Burmistrz — Ratusz w Lorne Bay
38 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Burmistrz Lorne Bay, najstarszy syn właścicieli lokalnej stoczni. Jak wszyscy Winfieldzi, został adoptowany. Podwójnie żonaty - pierwsza żona została zamordowana, z drugą stracili dziecko w wyniku choroby, więc przestało im się układać.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/b45a6dcee91245aa7d2f51e8072fc7f3/tumblr_inline_ozswx81eEi1rqq37j_400.gif][/telimg1]
[tel5]Francis Winfield
[/tel5][/tel02][tel8]01:34
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/b45a6dcee91245aa7d2f51e8072fc7f3/tumblr_inline_ozswx81eEi1rqq37j_400.gif][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]TEKST[/teltxt]
[teltxt]TEKST [/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
sumienny żółwik
Lilka
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
nieznany numer
01:31
Wiem, że się tego możesz nie spodziewać,
ale przyszedł Twój czas, żeby wybierać
mam do zaoferowania dwie możliwości
pierwszą jest przeliczenie moich ości,
czuję się jak szprotka w oleju
i do tego uwięziona bez większego celu.
Drugą rzeczą, którą możesz wybrać
jest by mi cały wieczór gotować.
Wybierz więc swój sposób kolego,
bo nie poznamy się bez niego.
idk, rzecz w tym, że chyba coś mnie nawiedziło i tylko ty możesz mi pomóc zdjąć tę całą klątwę. Zignoruj tę wiadomość, jeżeli się boisz, ale wiedz że będziesz mieć mnie wtedy na sumieniu.
Ale jeżeli się zgodzisz to ci wyślę fotkę!



Francis Winfield
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
powitalny kokos
piczi
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
nieznany numer
01:50
A jednak szybciutko odpisujesz, więc chyba jednak zaintrygowała cie ta propozycja?
Myślę, że skoro jeszcze tak późno nie śpisz, to możesz podjąć tę decyzję i wybrać jedną rzecz z dwóch? Poza tym, mój dom jest w Sydney i nie mam teraz jak wrócić tam, heloł? A alkohol mam, bardzo miły drineczek prosz
Obrazek



Francis Winfield
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
powitalny kokos
piczi
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Olivia
Szanowny burmistrzu. Francis. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy życzyć tobie oraz całej twojej rodzinie dużo zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności, a także łaskawego spojrzenia mieszkańców Lorne Bay podczas kolejnych wyborów. Niech ten czas będzie dla was czymś wyjątkowym i niezapomnianym. Stanley i Olivia Westbrook <3
lorne bay — lorne bay
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
W Lorne Bay znalazła schronienie przed przeraźliwą przeszłością. I chociaż boi się dotyku, cholernie ciągnie ją do ludzi, bo wierzy w to, że nowe miasteczko da jej nowe życie...
18:45
Lucille
Dobry wieczór, chciałam Panu podziękować za dzisiejszą pomoc i tę ofertę, ale...
Przemyślałam sobie wszystko i chyba boję się, że oczekujesz ode mnie "czegoś", co mnie nie interesuje... Doceniam troskę, ale jestem już dużą dziewczynką i znam takich ludzi jak Ty. Nie wiem czemu niby moja osoba miałaby Ciebie jakkolwiek obchodzić. To dziwne, a poza tym tacy jak ty, nie robią nic za darmo, a ja nie mam nic do zaoferowania, więc... Wiem na czym to ma polegać i wolę nie mieć z tym nic wspólnego.
Zapomnijmy, o tym, że się znamy. Dziękuję, Lu.


Francis Winfield
ambitny krab
nick
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Olivia
Francis, gdybyś tylko był nieco starszy albo ja odrobinkę młodsza, bylibyśmy całkiem zgranym duetem. Ja przychodziłabym do ciebie z propozycjami dotyczącymi poprawy kondycji zdrowotnej mieszkańców Lorne Bay, ty byś je zatwierdzał... Wyobrażasz to sobie? My, razem, na piedestale. Kocham twój mózg, bo myślisz podobnie, jak ja, kocham twoje serce, bo chociaż czasem ciężko jest przebić się przez otaczająca je skorupę, kocham w tobie twoje oczy, bo patrzą na świat podobnie, jak ja. Kocham również to, że masz podobne podejście do ludzi
Panie burmistrzu, kocham pana!
I dlatego przyjdę w tym tygodniu do ratusza, żeby porozmawiać, bo mam kilka pomysłów dotyczących przychodni
- — -
30 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
-
pocahontas
12:21
Hej kochanie, mam nadzieję, że miło mija ci dzień
Wiesz, że jesteś najwspanialszym, najhojniejszym, najprzystojniejszym i najbardziej wyrozumiałym i wielkodusznym człowiekiem, jakiego znam, prawda? I że żaden ci nie dorasta do pięt! Dlatego, dzięki tej wrodzonej dobroduszności, mam nadzieję, że wybaczysz mi, jeśli dzisiaj także nie zjawię się na kolacji u twoich rodziców. Muszę pozałatwiać kilka ważnych spraw i pewnie nawet nie uda mi się też wrócić na noc do domu, więc na mnie nie czekaj. Wynagrodzę ci oczywiście te utrudnienia, tylko się nie złość i myśl już tylko o tym, jak bardzo cię kocham kocham kocham!
Do zobaczenia za kilka dni, uwielbiam cię! Całuję gorąco, póki co tylko telefonicznie <3
Francis Winfield
ambitny krab
-
lorne bay — lorne bay
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
W Lorne Bay znalazła schronienie przed przeraźliwą przeszłością. I chociaż boi się dotyku, cholernie ciągnie ją do ludzi, bo wierzy w to, że nowe miasteczko da jej nowe życie...
18:45
Lucille
A do kogo? Pan dał mi swój numer, abym się odezwała w sprawie tego mieszkania.
Z początku chciałam skorzystać, ale potem sobie uświadomiłam, że coś tutaj nie pasuje. Bo niby dlaczego miałbyś mi, PAN miałby mi pomagać. Przepraszam, przecież nie jesteśmy na Ty...


Francis Winfield
ambitny krab
nick
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
Ephraim
8:14 PM
Nie będę się rozckliwiał — znajdziesz dla mnie czas dzisiaj, najpóźniej jutro? Możesz mnie wcisnąć w harmonogram spotkań.

Francis Winfield
easter bunny
chubby dumpling
ODPOWIEDZ