Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/564x/06/d0/56/06d056fc07ee5a77153a50880b19f1a9.jpg][/telimg1]
[tel5]Nazwa użytkownika
[/tel5][/tel02][tel8]GG:MM
[tel3][telimg2][IMG=https://i.pinimg.com/564x/06/d0/56/06d056fc07ee5a77153a50880b19f1a9.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
towarzyska meduza
kwiatek
lorne bay — lorne bay
30 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Arabella's got a seventies head, but she's a modern lover. It's an exploration, she's made of outer space.
21:17
Hania
Wiedziałam. Wiedziałam, że mój brat to debil. Czy on oczu nie ma? Jesteś boginią Mari, gdyby nie Brandon sama bym Cię brała! Czy Ty widziałaś się w lustrze? Jesteś zabójczo piękna, oszałamiająca i żaden przypadkowy facet w barze na Ciebie nie zasługuje!
Zamiast na miasto, przyjedź do nas. Upijemy się tanim winem i założymy Ci Tindera, a jutro pojedziemy do centrum, pójdziemy do seks-szopu i kupimy Ci najlepszy wibrator, jaki tylko mają w ofercie. Wiesz, dziesięć trybów wibracji, w tym jeden ultra cichy, gdyby małej przyszło do głowy kręcić się za drzwiami łazienki, kiedy mama "bierze kąpięl". Żadnych frajerów, Mari 🥰😎
ambitny krab
Hania
lorne bay — lorne bay
30 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Arabella's got a seventies head, but she's a modern lover. It's an exploration, she's made of outer space.
21:17
Hania
Fujka. Jakoś ciężko mi myśleć o tym, że mój brat jest mistrzem dawania orgazmow hahah. A tak poważnie, myślisz, że jest jeszcze dla Was nadzieja? Że kiedyś się zejdziecie? Chciałabyś w ogóle, żebyście się zeszli? Nie musisz teraz odpowiadać. Po prostu... Pomyśl o tym i na spokojnie się zastanów.
Wiesz, że jestem wielką fanką jednorazowych numerków. To znaczy byłam. Przed Brandonem. Ale cholera, Mari. One potrafią być niebezpieczne. Poznawanie ludzi, chodzenie na randki, płomienne romanse wszystko tak, ale z głową. Jesteś gotowa na lekcje puszczania się po kątach? Wiem wszystko, czego Ci trzeba!
ambitny krab
Hania
lorne bay — lorne bay
30 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Arabella's got a seventies head, but she's a modern lover. It's an exploration, she's made of outer space.
21:17
Hania
Rozumiem. To bardzo dojrzała decyzja z Twojej story. Jakbyś czegoś potrzebowała, na przykład wylać wiadro pomyj na tego idiotę, jestem do usług. Zwłaszcza, że mam wrażenie, że Jerry niezbyt za mną przepada. Czy to nie powinno być tak, że w rodzinie powinno się wszystkich lubić? Czy tylko sobie coś ubzdurałam?
Myślę, że to dobry pomysł! Wyjdź do ludzi, rozerwij się. Komu jak komu, należy Ci się! Chcesz wyjść jutro gdzieś na miasto? Mogę być Twoją skrzydłową 😎
ambitny krab
Hania
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Max
18:30
Jak tam? Potrzebujesz pomocy z młodą? Bo akurat mam dziś wolny wieczór. : )
W razie czego — chętnie obejrzę z nią jakieś baje


Marianne Harding
sumienny żółwik
13#9694
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Max
Co napsociła, że tak dotkliwie ją karzesz? Nie znosiłam weekendu u dziadków. :lol:
Gdzie jesteś? Sama? Ja, jak to ja, w pracy. Wieczorem może z Kaspianem się spotkam.


Marianne Harding
sumienny żółwik
13#9694
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Max
Ale zazdroszczę!
I kiedy wracasz? Ja nie dość, że mam zapieprz, to jeszcze muszę użerać się z dawnym "znajomym" ze szkoły. Powiedzmy, że się nie lubimy :lol:
sumienny żółwik
13#9694
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Max
Tylko znajomy. Nasza znajomość rozpoczęła się od momentu, w którym rąbnęłam mu książką po łbie. :P
Na swoje usprawiedliwienie mam to, że był przemądrzały, paskudnie brzydki w ogóle. Teraz już tak nie wygląda, ale charakter dalej wstrętny.
sumienny żółwik
13#9694
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Max
Co Ty. Jedyne co może flirtować to moja pięść z jego nosem.
Jak za dawnych lat[ :D


Marianne Harding
sumienny żółwik
13#9694
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Jemi
20:36
Obrazek
my tylko z informacją, że żyjemy, dotarliśmy na miejsce i dobranoc! <3
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Jemi
20:48
lewą brew masz trochę krzywo
ŻARTUJĘ! 😗
wyglądasz oszałamiająco, bawcie się dobrze <3
my już zmykamy spać, podróż była męcząca, ale Lily dzielnie ją zniosła! 💪
a, no i napisz jak wrócicie do domu, żebyśmy się nie martwili


Marianne Harding
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Jemi
20:36
Obrazek
no dzień dobry, patrz, co stworzyliśmy własnymi rękami!
jeśli jeszcze raz mi powiesz, że Lily nie chce jeść warzyw, to pokażę ci to zdjęcie!
zajadała się tak, że aż jej się uszy trzęsły!
zaczęła od ręki, mała sadystka! :lol:

Marianne Harding
lisowa
A.
ODPOWIEDZ