Prokurator Koronny — Crown Prosecutor's Office
37 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Skorumpowany prokurator, który perfekcyjnie udaje przykładnego obywatela. Rok po ślubie zamordowano mu żonę, od tego czasu Tony przybrał maskę impertynenckiego i wyniosłego człowieka. Wierzy, że jest szczęśliwy i na wszelkie sposoby ucieka przed poznaniem prawdy o samym sobie.
philomena salberg pisze: 14 lip 2023, 09:27
Anthony Hemingway pisze: 14 lip 2023, 09:23
philomena salberg <3

Wpadam z tym cukrem ;>
Obrazek
A tak poza tym to z chęcią bym tutaj coś pokombinowała niecnego, bo bycie gnidą Tony ma we krwi... Sama wiesz jacy są Hemingway'e. W każdym razie Tony ma owczarka niemieckiego (Viego), a jako że Philomena leczy zwierzątka to może poznali się jakoś takoś, gdy Viego potrzebował pomocy, albo uciekł z winnicy, czy cos?

zostałam przekupiona cukrem :hihihi: a powiedz mi, czy on mieszkał na tej farmie od zawsze? albo mógł znać jej zmarłego brata? mogli by się przynajmniej kojarzyć i chętnie połączyłabym to z psiną, która mu nawiała. mógł mieć problemy z łapką, czym zajęła się philly na tyle ile mogła, bo była bez przyrządów i swojego gabinetu :idk: gdyby w ramach wdzięczności zechciał jej pomóc uprzątnąć część farmy po trzech latach zaniedbania, na pewno byłaby wdzięczna!

K L I K *.*

Tony kupił winnicę dość niedawno i bywa w niej zwykle jakoś weekendami, albo gdy ucieka z miasta, bo uważa to miejsce za mniej splugawione od każdego, którego się tknął. Jednak mógłby znać brata Philomeny, bo to zawsze się da jakoś połączyć w całość. Może też np. kiedyś często z nim się spotykał, czy coś bo zamordowana żona Tonego ( siostra Pearl) mieszkała w Lorne Bay, więc mogli być jakimiś dobrymi ziomkami w przeszłości, a potem przyszła śmierć i pożoga.
No, ale chociaż Tony to snob, to gdyby miał w ramach zapłaty poznać bliżej Philomene ;> pewnie by się zgodził na jakąś tam pomoc (chociaż bardziej by najął do tego ludzi, a sam poudawał, że przerzuca jakieś deski xD )
Opiekunka koni i weterynarz — Stadnina w Carnelian Land
32 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Po śmierci brata wyjechała z miasteczka i zaczęła układać swoje życie na nowo w Melbourne. Poznała świetnego faceta, który wsunął jej pierścionek na palec i została współwłaścicielką kliniki weterynaryjnej, jednak przedślubne przygotowania sprawiły, że zaczęła mieć wątpliwości i zdecydowała się na mały urlop w rodzinnym Lorne, w którym pozostało jej odwiedzić już wyłącznie cmentarz.
Anthony Hemingway pisze: 14 lip 2023, 09:35
philomena salberg pisze: 14 lip 2023, 09:27
Anthony Hemingway pisze: 14 lip 2023, 09:23
philomena salberg <3

Wpadam z tym cukrem ;>
Obrazek
A tak poza tym to z chęcią bym tutaj coś pokombinowała niecnego, bo bycie gnidą Tony ma we krwi... Sama wiesz jacy są Hemingway'e. W każdym razie Tony ma owczarka niemieckiego (Viego), a jako że Philomena leczy zwierzątka to może poznali się jakoś takoś, gdy Viego potrzebował pomocy, albo uciekł z winnicy, czy cos?

zostałam przekupiona cukrem :hihihi: a powiedz mi, czy on mieszkał na tej farmie od zawsze? albo mógł znać jej zmarłego brata? mogli by się przynajmniej kojarzyć i chętnie połączyłabym to z psiną, która mu nawiała. mógł mieć problemy z łapką, czym zajęła się philly na tyle ile mogła, bo była bez przyrządów i swojego gabinetu :idk: gdyby w ramach wdzięczności zechciał jej pomóc uprzątnąć część farmy po trzech latach zaniedbania, na pewno byłaby wdzięczna!

K L I K *.*

Tony kupił winnicę dość niedawno i bywa w niej zwykle jakoś weekendami, albo gdy ucieka z miasta, bo uważa to miejsce za mniej splugawione od każdego, którego się tknął. Jednak mógłby znać brata Philomeny, bo to zawsze się da jakoś połączyć w całość. Może też np. kiedyś często z nim się spotykał, czy coś bo zamordowana żona Tonego ( siostra Pearl) mieszkała w Lorne Bay, więc mogli być jakimiś dobrymi ziomkami w przeszłości, a potem przyszła śmierć i pożoga.
No, ale chociaż Tony to snob, to gdyby miał w ramach zapłaty poznać bliżej Philomene ;> pewnie by się zgodził na jakąś tam pomoc (chociaż bardziej by najął do tego ludzi, a sam poudawał, że przerzuca jakieś deski xD )

