psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
darby maclerie
Kuzynka Corvo, Nevilla i Niny, która przybyła do Australii, kiedy miała jakoś 18 lat. Tuż po przyjeździe zatrudniła się w cukierni, która po kilku latach zmieniła się w cukiernię erotyczną, w której teraz tkwi. Po godzinach uczy się jak zostać psią fryzjerką, więc może ćwiczyć na Twoim czworonogu! Poza tym jest śmieszna, szalona i pechowa, wychowywała ją szalona szkocka baba, przez co kompletnie nie jest asertywna i nie potrafi postawić na swoim. Darby, której prawdziwie imię jest zbyt trudne do wypowiedzenia, kompletnie nie radzi sobie z życiem, co chwile pakuje się w jakieś głupie sytuacje i przypałowe akcje. A do tego jest naprawdę fatalnym kierowcą, więc mogła ci przytrzeć samochód jakieś... siedem razy! No polecam się na wszystko, na pewno coś wymyślimy <3
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

babeczka
-
instruktor gry w tenisa — korty tenisowe
22 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Mordo, jestem nieobliczalny jak pierwiastek z dwóch
darby maclerie aż szkoda, że nie mam psa :lol: w każdym razie chcę coś fajnego <3
ambitny krab
michałowa
doktorantka psychologii — uniwersytet
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Doktorantka psychologii i współwłaścicielka szkoły nurkowania, która właśnie poroniła
Czyli rozumiem, że z Niną się nie lubią? Z Zoyą się mogą kojarzyć skoro się spotykała z Corvo, no i jeszcze Ci mogę dać Raje na coś xd
rozbrykany dingo
catlady#7921
inej - gin - james - leonard
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Finn Finnigan no szkoda! :lol: Ale jak coś, może zawsze testować swoje zdolności fryzjerki na Tobie! :lol: I ogólnie ona jest trochę starsza od niego, ale mogą się kumplować, mógł ją kiedyś przyłapać na plaży, jak próbowała surfować i spadała z deski zanim jeszcze porządnie na nią weszła :lol: :lol: I mógł jej pokazać tą swoją dobrą stronę, której Gemma nie zna :lol:
Zoya Henderson pisze: 17 lip 2021, 23:11
Czyli rozumiem, że z Niną się nie lubią? Z Zoyą się mogą kojarzyć skoro się spotykała z Corvo, no i jeszcze Ci mogę dać Raje na coś xd
no Nina jej nie lubi ;/ A z Zoyą tak, pytanie tylko czy wzięła ją za dziwaka, czy jednak polubiła :lol: Jak Zoya wpadła poznać jej rodzinę, to Darby przypadkiem mogła ją oblać zupą, czy coś, ze swoim pechowym stylem bycia :hm: i no Raję też może znać, ale nie miała się przypadkiem przyjaźnić z Lizzie? :hm: :hm:
babeczka
-
doktorantka psychologii — uniwersytet
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Doktorantka psychologii i współwłaścicielka szkoły nurkowania, która właśnie poroniła
No myślę, że w tamtym momencie życia jak Zoya była jeszcze miłym człowiekiem to pewnie ją uznała za super uroczą i kochaną xd No więc mogły mieć ze sobą dość pozytywną relację xd No z Lizzie się może przyjaźnić, tylko musiały się zakumplować szybko po przyjeździe Darby, bo Lizzie później wyjechała na studia do Sydney więc pewnie miała kontakt z nią tylko przez neta i jak czasem odwiedzała Lorne Bay, no i Darby nigdy nie mogła jej wspominać o swoim kuzynie i, że jest zaręczony z jej siostra xd
darby maclerie
rozbrykany dingo
catlady#7921
inej - gin - james - leonard
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Zoya Henderson pisze: 18 lip 2021, 12:08
No myślę, że w tamtym momencie życia jak Zoya była jeszcze miłym człowiekiem to pewnie ją uznała za super uroczą i kochaną xd No więc mogły mieć ze sobą dość pozytywną relację xd No z Lizzie się może przyjaźnić, tylko musiały się zakumplować szybko po przyjeździe Darby, bo Lizzie później wyjechała na studia do Sydney więc pewnie miała kontakt z nią tylko przez neta i jak czasem odwiedzała Lorne Bay, no i Darby nigdy nie mogła jej wspominać o swoim kuzynie i, że jest zaręczony z jej siostra xd
darby maclerie
O, no to ideolo! I spoko, mogła na Lizz wpaść pierwszego dnia, jeszcze żyjąc na kanapie u kuzynostwa, więc mogła jej pokazywać wyspę i się z Corvo nie poznała. A potem jak gadały online, to jej mogła Darby przypadkiem złe zdjęcie kuzyna pokazać, czy coś w ten deseń, bo źle zaznaczyła plik do wysłania :lol: :lol: Albo po prostu Corv zapuścił takiego wąsa, że zmienił się nie do poznania, jak superbohater w okularach i czapce z daszkiem! :lol: Skoro nie rozpoznała go na fotkach u siostry, tu też mogła nie dać rady :lol:
babeczka
-
26 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
26-letnia pyskata ratowniczka medyczna z zupełnym brakiem szczęścia w miłości, może w kartach się prędzej powiedzie
dobra to biorę! <3
ambitny krab
catlady#7921
instruktor gry w tenisa — korty tenisowe
22 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Mordo, jestem nieobliczalny jak pierwiastek z dwóch
darby maclerie oki, biorę :lol: <3
ambitny krab
michałowa
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
no i super, jak będziecie chcieli grać to zapraszam na pw <3
babeczka
-
płatna zabójczyni — skala międzynarodowa
35 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
i suppose i love this life, in spite of my clenched fist
darby maclerie
Wpadam i ja!
Z Corvo to wiadomo, super relki pozytywne jak nie bardzo przyjacielskie. Pewnie jak przyjeżdżał na wakacje do Szkocji to się Tobą zajmował jak byłaś nieznośnym bombelkiem. A jak już Corvo miał swoje mieszkanie (łódź) to Darby przyjeżdżała do niego na wakacje i on jej pokazywał Lorne Bay bo był fajnym kuzynem. Pewnie nawet na nią urlop brał i zaganiał ją do pracy na swoim obozowisku. Ale do takiej lekkiej żeby mieć powód żeby jej jakiś hajs wcisnąć, hehe.
Logana nie wiem czy ci dawać, bo to jest jednak buc i ciężko mi wymyślić dla niego jakiekolwiek sensowne relacje z kimkolwiek kto nie jest Cycem XD
Kasper tu myślę, że mogą się znać z jakiejś imprezki i później Kas wpadał do niej na ciasteczkowe cyce i penisy bo czemu nie, lol.
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Sameen Galanis pisze: 18 lip 2021, 14:29
darby maclerie
Wpadam i ja!
Z Corvo to wiadomo, super relki pozytywne jak nie bardzo przyjacielskie. Pewnie jak przyjeżdżał na wakacje do Szkocji to się Tobą zajmował jak byłaś nieznośnym bombelkiem. A jak już Corvo miał swoje mieszkanie (łódź) to Darby przyjeżdżała do niego na wakacje i on jej pokazywał Lorne Bay bo był fajnym kuzynem. Pewnie nawet na nią urlop brał i zaganiał ją do pracy na swoim obozowisku. Ale do takiej lekkiej żeby mieć powód żeby jej jakiś hajs wcisnąć, hehe.
Logana nie wiem czy ci dawać, bo to jest jednak buc i ciężko mi wymyślić dla niego jakiekolwiek sensowne relacje z kimkolwiek kto nie jest Cycem XD
Kasper tu myślę, że mogą się znać z jakiejś imprezki i później Kas wpadał do niej na ciasteczkowe cyce i penisy bo czemu nie, lol.
no to jak wpadłaś to mam takie opcje:

