komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
Zeta Corrente, rany. wcale nie dokładasz mi ciśnienia :lol: ale mega się cieszę, że Ci tak podpasowała lindsey *.* *.* łap avki i mam nadzieję, że coś z nich dla siebie wybierzesz. jeśli nie to, krzycz, bo on ma całkiem spory stock.
łap pieroga na dziś!
Obrazek
easter bunny
chubby dumpling
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
Ephraim Burnett O! Nie spodziewałam się, że tak ekspresowo będą! *.* *.*

Obrazek

Perfect avki! Dziękuję ślicznie! <3 Aż ciężko wybrać. :lol:

PS: Jak to dokładam ciśnienia, jak tylko ładnie chwalę? :lol: <3
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
Zeta Corrente, bo chcę je ładnie zrobić, a co jak nie sprostam? :lol: w każdym razie mega się cieszę, że podpasowały. jak coś, to wiesz gdzie mnie szukać ^^ :welcome:
easter bunny
chubby dumpling
rezydent oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
28 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Pracoholik z przerośniętymi ambicjami; poważny człowiek na poważnym stanowisku. Unika problemów jak tylko może, ale problemy i tak znajdują go same.
Hejka Ephraim Burnett, mogę prosić o jakieś avki z Maxence Danet-Fauvel? nie będę się poniżała próbując odmieniać to nazwisko XD
Ukocham bardzo mocno <3
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
uszanowanie Zacharias Montgomery :welcome: proszę uprzejmie (podaję w linkach, bo tumblr znów ma jakiś problem z tagami) 1, 2, 3 i 4. gdyby było potrzeba więcej lub konkretne zdjęcia, mów śmiało. tymczasem chwytaj pieroga i dobrego dnia!
pieróg dla Ciebie
Obrazek
easter bunny
chubby dumpling
rezydent oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
28 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Pracoholik z przerośniętymi ambicjami; poważny człowiek na poważnym stanowisku. Unika problemów jak tylko może, ale problemy i tak znajdują go same.
Ephraim Burnett są przepiękne, dziękuję! *.* <3
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
Zacharias Montgomery pisze: 25 lut 2023, 01:04
Ephraim Burnett są przepiękne, dziękuję! *.* <3
niech służą :welcome:
easter bunny
chubby dumpling
pediatra — szpital w cairns
30 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
It's gonna take a lot to drag me away from you. There's nothing that a hundred men or more could ever do.
hej Ephraim Burnett, dalabys radę zrobić kilka avków z zuzanną lit? sporo ciekawych zdjęć ma instagramie: https://instagram.com/zuzannalit?igshid=YmMyMTA2M2Y=
będę giga wdzięczna <3
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
heidi debussy pisze: 23 kwie 2023, 17:34
hej Ephraim Burnett, dalabys radę zrobić kilka avków z zuzanną lit? sporo ciekawych zdjęć ma instagramie: https://instagram.com/zuzannalit?igshid=YmMyMTA2M2Y=
będę giga wdzięczna <3
hej, heidi! wycięłam trochę avków zuzy, ale jak tylko będziesz chciała jakieś konkretne zdjęcia, to podsyłaj. będę wycinać na bieżąco. niech służą :welcome:
pieróg dla Ciebie
Obrazek
easter bunny
chubby dumpling
żeglarka, opiekunka koali — sanktuarium koali
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Maybe my soulmate died, I don't know. Maybe I don't have a soul.
omg, jestem tak wzruszona, bo są przepiękne, lecę zmienić mordę, dziękuję dozgonnie i jakbym mogła się jakoś odwdzięczyć, to to zrobię <3
powitalny kokos
martyna
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
reenie fairweather pisze: 24 kwie 2023, 09:28
omg, jestem tak wzruszona, bo są przepiękne, lecę zmienić mordę, dziękuję dozgonnie i jakbym mogła się jakoś odwdzięczyć, to to zrobię <3
cieszę się *.* <33
easter bunny
chubby dumpling
striptizerka, tarocistka — Shadow
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Przeprowadziła się do Lorne, by odszukać i poznać swojego starszego brata, o którego istnieniu do niedawna nie miała pojęcia. Rozbiera się w Shadow, wróży z kart i ma za sobą kilka nieudanych odwyków, ale próbuje udawać, że wcale nie ma problemu z alkoholem.
Hejka! Dalej jestem zachwycona avkami, które dostałam ostatnio, tak więc wracam - tym razem z uprzejmą prośbą o jakieś ładne avki z Madelaine Petsch i Jackiem Falahee (Jack w wersji z zarostem i krótszymi włosami, przy Madzi hulaj dusza :oops:). Będę bardzo wdzięczna <3
Ephraim Burnett
ODPOWIEDZ