lorne bay — lorne bay
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
W Lorne Bay znalazła schronienie przed przeraźliwą przeszłością. I chociaż boi się dotyku, cholernie ciągnie ją do ludzi, bo wierzy w to, że nowe miasteczko da jej nowe życie...
Spoiler
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
Lu
treść treść treść
treść treść treść


Lu
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
treść treść treść

ambitny krab
nick
posterunkowy — lorne bay police station
39 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
od sześciu lat w Lorne i też od tylu zajmuje stanowisko zwykłego posterunkowego, próbując w sobie zdusić przynajmniej część ambicji na coś "więcej". należy do NA, żyje aktywnie, ma dwa psy i... syna, którego nigdy nie poznał
20:17
numer nieznany
hej! słuchaj, nie znasz mnie, numer wybrałem na chybił trafił i jeśli przypisze nam szczęście to nigdy nawet nie spotkamy się na żywo
jeśli pozwolisz, chciałbym czegoś spróbować... ponoć jakiekolwiek postanowienia są nic niewarte, dopóki nie podzielisz się nimi z drugą osobą. chodzi chyba o dodatkową motywację czy coś takiego. w każdym razie - potrzebuję do tego kogoś, kto mnie zupełnie nie zna
jeśli zdecydujesz po moich wiadomościach zablokować mój numer - zrozumiem. ale jeśli nie... może co jakiś czas zapytasz, jak mi idzie?
oto lista moich noworocznych postanowień... bez jakiejś specjalnej kolejności:
1. kupić dom na farmie
2. zaadoptować więcej zwierząt
3. pomóc d. znaleźć lepsze zajęcie
4. odnaleźć s.
5. ... i choć raz z nim porozmawiać
6. kolejne 12 miesięcy z dala od nałogu
7. przeczytać 52 książki
8. ograniczyć ilość spożywanej kofeiny
9. spróbować jogi... bo czemu nie?
10. komuś pomóc, tak naprawdę
dziękuję. jeśli chcesz, chętnie odwdzięczę się podobną motywacją w dotrzymaniu postanowień


lucille blanchard
Rufus Winthrop
ejmi
posterunkowy — lorne bay police station
39 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
od sześciu lat w Lorne i też od tylu zajmuje stanowisko zwykłego posterunkowego, próbując w sobie zdusić przynajmniej część ambicji na coś "więcej". należy do NA, żyje aktywnie, ma dwa psy i... syna, którego nigdy nie poznał
15:20
numer nieznany
cieszę się, że odpowiedziałaś! piękne plany
i w takim razie życzę Ci z całego serca, żeby jak najwięcej z tych postanowień udało Ci się zrealizować. dużo wytrwałości w dążeniu do nich, ale jednocześnie miej przy tym dla siebie dużo cierpliwości i wyrozumiałości - wszyscy upadamy, ważne, żeby się podnieść i ruszyć dalej do przodu bogatsi w doświadczenia
oby nie zabrzmiało to dziwnie, ale mam nadzieję, że czasem się odezwiesz, choćby po to, by dać znać jak Ci idzie… naprawdę Ci kibicuję!


lucille blanchard
Rufus Winthrop
ejmi
Burmistrz — Ratusz w Lorne Bay
38 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Burmistrz Lorne Bay, najstarszy syn właścicieli lokalnej stoczni. Jak wszyscy Winfieldzi, został adoptowany. Podwójnie żonaty - pierwsza żona została zamordowana, z drugą stracili dziecko w wyniku choroby, więc przestało im się układać.
Francis Winfield
18:45
Nie jestem w stu procentach pewien, czy to aby na pewno ja miałem być odbiorcą tego wywodu. Nie mniej jednak, pominąwszy moje całkowite niezrozumienie sytuacji, zgadzam się na pani warunku i subtelnie przypomnę, że nie przeszliśmy na ty. Dobrego wieczora, pozdrawiam.

lucille blanchard
sumienny żółwik
Lilka
może on włóczy się gdzieś tutaj w ciemnościach — i nie pamięta, że kiedyś żył?
37 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
I fancied you'd return the way you said, but I grow old and I forget your name (I think I made you up inside my head).
George
9:46
cześć Althea, tak myślałem sobie o tej wyprawie naszej, no wiesz, o tym hikingu, na który się mamy wybrać iech, my,ślisz że to jest dobry pomysł?
bo wiesz Thea, ja ci chyba nie mówiłem nigdy, jak ja kiedyś w tobie byłem nieprzyzwoicie zakochany i aż mi dech zapieralo, kiedy cię widziałem taką piękną, a teraz mam wrażenie, że jesteś jeszcze piękniejsza. no ale ty mnie wtedy zostawiłaś Thea i ja nie wiem dlaczego. jesteś pewna, że chcesz przebywać z takim idiotą?
mi może tamto głupie uczucie już minęło, nawet jeśli cholera, spać wtedy po nocach przez ciebie nie mogłem, bo myślałem tylko o tym, jaka ty wspaniała jesteś, ale no nieważne, naprawdę już się z tego wyleczyłam! ale i tak sobie nie poradzę, jak po raz drugi stwierdzisz, że jednak za bardzo cię wkurzam
to daj znać, thea, ja już jestem spakowany i nie mogę się doczekać, ale jak jednak odwołasz to zrozumiem
lucille blanchard
ODPOWIEDZ