Corvo - no tu tylko jedna, miłość! I czy to na jego kanapie Darby koczowała tuż po przyjeździe do Australii? :lol: :lol: I okej, mógł ją nawet próbować uczyć tą łodzią jeździć, ale wjechała przypadkiem w jakieś wodne haszcze i uznał, że jest beznadziejnym przypadkiem i nie będzie znowu ryzykować, sadzając ją przy sterach :lol:

Z Loganem to w sumie zależy! Jedna opcja jest taka, że mogę ci go dać na jakąś dziwną-śmieszną randkę w ciemno, czy inne coś, mogę ci ją też dać na wypadek samochodowy który spowodowała, jakiś totalnie dziwny, albo mogła go kiedyś znaleźć na zgubionej drodze, jak skręcił w złą stronę z baru i żeby nie zjadły go krokodyle, zaoferowała mu swoją kanapę, oczywiście czuwając w nocy z patelnią, na wypadek gdyby rano okazał się jakimś zbokiem albo zwyrolem :lol: Mas trochę chaosu, weź coś z niego wykreuj 8)

Z Kasprem no to mogła się w ogóle tak poznać, że wychodziła z zamówieniem i tortem penisowym, prawie na niego wpadła i tak ją rozproszył, że przypadkiem złamała lukrowanego penisa :lol: I mógł jej to szybko pomóc naprawić, a potem zaprosić na imprezę! :lol: I się mogą tak trochę ziomkować od tej pory :fox:
babeczka
-
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
ok, to współlokator Darby zerwał z Raine jakieś dwa miesiące temu, po ponad roku bycia w związku, chociaż on ma może nieco inne zdanie na ten temat, ale był mega chamski, ale w międzyczasie dziewczyny musiały na siebie czasem wpadać, więc chcę coś!

darby maclerie
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
ODPOWIEDZ