać, ale w sumie taka akcja z jego aresztowaniem, by mi całkiem pasowała. Chociaż mam dla niego plany na przyszłość i nie wiem, czy to się nie pokomplikuje, ale dam znać ;>

A co do Tośka to z wielką chęcią, bo nie mam chyba jeszcze na nim takiego konkretnego negatywu, więc konflikt z agentką, które Hemingway uwala śledztwa, bo niekoniecznie jest mu na rękę to co ona robi jak najbardziej chcę i biorę w całości!
Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
Wpadam do mojej kolejnej młodszej siostry Annie Halsworth-Callaway . My się kochamy, prawda? A Olive jest naprawdę super ciocia!
wystrzałowy jednorożec
Miło
agentka federalna — Australian Federal Police
29 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Posterunek policji w Lorne Bay zamieniła na oddział policji federalnej w Cairns i teraz próbuje godzić jakoś wszystkie obowiązki świeżo upieczonej agentki z rolą młodej mamy oraz żony marynarza Robina.
Anthony Hemingway pisze: 19 cze 2023, 20:54
A co do Tośka to z wielką chęcią, bo nie mam chyba jeszcze na nim takiego konkretnego negatywu, więc konflikt z agentką, które Hemingway uwala śledztwa, bo niekoniecznie jest mu na rękę to co ona robi jak najbardziej chcę i biorę w całości!
Zabij mnie, mam sklerozę, myślałam, że już ci tu odpisałam :faint: Otto mamy, z Tośkiem też wszystko brzmi idealnie, a z Jasperem w razie czego faktycznie dawaj znać, bo nie chcę zepsuć ci planów :hihihi:

Olive Halsworth młodsza Annie na pewno podkradała jej kosmetyki i ciuchy. Kiedy były młodsze, pewnie ostro się o to żarły, bo Anka zabrała jakąś bluzkę, którą Olive chciała założyć i jeszcze oddała ją upapraną tuszem i podkładem :lol: Ale też i starsza siostra uczyła pewnie Annie makijażów, bo nie mogła znieść krzywej kreski pod okiem młodej :lol: Teraz już kwitnie między nimi miłość i Olive była pewnie najważniejszą z ważnych druhen na ślubie Annie, a im więcej super ciotek małej Helenki, tym lepiej :wohoo:
Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
W końcu jeżeli Annie Halsworth-Callaway miała się wozić w jej ciuchach, to niech chociaż się porządnie umaluje :lol:
Może jeszcze Annie próbowała wmówić, że Olive tak naprawdę jej pożyczyła tą kieckę, tylko po prostu nie pamięta :lol:

I druhną musiała być bez dwóch zdan <3
wystrzałowy jednorożec
Miło
agentka federalna — Australian Federal Police
29 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Posterunek policji w Lorne Bay zamieniła na oddział policji federalnej w Cairns i teraz próbuje godzić jakoś wszystkie obowiązki świeżo upieczonej agentki z rolą młodej mamy oraz żony marynarza Robina.
Nono, na pewno tak było, pewnie jeszcze wmawiała mamie, że NA PEWNO ODDAŁA, TYLKO OLIVE MA BAŁAGAN W SZAFIE :lol:
Idealnie :evil: To teraz czekamy na obiad, lennart halsworth zaprasza!
Olive Halsworth *.*
ODPOWIEDZ