28 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
If you ever feeling lonely, if you ever feeling down, you should know you're not the only 'cause I feel it with you now.
Przypominam sobie moje dzieciństwo. Byłam małą, radosną Hor, której było wszędzie pełno. Nie mogłam usiedzieć na miejscu, psując wszystko, co stało mi na drodze, włącznie z samą sobą. Złamana noga, ręka, nawet nos, kiedy rozpędziłam się, by niczym Harry Potter przeniknąć ścianę. Zdarzyło się, że byłam ciekawa działania samochodu, więc uderzyłam taty fordem w mur, czy wypadłam z kajaka do rwącej rzeki. To, że mama przeze mnie nie osiwiała, było jednym, wielkim cudem. W ojca wpatrywałam się jak w obrazek. Był moją bratnią duszą, mogłam powierzyć mu każdy sekret, tylko on mógł opatrywać moje zranione kolana, czesać mi włosy. Być może dlatego, że mama zazwyczaj zabraniała mi skakać z huśtawki, czy nakazywała odrobić lekcje. Rodzice mogli posmakować mojej wolności, bo czułam się jak mały ptaszek wypuszczony z klatki. Często się gubiłam, ale szybko odnajdywałam. Poszłam do szkoły średniej, ale nauka nie była moją ulubienicą. Robiłam wszystko, żeby zdawać, chociażby na przeciętnym poziomie, żeby rodzice nie musieli się za mnie wstydzić. Wiedzieli, że byłam zakochana, a moją miłością był nasz zachwaszczony ogródek. Może planowałam jakieś studia, choćby architekturę krajobrazu, na którą mnie namawiali, ale wiedziałam, że siedzenie w książkach nie przyniesie mi takich efektów, jak praca w szklarniach. W między czasie poznałam wielu przyjaciół, od których nauczyłam się wielu szalonych rzeczy, które tak polubiłam. Imprezy, tańce, palenie papierosów w zaciemnionych uliczkach. Kiedy spotkałam Josha, odrobinę wydoroślałam. Zakochałam się i nawet nie potrafiłam tego ukryć. Wodziłam za nim oczami jak nastolatka, marząc, by patrzył na mnie tak samo. W końcu spojrzał, a ja byłam najszczęśliwsza na ziemi. Jakżeby inaczej. W między czasie, w loterii smsowej wygrałam całkiem sporo kasy, którą zainwestowałam. Kupiłam dom z dużym ogrodem i mogłam założyć własną plantację tulipanów. Ostatecznie rozstałam się z moją pierwszą miłostką, całkowicie pochłaniając się moimi zajęciami. Moje plany zaburzył ból głowy, codzienny i nieustępliwy.

If you’re ever feeling lonely. If you’re ever feeling down,
You should know you’re not the only one ‘cause I feel it with you now.


O raku dowiedziałam się dwa miesiące temu. Chcesz zrobić coś dobrego dla świata i wszystko ci się wali. Grunt osuwa spod nóg. Chciałam, a okazało się, że to właśnie ja potrzebuję pomocy. Kiedy lekarz powiedział mi, że mam raka, uśmiechnęłam się. Na początku myślałam, że to jakiś nieśmieszny żart, ale postanowiłam go mimo wszystko docenić. Lekarz zaczął mówić o tomografie, nawet o pierwszych metodach leczenia, a mina mi rzedła. Zazwyczaj starałam się nie płakać, przyjmowałam to, co dawał mi los, a potem walczyłam z tym do upadłego. W tamtym momencie rozpłakałam się jak małe dziecko i nie wysłuchawszy lekarza do końca, wyszłam. Nogi same zaniosły mnie do auta, a potem do domu. Położyłam się na trawie pod ulubionym drzewem i zamknęłam oczy. Pierwsza twarz, którą zobaczyłam należała do ojca. Mój tata, z nim pożegnać byłoby się najtrudniej, mama, moja ukochana bliźniaczka - Hermione, Richard, Willow, Faye, Caddie. Reszta moich przyjaciół. To wszystko trwało za krótko. Podjęłam decyzję. Nie będę rozpaczać, żegnać się. Będę żyć jak dawniej do dnia, w którym przyjdzie mi to skończyć.
hortense (horsie) canavan
13.11.1993r.
lorne bay
hoduje kwiaty
szklarnie we własnym ogrodzie
fluorite view
panna, heteroseksualna
Środek transportu
Najczęściej porusza się na rolkach, rowerze lub deskorolce. Jej rodzice mieszkają w Sapphire River, bo tak właściwie z tej dzielnicy Lorne Bay, Hortense się wywodzi, więc bardzo często korzysta również z łódki ojca. Kocha wiosłować.

Związek ze społecznością Aborygenów
Nie ma żadnego związku ze społecznością Aborygenów.

Najczęściej spotkasz mnie w:
W ogrodzie, w Sapphire River na łódce, u rodziców, u Richarda, na plaży.

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Rodziców lub siostrę.

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Tak.
hortense canavan
emeraude toubia
powitalny kokos
martyna
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Zablokowany