Pani nauczycielka — Lorne Bay State School
34 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea

CODE: Zaznacz cały

[tele2]20:20
[tel3][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/6537a21dcc2aedbc7c1d7ae3b0233d59/tumblr_pm202gagv71xsxtwyo2_400.png][/telimg1]
[tel10]Ronnie
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
ambitny krab
Lama
brak multikont
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Poppy
GG:MM
zawsze jestem <3
a tak naprawdę biegam po domu i śpiewam "The Six" na całe gardło :haha:
a można wiedzieć gdzie jesteś?

Ronnie Weasley
sumienny żółwik
anu
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Poppy
GG:MM
ciotka... nie żeby coś, ale tak trochę jesteśmy za siebie nawzajem odpowiedzialne, więc chyba nic dziwnego, że się interesuję :roll: :idk:

Ronnie Weasley
sumienny żółwik
anu
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Sky
20:45
nie uwierzysz co ja najlepszego zrobiłam :/
aż wstyd się przyznać... :/



Ronnie Weasley
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Sky
20:45
No więc... Tak jakby... Przespałam się z praktycznie obcym facetem... No nie takim obcym, bo to mój sąsiad.... No ale stało się...
Gdybyś tylko go widziała *.* Te oczy... Usta... Matko kochana...


Ronnie Weasley
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Sky
20:45
Było wino. Dużo czerwonego wina. I kiepskiej jakości pizza, a potem mnie pocałował... Jezu, jak on całuje. *.* :exited:
A to źle, bo byłam dziewicą. :roll: Bo nie z nim miałam to robić. :idk:
Ronnie... co ja mam teraz robić? Nie jestem w stanie spojrzeć mu w oczy... chyba wyprowadzę się na drugi koniec kontynentu. Tak... i wstąpię do zakonu...



Ronnie Weasley
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Sky
20:45
Szczerze, to nie wiele pamiętam... to znaczy wspomnienia powoli wracają...
Zmusić mnie nie zmusił. Przecież mogłam powiedzieć Nie..
Tylko kurczę... liczyłam na księcia z bajki, a nie na niego... Chociaż ma coś w sobie. Gdybyś go zobaczyła, wiedziałabyś o czym mówię...
A co u Ciebie? Musimy się w końcu zgadać na jakieś winko i ploteczki <3



Ronnie Weasley
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Sky
20:45
Bardzo mi się podoba *.* ale nie w tym rzecz... pogadamy jak przyjadę.
Co powiesz na dzisiejszy wieczór? Mam nawet w domu jakieś dobre winko, albo nawet dwa... opowiesz co się dzieje i może chociaż na chwilę zapomnimy o problemach?


Ronnie Weasley
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
ODPOWIEDZ