barman i dealer — shadow
22 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Kręci interesy na boku nie biorąc pod uwagę możliwych konsekwencji. W jego życiu zrobił się bajzel, ale mówi ludziom, że wszystko u niego ok.
Siema szefunciu 8) <3

Nathaniel Hawthorne
ambitny krab
Da'Vinchi
miles, cooper, liam
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
darnell winslow pisze: 18 lut 2023, 01:27
Siema szefunciu 8) <3

Nathaniel Hawthorne

Hello ;>

Cieszę się, że jesteś gotowy do pracy!
A tak poza tym z pracy możesz znać mojego Jasper Ainsworth , pewnie nie jedną zmianę mieli razem z Darnellem :lol:
barman i dealer — shadow
22 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Kręci interesy na boku nie biorąc pod uwagę możliwych konsekwencji. W jego życiu zrobił się bajzel, ale mówi ludziom, że wszystko u niego ok.
Agent federalny który równiez na oku będzie miał Darnella? Wchodzę w to <3

Nathaniel Hawthorne
ambitny krab
Da'Vinchi
miles, cooper, liam
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
darnell winslow pisze: 20 lut 2023, 13:41
Agent federalny który równiez na oku będzie miał Darnella? Wchodzę w to <3

Nathaniel Hawthorne
Bardzo się cieszę w takim razie i jakby co zapraszam na PW <3
pomoc na farmie / striptizer — farma Hawkinsów / klub Shadow
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
You know I might have been born just plain white trash
But Fancy was my name
Nathaniel Hawthorne no cześć, tańczę w Twoim klubie, więc musimy się znać!
death by overthinking
mvximov.
Jethro
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Elijah Cooper pisze: 19 kwie 2023, 11:04
Nathaniel Hawthorne no cześć, tańczę w Twoim klubie, więc musimy się znać!
Koniecznie! ;>
Myślę, że Elijah będzie bardzo intrygował Hawhtorne'a, nawet jeśli ten niekoniecznie zaprząta sobie głowę każdym pracownikiem, to Cooper zdecydowanie wpadł mu w oko :lol:
pomoc na farmie / striptizer — farma Hawkinsów / klub Shadow
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
You know I might have been born just plain white trash
But Fancy was my name
Nathaniel Hawthorne pisze: 22 kwie 2023, 20:33
Elijah Cooper pisze: 19 kwie 2023, 11:04
Nathaniel Hawthorne no cześć, tańczę w Twoim klubie, więc musimy się znać!
Koniecznie! ;>
Myślę, że Elijah będzie bardzo intrygował Hawhtorne'a, nawet jeśli ten niekoniecznie zaprząta sobie głowę każdym pracownikiem, to Cooper zdecydowanie wpadł mu w oko :lol:
Cóż za zaszczyt :twerk: myślę, że sam fakt pojawienia się w Shadow i stwierdzenia "chcę tu tańczyć" mógłby Nathaniela zaintrygować. W dodatku ta maska, wykreowana persona i wielka chęć pozostania incognito. Może Nathaniel będzie chciał go kiedyś rozpracować?
death by overthinking
mvximov.
Jethro
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Elijah Cooper pisze: 22 kwie 2023, 20:47
Nathaniel Hawthorne pisze: 22 kwie 2023, 20:33
Elijah Cooper pisze: 19 kwie 2023, 11:04
Nathaniel Hawthorne no cześć, tańczę w Twoim klubie, więc musimy się znać!
Koniecznie! ;>
Myślę, że Elijah będzie bardzo intrygował Hawhtorne'a, nawet jeśli ten niekoniecznie zaprząta sobie głowę każdym pracownikiem, to Cooper zdecydowanie wpadł mu w oko :lol:
Cóż za zaszczyt :twerk: myślę, że sam fakt pojawienia się w Shadow i stwierdzenia "chcę tu tańczyć" mógłby Nathaniela zaintrygować. W dodatku ta maska, wykreowana persona i wielka chęć pozostania incognito. Może Nathaniel będzie chciał go kiedyś rozpracować?
Myślę, że Nathaniel zleciłby sprawdzenie tak charakterystycznego i specyficznego pracownika, bo jednak lubi wiedzieć rzeczy i zdaje sobie sprawę z tego, że informacja jest cenniejszym dobrem niż pieniądz.
A jak już w klimacie Shadow jesteśmy to podrzucam Jasper Ainsworth, który barmanuje, ale też pracuje dla Hawthorne'a, a tak naprawdę jest agentem federalnym, ale o tym nikt nie wie D:
Książę Sycylijskiej Mafii — Właściciel Kuranda Hotel i studia tatuażu
36 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
I'm an Italian Mafia King who lives in Asutralia So baby don't smile to me if you don't like dangerous game
Nathaniel Hawthorne Myślę, że można coś podziałać. Nawet coś bardzo. Masz gangusa, a ja gościa z Cosy Nostry, widzisz tu konflikt interesów jak ja? :evil: Co prawda Ares jest pod przykrywką i oficjalnie nie działa w Australii, ale nieoficjalnie już tak. Chyba, że gang podlega pod Cose, hm no nie wiem, jak to widzisz? Nie chcę za bardzo odkrywać kim jest Ares, ale może Nathaniel może coś podejrzewać? To też zależy, czy chcesz iść we współpracę, czy w kosę :poke:
zdolny delfin
Twój koszmar
brak multikont
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Ares Kennedy pisze: 26 kwie 2023, 13:35
Nathaniel Hawthorne Myślę, że można coś podziałać. Nawet coś bardzo. Masz gangusa, a ja gościa z Cosy Nostry, widzisz tu konflikt interesów jak ja? :evil: Co prawda Ares jest pod przykrywką i oficjalnie nie działa w Australii, ale nieoficjalnie już tak. Chyba, że gang podlega pod Cose, hm no nie wiem, jak to widzisz? Nie chcę za bardzo odkrywać kim jest Ares, ale może Nathaniel może coś podejrzewać? To też zależy, czy chcesz iść we współpracę, czy w kosę :poke:
Hello Ares Kennedy ;>
Nie wiem jakie interesy Ares kręci, żeby wchodzić z Nathanielem w konflikt, więc póki co pozwolę sobie nie mówić o żadnych konfliktach. Tym bardziej, że Hawthorne wyrósł już z bycia niegrzecznym chłopcem, który musi machać gnatem i prężyć muskuły aby inni się go bali. Owszem, nadal czeka na niego specjalne miejsce w piekle, ale zdecydowanie Nate działa obecnie w bardziej wysublimowany sposób. Posiada znajomości, układy i wpływu, które zapewniają mu nietykalność, a jednocześnie wciąż pala się brudną robotą. Sądzę więc, że obecność Aresa by mu nie umknęła, skoro ten jest synem jakiegoś wpływowego mafiosa, aczkolwiek Nathaniel honorowo przestrzega pewnych zasad i wie, że nie każdego trzeba od razu gonić z kosą.
Więc co do charakteru tej znajomość pozostawiam Ci możliwość wyboru, bo zarówno mogą panowie być w jakimś konflikcie (gdyby Ares dopuścił się jakiś grzeszków na terenie Natahniela, a te mogłyby zadziałać mu na niekorzyść), albo mogą się dogadać, gdyby Ares miał dla Hawhtorne'a jaką intratną propozycję ;>
ODPOWIEDZ