można założyć, że jej brat był w wieku tonego, więc to by super grało! hemingway mógł być zaskoczony, widząc oznaki życia w domu zmarłego kumpla, bo jednak miejsce to wydawało się być czasowo porzucone, przez wgląd na to, że po śmierci dziadków i brata, philly nie potrafiła farmy sprzedać. chętnie napije się z nim piwa na drewnianych schodach werandy ^^
koślawa barmanka — w moonlight bar
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Porzuciła bezrobocie na rzecz u d a w a n i a, że potrafi robić alkoholowe koktajle. Ponadto zadłużyła się, remontując chatkę po dziadkach i trochę panikuje na widok seksownego sąsiada.
Cześć piękna! <3
Kogo chcesz ode mnie? Jakąś koleżankę? A może wolisz kolegę? ;>

philomena salberg
Prokurator Koronny — Crown Prosecutor's Office
37 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Skorumpowany prokurator, który perfekcyjnie udaje przykładnego obywatela. Rok po ślubie zamordowano mu żonę, od tego czasu Tony przybrał maskę impertynenckiego i wyniosłego człowieka. Wierzy, że jest szczęśliwy i na wszelkie sposoby ucieka przed poznaniem prawdy o samym sobie.
philomena salberg ;>
Spoczko, odpowiada mi taki scenariusz, a już gdzie będą pili to piwko to naprawdę obojętne... Ważne by pili ;>
Opiekunka koni i weterynarz — Stadnina w Carnelian Land
32 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Po śmierci brata wyjechała z miasteczka i zaczęła układać swoje życie na nowo w Melbourne. Poznała świetnego faceta, który wsunął jej pierścionek na palec i została współwłaścicielką kliniki weterynaryjnej, jednak przedślubne przygotowania sprawiły, że zaczęła mieć wątpliwości i zdecydowała się na mały urlop w rodzinnym Lorne, w którym pozostało jej odwiedzić już wyłącznie cmentarz.
ell c. donoghue pisze: 14 lip 2023, 09:53
Cześć piękna! <3
Kogo chcesz ode mnie? Jakąś koleżankę? A może wolisz kolegę? ;>

philomena salberg
chętnie przytulę meg skoro są w tym samym wieku i myślę, że dziewczyny mogły znać się jeszcze ze szkolnej ławki <3 fajnie gdyby miały kontakt pomimo śmierci jej rodziców, dziadków i brata, nawet na odległość, gdy układała życie z dala od rodzinnego lorne. pewnie philly przesłała jej nawet zaproszenie na ślub :idk:

dość zbliżona wiekowo jest też noel ale nie wiem czy dziewczyny miały sposobność się poznać? chociaż w zasadzie, dwa ostatnie lata, philly spędziła właśnie w melbourne :hihihi:

Obrazek


jakiegoś kolegę z dawnych lat też chętnie przyjmę - niezaleznie od tego czy ten trzymał z jej bratem czy też z nią :lol: kogo mi polecisz?
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
philomena salberg pisze: 11 lip 2023, 13:13
wiemy i z niecierpliwością czekam na grę :hihihi: i diane chętnie przyjmę, bo przyda się philomenie jakaś koleżanka do której będzie mogła gnać przez pola z butelką dobrego wina! poza tym, salberg niespecjalnie potrafi odnaleźć się na farmie w pojedynkę, więc przyda się na pewno towarzystwo jak i drobne wsparcie, jeśli thomas nie będzie miał czasu jej pomóc :lol:
Tom zawsze będzie miał czas :/ A do Dajanki zawsze można gnać, ona z winem bardzo chętnie pomoże :sneaky: Tym bardziej, że sama też wciąż jeszcze nie do końca odnajduje się na farmie (no i w całym Lone w sumie też, ale ciii :lol: ) :wohoo:
philomena salberg
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
Philomena Salberg, pozwoliłam się wprosić i ja! Moja ferajna jest skromna i nie mam zielonego pojęcia czy ktokolwiek będzie Ci na jakąś bliższą czy dalszą relację odpowiadał, ale częstuj się kim chcesz! <3
Opiekunka koni i weterynarz — Stadnina w Carnelian Land
32 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Po śmierci brata wyjechała z miasteczka i zaczęła układać swoje życie na nowo w Melbourne. Poznała świetnego faceta, który wsunął jej pierścionek na palec i została współwłaścicielką kliniki weterynaryjnej, jednak przedślubne przygotowania sprawiły, że zaczęła mieć wątpliwości i zdecydowała się na mały urlop w rodzinnym Lorne, w którym pozostało jej odwiedzić już wyłącznie cmentarz.
Ainsley Remington pisze: 14 lip 2023, 12:26
Philomena Salberg, pozwoliłam się wprosić i ja! Moja ferajna jest skromna i nie mam zielonego pojęcia czy ktokolwiek będzie Ci na jakąś bliższą czy dalszą relację odpowiadał, ale częstuj się kim chcesz! <3

najbardziej zbliżona wiekowo jest z constance i ainsley :hm: z connie mogłyby się znać jeszcze z cairns, gdzie obie się urodziły? a z ainsley też bym coś w sumie chciała przez zamiłowanie philly do koni :pleading:
ODPOWIEDZ
cron