komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
10.45
Dick
ok


Lorenzo Thompson
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Hej, tu Eve. Aż dziw bierze, że wciąż masz ten sam numer. Chyba. Bo w sumie nie wiem, czy to Ty Lorenzo.
Nie łatwo mi prosić ciebie o przysługę, ale potrzebuje kontaktu do kogoś z twojego.. zawodu. Kogoś, z kim będę mogła nieco przećwiczyć dawanie komuś w mordę, a raczej samoobronę.


Lorenzo Thompson
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Nic się nie stało. Po prostu tego potrzebuje.
Będę wdzięczna za kontakt.
Zaskakujące, że nadal masz tamte wiadomości. Mam się czuć wyjątkowo? Choć raz. Szok.
Chociaż jestem ciekawa, co tam wypisywaliśmy.


Lorenzo Thompson
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Dostosuje się i tak pracuje 24/7, więc godzina nie gra roli.
Nie spodziewałam się, że jesteś aż tak sentymentalny. Nie znałam cię z tej strony..
Dziwisz się? Gdyby tylko te wiadomości były na papierze, to bym je spaliła.
Dawaj, z chęcią pośmieje się z tych naszych wypocin.


Lorenzo Thompson
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Taka młoda i taka naiwna.. Chociaż fakt. Wypadałam dobrze. Nawet lepiej niż w tamtej chwili myślałam. Przynajmniej pamiętam, że nie byłam zadowolona z tego zdjęcia, ale samo się wysłało. Wiesz jak jest.
A masz jakieś swoje zdjęcia, które mi wysyłałeś. Przypominam sobie, że to nie była transakcja jednostronna.


Lorenzo Thompson
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Wiesz.. nadal się dziwię, że byłam w twoim typie. Głównie z braku miseczki F.
Oczywiście, że chodziło o tatuaż. Oczyyyywiście. Chyba teraz masz ich więcej, co?


Lorenzo Thompson
stewardessa — cairns airport
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
She never looked nice. She looked like art, and art wasn’t supposed to look nice; it was supposed to make you feel something.
Odette
Overgaard. Mam braci. I kawa... zawsze kawa. Chyba, że tequila.
I nie pamiętam, o co jeszcze chciałeś zapytać.
Chcesz zagrać w prawda czy wyzwanie? Ale tylko na prawdę?



Lorenzo Thompson
sumienny żółwik
nie#5225
stewardessa — cairns airport
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
She never looked nice. She looked like art, and art wasn’t supposed to look nice; it was supposed to make you feel something.
Odette
Jasne, rozumiem.
Właściwie masz rację, Falcone.



Lorenzo Thompson
sumienny żółwik
nie#5225
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Minnie
10:14
Hej Enzo!
Z okazji zbliżających się świąt, chciałabym Ci życzyć wszystkiego, co najlepsze, a co najważniejsze, mniej walk, tych poza klatką! Mam nadzieję, że wiesz, co mam na myśli... Nie wiem, czy obchodzisz święta, ale słyszałam, że to jakaś tradycja... A tak poza tym to szczęśliwego nowego roku! Robisz jakąś imprezę? Czy może organizujecie coś w hangarze? Baw się dobrze! I nigdy się nie zmieniaj, ale uważaj na siebie!
Twoja najlepsza sąsiadka, Minnie.


Lorenzo Thompson
dzielny krokodyl
Minnie mouse
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Minnie
10:15
Cieszę się, że wiesz, że Cię nie posłucham :lol: no ale dziękuję! Za życzenia i za troskę, to bardzo miłe.
Zależy jaką prośbę... jeśli nie będziesz wymagał ode mnie cudów, to pomyślę. Pogadamy po wszystkim, buziaki!


Lorenzo Thompson
dzielny krokodyl
Minnie mouse
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Minnie
21:08
Hej! To zależy, co chcesz ^^ Dla Ciebie, mogę być teraz, bądź jutro w ciagu dnia. Tak się teraz nazywa "porozmawiamy"?
Żartuję, Enzo! Jestem w domu, jutro również.


Lorenzo Thompson
dzielny krokodyl
Minnie mouse
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Minnie
21:20
Nie wiem, o czym mówisz :lol:
Daj mi jakieś 30 minut!


Lorenzo Thompson
dzielny krokodyl
Minnie mouse
ODPOWIEDZ