gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Każdą męską postać z dochodową pracą i bez stałej partnerki :lol:

Która z postaci mogłaby poprowadzić w domu kultury w Lorne jakiś wykład, na który któraś z Twoich postaci by poszła?
mama jordana i kelnerka — w once upon a tart
32 yo — 152 cm
Awatar użytkownika
about
We know that from time to time there arise among human beings people who seem to exude love as naturally as the sun gives out heat. We would like to be like that, and, by and large, man’s religions are attempts to cultivate that same power in ordinary people.
w sumie to priscilla mogłaby opowiedzieć o psychologii relacji rodzica z dzieckiem. co prawda nana słucha ich i prywatnie, ale oficjalnie także by się stawiła <33

z którą postacią najlepiej byłoby się zabrać autobusem do cairns, a z którą ta podróż byłaby istnym koszmarem?
ambitny krab
chubby dumpling
rezydentka kardiochirurgii — Cairns Hospital
27 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Rezydentka kardiochirurgii, nieszczęśliwie zakochana w swoim przełożonym, zazdrosna o swojego niewidomego przyjaciela i szukająca szczęścia na portalach randkowych
myślę że zabrałabym się autobusem do Cairns z Charlotte, a z kim ta podróż byłaby koszmarem? może z Joną gdyby ten twierdził że jest łamany regulamin przejazdu autobusem podczas gdy niektóre zasady można nagiąć? nie wiem to trudne pytanie jednak :hm:

z którą postacią mogłabyś wylądować na bezludnej wyspie?
happy halloween
nick
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Z Lennardem bym mogła, bo to podróżnik, więc pewnie by sobie poradził :3

Która postać ma jakieś cechy wspólne z Twoim własnym wyglądem? (kolor włosów, oczu, wzrost, cokolwiek :3 )
farmerka/kelnerka — farma Whitehouse'ów/Hungry Hearts
29 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z farmy, która marzyła o wielkiej karierze artystki. Uwielbia słoneczniki, kocha malować obrazy, lecz została na farmie po wypadku ojca i próbuje związać koniec z końcem, zajmując się farmą i pracując w kawiarni, łapiąc się również różnych prac i zbierając na rehabilitację oraz leczenie ojca. Obiecała przyjaciółce przed jej śmiercią że zaopiekuje się jej mężem, więc obecnie jest aniołem stróżem Aarona.
nie jestem taka ładna jak większość postaci na forum, ale ktoś mi kiedyś powiedział z tyłu jestem podobna do tutejszej Blake więc tyle

A która postać na forum jest podobna charakterowo do ciebie, oczywiście nie uwzględniając twoich własnych postaci?
happy halloween
nick
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Jasper mocno :lol:

Gdyby twoja postac musiała zaprosić na randkę jakąś postać, której nie zna, to kto by to był?
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
myślę, że Chris z chęcią zaprosiłby na randkę pam burnett a tak to tylko wzdycha z ukrycia

Z którą postacią brakuje ci relacji?
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
Z autumn goldsworthy. Albo kimkolwiek od Anu, jakoś nam jeszcze nie po drodze na żadnym multi :lol:

Która postać mogłaby zostać celebrytą i z czego byłaby znana?
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Pearl! Byłaby znana z zadzierania nosa, składania outfitów kradnąc część garderoby od swojego faceta i skutecznego makijażu zasłaniającego sińce i zadrapania D:

Która z forumowych postaci mogłaby zostać Twoim partnerem ;>
aplikantka w prokuraturze — Crown Prosecutor's Office
28 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Od 5 lat wmawia sobie, że jej narzeczony wcale nie zginął, ale potrzebowała zmiany otoczenia, więc wyjechała z Francji i próbuje skupić się na karierze zawodowej.
Ja się powtarzam, ale każda męska postać lubiąca panie, mająca stabilną, dobrze płatna prace i minimum 185 :|

Która postać zawiniła czymś Twojej postaci?
rezydentka kardiochirurgii — Cairns Hospital
27 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Rezydentka kardiochirurgii, nieszczęśliwie zakochana w swoim przełożonym, zazdrosna o swojego niewidomego przyjaciela i szukająca szczęścia na portalach randkowych
a kto mi nie zawinił :lol: Elle zawinił Jona, bo ona uważa że mężczyzna niesłusznie ją ukarał, a ona chciała dla niego dobrze

u której z postaci twoja postać ma jakiś dług?
happy halloween
nick
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Divina ma u Nejta masę długów, Jona za Mari spłacił kilka rat kredytu jej rodziców i to w sumie tyle chyba :hm:

Które postacie mogłyby siedzieć na ramionach twojej, w roli typowych podszeptujących do ucha aniołka i diabełka?
ODPOWIEDZ