lorne bay — lorne bay
29 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
można pogubić się w życiu jeszcze bardziej?

CODE: Zaznacz cały

[tele2]GG:MM
[tel3][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/ee688d9b5129748f521d7e4994581da3/tumblr_osc4oeJkcX1tsu6wco1_1280.png][/telimg1]
[tel10]Alma
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
niesamowity odkrywca
n.
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
żona
GG:MM
omgggg
to najlepsze, co mnie dziś spotkało, a dzisiaj mogłam stać przy pęcherzyku <3
stara znowu zaczęła marudzić, ale powinnam to ogarnąć w godzinę
więc obiad o 13:30?
sprawdziłam, kurki są głodne!!!


Alma Mulligan
ambitny krab
pianka#9491
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
żona
GG:MM
ok, fałszywy alarm, skitrałam się w kiblu i zdążyłam je nakarmić
robisz coś ważnego, że możesz się spóźnić?
zamówić Ci coś?
JAKĄ CHCESZ KAWĘ?


Alma Mulligan sorki, że zmuliłam!!! ale już wracam i jest miłość <3
ambitny krab
pianka#9491
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
żona
GG:MM
to, że chcesz tylko udawać, trochę łamie mi jednak serce
za trzy godziny kończę
wtedy pojadę z Tobą dokąd chcesz!
potrżebujesz więcej czasu czy ta 16 jest okej?


Alma Mulligan
ambitny krab
pianka#9491
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
żona
GG:MM
nie jestem taka łatwa, bez drugiego wiersza nie licz na obrączkę :/
ale kitel wystarczy zupełnie, tylko wezmę sobie jakiś czysty, żeby zadać szyku
podjedziemy do sklepu moim samochodem?


Alma Mulligan
ambitny krab
pianka#9491
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Dzień dobry, panno Mulligan
Na przyszłość proszę zapamiętać, że tego typu sprawy wolę ustalać podczas spotkań, albo za pomocą drogi mailowej. Jednakże sprawdziłem schemat i wyrażam zgodzę na pani obecność podczas operacji p. White. Będzie to pani pierwsza operacja przeprowadzana ze mną, więc prosiłbym o uprzednie spotkanie i krótka rozmowę.
Alma Mulligan
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
żona
19:42
zjadłam, więc idę się ogarniać!
na pewno musimy tam jechać?
a jeśli musimy - bardziej 21 czy 22?
a przede wszystkim
CO ZAKŁADASZ???
w skali, powiedzmy, od błyszczącej mini do trampek


Alma Mulligan
ambitny krab
pianka#9491
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
13:45
Cieszę się. Ten jeden raz zrobię dla pani wyjątek.
Owszem, będę miał chwilę. Zapraszam na spotkanie po 17.
Alma Mulligan
ODPOWIEDZ