26 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi sex shop i bloga, na którym opowiada, co się robi z łechtaczką. Za cenniejszego od przyjaźni uważa instagrama i odcina się od przeszłości.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=TUTAJ WPISZ ADRES IKONY][/telimg1]
[tel5]Nazwa użytkownika
[/tel5][/tel02][tel8]GG:MM
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/94PYKjH.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tele2]GG:MM
[tel3][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/94PYKjH.jpg][/telimg1]
[tel10]Clara
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
ambitny krab
amygdala#8798
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Dianka
02:48
aaaaaa Adam, ten architekt ze Szkocji, zgodził się z projektem!
trochę go kocham
a trochę się śmieję :D
Obrazek
zignoruj to o tacie, to nieważne
zaproponowałam, żeby do Ciebie wpadł, jakby co. ale ma się na tobie nie kłaść


Clara Madden Adam Polanski
ambitny krab
pianka#9491
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Dianka
02:48
nie jest pojebem
p tym screenie może ciężko w to uwierzyć, ale serio nie jest
i, hmmm, skoro tak kiepsko idzie Ci kładzenie się na kimś, to chyba nie mam się o co martwić :)


Clara Madden Adam Polanski
ambitny krab
pianka#9491
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Dianka
02:48
nie wiem
chyba dobrze sobie radzi z wkładaniem, bo wysyła mi właśnie emoji bakłażanów niechcący
z naturą nie wygrasz, nie?


Adam Polanski Clara Madden KLARKA, Adam kazał ci przekazać, że Adam lubi, jak się na nim kładą, więc no problemo!!!
ambitny krab
pianka#9491
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Dianka
02:48
stara, ja mam MĘŻA, jedyne co mi w tym życiu zostało to emoji bakłażanów od jakichś architektów
poza tym, ten bakłażan był wielki, tylko tyle mam do powiedzenia. kiedy jedziemy na zakupy?


Clara Madden
ambitny krab
pianka#9491
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Dianka
02:48
git!
i widziałam właśnie Adasia, może jutro Ci pokażę


Clara Madden Adam Polanski
ambitny krab
pianka#9491
ODPOWIEDZ