23 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pomiędzy jego wargami prawie zawsze znajduje się powoli dogaszający papieros. Jego brwi przeważnie wykrzywione w wyrazie poirytowania nie zapowiadają niczego dobrego. Praca na złomowisku nie należy do lekkich skąd zgrubiałości na powierzchni dłoni oraz delikatna woń olejów i paliw, którą stara się maskować dobrymi perfumami, chociaż ta przeważnie nie daje się pokonać.
Dla pieniędzy zrobi prawie wszystko; jeśli trzeba będzie powybija wszystkie zęby, zaopiekuje młodszą siostrą albo zawiezie w najdalszy zakątek Lorne Bay swoim podstarzałym Fordem.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://images2.imgbox.com/b6/d9/jEtPGkOY_o.jpg][/telimg1]
[tel5]flynn g
[/tel5][/tel02][tel8]GG:MM
[tel3][telimg2][IMG=https://images2.imgbox.com/b6/d9/jEtPGkOY_o.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
powitalny kokos
flynn
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Nie poszła na studia bo uważa, że szkoda na nie czasu. Biega w mundurku po rodzinnym hotelu sprzątając pokoje, pakuje się w kłopoty, imprezuje i wcale nie odmawia sobie towarzystwa facetów
22:22
Devon
Zjadłabym sajgonki
albo poszła popływać


Flynn Gatsby
ambitny krab
głodna
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Nie poszła na studia bo uważa, że szkoda na nie czasu. Biega w mundurku po rodzinnym hotelu sprzątając pokoje, pakuje się w kłopoty, imprezuje i wcale nie odmawia sobie towarzystwa facetów
22:22
Devon
Ja mam zawsze super pomysły!
Nic mi nie mów o ojcach, mój to przeszedł samego siebie! Sajgon zrobił jak nic. Może dlatego mam ochotę na sajgonki? Sajgon - sajgonki, kumasz?
W hotelu siedzę, teraz sprzątam pokój po nowożeńcach, nie chcesz tego widzieć.


Flynn Gatsby
ambitny krab
głodna
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Nie poszła na studia bo uważa, że szkoda na nie czasu. Biega w mundurku po rodzinnym hotelu sprzątając pokoje, pakuje się w kłopoty, imprezuje i wcale nie odmawia sobie towarzystwa facetów
22:22
Devon
Czuję, że stary Flanagan by Cię zaskoczył jakby na piwo Cię zaprosił. Chyba ma fazę drugiej młodości, ludzie ponoć w jego wieku mają takie kryzysy. Myślisz, że nam to grozi?
Nie będę robić zdjęć, że Ty jesteś zboczeńcem to ok, ale nie wciągaj mnie w to.
Wyobrażasz nas sobie na studiach? I to jeszcze po dwóch stronach kraju czy nawet i świata? N I E.


Flynn Gatsby
ambitny krab
głodna
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Nie poszła na studia bo uważa, że szkoda na nie czasu. Biega w mundurku po rodzinnym hotelu sprzątając pokoje, pakuje się w kłopoty, imprezuje i wcale nie odmawia sobie towarzystwa facetów
22:22
Devon
Przecież w naszym duecie ja jestem mózgiem, Pinki <3 Ja mam zawsze dobre pomysły. Czuje, że nawet po śmierci ojciec będzie nas nawiedzał, ok.
Łóżko klei się w czymś dziwnym, nie czytali regulaminu bo w łóżku nie można jeść kiślu. Boże, mam nadzieję, że to kisiel. Przecież mam pracę! Niewdzięczną, ale pracę!
To Ty byś za mną płakał, bo takiej jak ja nigdy nie znajdziesz. Nie oszukuj się!

Flynn Gatsby
ambitny krab
głodna
24 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Bad things happen, but you have to move past it. Leave it behind. The sooner, the better. Or it’ll eat away at you and stop you from moving forward.
Willie
Mam takiego kaca, że powinno to być zakazane. Nielegalne!
Czy zbliżam się do wieku, w którym jedną imprezę będę odchorowywać tydzień?
Dobrze, że mi chociaż za to płacą...
Co robisz?


Flynn Gatsby
ambitny krab
-
ODPOWIEDZ