lorne bay — lorne bay
22 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
yael o'brallaghan
Yael, lat 22, chodzące słońce. Urodziła się i wychowała w Lorne, udziela lekcji gry na pianinie i spiewu. Śpiewa pięknie, ale wolałaby malować, tworzyć zamiast odgrywać cudze dzieła. Perfect perfect girl, and that's jest too messy.
Chętnie wymyślam <3
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
-
lorne bay — lorne bay
36 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
mechanik, który pół roku temu wyszedł z więzienia za kradzieże i próbuje od nowa ułożyć sobie życie, jednocześnie wciąż obarczając winą siostrę za śmierć ich młodszego brata
Yael O'Brallaghan, cześć słońce *.*
ambitny krab
nonsens#5543
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
jak chcesz fajnego kumpla, to polecam pericles campbell :hihi: <3
opiekun motyli — abs
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Z zawodu opiekunka motyli, z powołania chodząca katastrofa od kilku lat zauroczona najlepszym przyjacielem, który w ogóle jej nie zauważa, ale niewykluczone, że przypadkiem zmajstrował jej dziecko, ups.
Yael O'Brallaghan podrzucam Posy oczywiście, a jeśli chcesz kogoś jeszcze to wybieraj śmiało :hihihi:
ambitny krab
Magda
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
hejo Yael O'Brallaghan skorzystam perfidnie z tego, że chętnie wymyślasz i podrzucę Ci Raine, Rydera i Ryan, bo są wszyscy w podobnym do dziewczyny wieku, a we mnie jest dzisiaj zero kreatywności :tear:
ryder fitzgerald
nata#9784
lorne bay — lorne bay
22 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
ZAPOMNIAŁAM, ŻE MAM RELACJE, BARDZO PRZEPRASZAM! :lol:

Nicky Regalado pisze: 24 lis 2021, 12:03
Yael O'Brallaghan, cześć słońce *.*
Cześć! Proszę mnie nie jeść :hihihi:
benjamin hargrove pisze: 24 lis 2021, 12:11
jak chcesz fajnego kumpla, to polecam pericles campbell :hihi: <3
Oczywiście, że chcę! <3 Myślisz, że mogli się przyjaźnić, gdy byli mali? To znaczy, zależy jak rozumieć słowo "przyjaźń", ale Yael też jest trochę dzieckiem z pod klosza, też raczej trzymała się z boku! I miała etykietkę "dziwnej". Może z początku trochę się go bała... no, no, bo wiesz! ALE ZMĄDRZAŁA? I dziś przyjaźnią się naprawdę? Na tyle na ile Peri jej pozwoli, no :roll:
Verde Hillbury pisze: 24 lis 2021, 12:52
Yael O'Brallaghan podrzucam Posy oczywiście, a jeśli chcesz kogoś jeszcze to wybieraj śmiało :hihihi:
Posy ofc, złoty medal z bycie najlepszą siostrą na całym bożym świecie! A może znają się też z Verde? Bo kurde blaszka, chyba ma najlepszą pracę ever? :lol: wyobrażam sobie, że Yael mogłaby zamieszkać w tym sanktuarium i pewnie przychodzi tam w każdej wolnej chwili, i siedzi godzinami?!
Ryder Fitzgerald pisze: 24 lis 2021, 16:36
hejo Yael O'Brallaghan skorzystam perfidnie z tego, że chętnie wymyślasz i podrzucę Ci Raine, Rydera i Ryan, bo są wszyscy w podobnym do dziewczyny wieku, a we mnie jest dzisiaj zero kreatywności :tear:
Okej! :lol: to nie jest mój dzień na wymyślanie relek, ale myślę, że z Ryderem mogą mieć coś na kształt dziwnej przyjaźni? Gdzie on uważa, że ona jest dziwna i wiecznie spięta, a ona mu przy każdej okazji mówi, że powinien się ostrzyc i w ogóle, zmądrzeć? A poza tym, to uruchamia w niej jakiś dziwny mechanizm, gdzie wydaje jej się, że musi być tą mądrą i odpowiedzialną, zupełnie jakby był jej młodszym bratem, którego ktoś dał jej do pilnowania? :lol: w sensie, na śmieszki, ofc!
powitalny kokos
-
barman w cherry road — w wolnych chwilach pisze książkę
24 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Morze mnie gniewne rzuciło na skały, na to mi tylko zostawiając duszę, bym lepiej śmierci bliskiej czuł katusze.
Faktycznie początki mogli mieć trudne i chociaż zdarzało się im zjadać razem lunche, bo innym dzieciakom ciężko było zaufać, tak ta ich przyjaźń kończyła się w momencie, kiedy zaczynał się weekend i każde wracało do swego życia, wydychając z ulgą głośno powietrze :lol: Ale w końcu mogli się do siebie w pełni przekonać, bo ci inni muszą trzymać się razem, nie? I w skoro w życiu najbardziej liczą się młodzieńcze wybryki, proponuję żeby Yael pomagała mu w tajnych poszukiwaniach jego niby-martwego wujka, w co wchodzą pościgi, nielegalne włamania, śledzenie gangów i czołganie się po brudnych alejkach, JEŚLI TAKIE RZECZY LUBISZ OCZYWIŚCIE :hell:

Yael O'Brallaghan
ODPOWIEDZ