lorne bay — lorne bay
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
obiecujący architekt, który lubi się bawić życiem, ma psa Batmana i szczerze nienawidzi swojej siostry bliźniaczki, Babycino. Przy okazji jest ślepy na uczucia swojej przyjaciółki, którą zamknął we friendzonie lata temu.

CODE: Zaznacz cały

[tele2]GG:MM
[tel3][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/4b6b15e018961b54b5c5b20f7fe9b3a9/3d47aba049b893a6-f4/s500x750/1942d9242a045a611d6483aab581758a6879ec03.png][/telimg1]
[tel10]Lan
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
sumienny żółwik
-
27 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
Ma męża, ale kocha swojego przyjaciela. Chciałaby mieć swoje dziecko, ale na razie opiekuje się tymi nieswoimi. Chciałaby żyć pełnią życia, ale choruje na serce.
GG:MM
Birdie
Umówiłam się na wizytę w piątek.
Ale niestety na 8 rano... Ja wzięłam sobie wolne. Ale nie chciałabym zmieniać Twoich planów.


Lachlan Harwood
ambitny krab
nemesis
27 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
Ma męża, ale kocha swojego przyjaciela. Chciałaby mieć swoje dziecko, ale na razie opiekuje się tymi nieswoimi. Chciałaby żyć pełnią życia, ale choruje na serce.
GG:MM
Birdie
Chyba o 7... Najpóźniej
Ale jeśli nie dasz rady, naprawdę nie musisz


Lachlan Harwood
ambitny krab
nemesis
27 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
Ma męża, ale kocha swojego przyjaciela. Chciałaby mieć swoje dziecko, ale na razie opiekuje się tymi nieswoimi. Chciałaby żyć pełnią życia, ale choruje na serce.
GG:MM
Birdie
Nie.. Dziękuję
Tylko nie wiem czy dam radę... W sobotę jechać z Tobą


Lachlan Harwood
ambitny krab
nemesis
27 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
Ma męża, ale kocha swojego przyjaciela. Chciałaby mieć swoje dziecko, ale na razie opiekuje się tymi nieswoimi. Chciałaby żyć pełnią życia, ale choruje na serce.
GG:MM
Birdie
Przepraszam że tak wyszło :( mógłbyś jej... Nic nie mówić? Nikomu.


Lachlan Harwood
ambitny krab
nemesis
27 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
Ma męża, ale kocha swojego przyjaciela. Chciałaby mieć swoje dziecko, ale na razie opiekuje się tymi nieswoimi. Chciałaby żyć pełnią życia, ale choruje na serce.
GG:MM
Birdie
Hej
Co robisz dziś wieczorem?
ambitny krab
nemesis
27 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
Ma męża, ale kocha swojego przyjaciela. Chciałaby mieć swoje dziecko, ale na razie opiekuje się tymi nieswoimi. Chciałaby żyć pełnią życia, ale choruje na serce.
GG:MM
Birdie
Mogłabym mieć propozycję
Siedzę sama w domu i nie mam pomysłu, ale możemy posiedzieć razem


Lachlan Harwood
ambitny krab
nemesis
27 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
egipska księżniczka w swojej aptece, nadal mieszka z mamą i boi się wyjść sięgnąć po swoje marzenia
menna
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
hejka
jakieś plany na wieczór?


Lachlan Harwood
powitalny kokos
nick
27 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
egipska księżniczka w swojej aptece, nadal mieszka z mamą i boi się wyjść sięgnąć po swoje marzenia
menna
14:23
a proponujesz coś konkretnego, nieznajomy?


Lachlan Harwood
powitalny kokos
nick
27 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
egipska księżniczka w swojej aptece, nadal mieszka z mamą i boi się wyjść sięgnąć po swoje marzenia
menna
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
hmmm...
uchylisz rąbka tajemnicy? czy to niespodzianka?

Lachlan Harwood
powitalny kokos
nick
27 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
egipska księżniczka w swojej aptece, nadal mieszka z mamą i boi się wyjść sięgnąć po swoje marzenia
menna
00:00
hmmm...
a jakaś podpowiedź?
chyba rozumiesz, muszę się przygotować ^^


Lachlan Harwood
powitalny kokos
nick
27 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
egipska księżniczka w swojej aptece, nadal mieszka z mamą i boi się wyjść sięgnąć po swoje marzenia
menna
00:00
chyba nie muszę się martwić, że przy tobie zmarznę? :hihihi:


Lachlan Harwood
powitalny kokos
nick
ODPOWIEDZ