25 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
tu dici 'non ho niente' / ti sembra niente il sole, la vita, l'amore / meraviglioso / il bene di una donna che ama solo te / la luce di un mattino, l'abbraccio di un amico, il viso di un bambino / meraviglioso
SMS
nicky
GG:MM
treść treść treść
treść treść treść

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/a58abfe2717496055dd904298c2d11c5/6b636f3f5846b973-fd/s640x960/b2a13e4a802b8fc3a292c56f16e2d7d16a7e389d.png][/telimg1]
[tel5]nicky
[/tel5][/tel02][tel8]GG:MM
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/025b56dbe70cd91171c356ca6bad305e/tumblr_nnr3nkcpgk1qhv375o4_640.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
niesamowity odkrywca
dominicky
25 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Dimmi se c’è ancora sulle labbra il mio sapore
Mel
10:17 PM
Halo, halo? Jeżeli spisz, to natychmiast przestań, bo przegapisz ten wielki, pomarańczowy księżyc na niebie. Myślisz, że to jakiś znak?
Przypomnij mi, jutro o której?


nicky nordberg
ambitny krab
Mel
25 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Dimmi se c’è ancora sulle labbra il mio sapore
Mel
10:20 PM
Na pewno jest symbolem pizzy, na którą teraz nabrałam wielką ochotę, a w okolicy nie działa żadna, nocna, na dowóz...
Swoją drogą, fakt, że to samo zdjęcie wylądowało na Twoim insta do przypadek, co?
Ba! Będę już trzecia trzydzieści, do tego rześka, wyspana, u c z e s a n a, z drugim śniadaniem w plecaku...


nicky nordberg
ambitny krab
Mel
25 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Dimmi se c’è ancora sulle labbra il mio sapore
Mel
10:22 PM
Problemem nie jest lodowki, tylko piekarnik. Jeżeli Twój też grzeje maks 250 stopni, to nie ma żadnego ratunku. Nie wiem, co to za barbarzyńcy wypiekają pizze w temperaturze mniejszej niż 320... ;(
Jestem na wakacjach, Nicky, od instat też :hihihi: Zrobiłam tylko mały wyjątek dla apaszki z najnowszej kolekcji Prady. Jest c u d n a. Myślisz, że mogę ją ubrać jak pojedziemy na pizze? *.* Nie będą się na mnie patrzeć jak na idiotkę?
Prawdę mówiąc już mi się nie opłaca iść spać, poleżę i poscroluje trochę internety :hihihi:


nicky nordberg
ambitny krab
Mel
25 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Dimmi se c’è ancora sulle labbra il mio sapore
Mel
10:25 PM
To nadal za mało. Ale jak już znajdziesz odpowiedni piekarnik, wpadaj z nim choćby juz, zaraz :hihihi:
Cicho sza! To, że ja nie publikuje, nie znaczy, że ni mogę być ns bieżąco z innymi :hihihi: Zwłaszcza z Tobą ^^
Teraz, jak już mi narobiłeś tego smaka na pizze to już na pewno nie zasnę. Może zagniote ciasto i rano zjemy taką ciepłą, z ognia *.*


nicky nordberg
ambitny krab
Mel
25 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Dimmi se c’è ancora sulle labbra il mio sapore
Mel
10:26 PM
Na ten moment zadowole się pizza, na którą mnie przy okazji zabierzesz :hihihi:
Mhmm. Ahaa. ^^
No dobrze. Jak mam pójść spać, to musisz zadzwonić i zaśpiewać mi kołysankę. Czekam ^^


nicky nordberg
ambitny krab
Mel
25 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Dimmi se c’è ancora sulle labbra il mio sapore
Mel
10:02 PM
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Otaczają mnie same słodziaki *.* Taką jestem szczęściarą *.* *.* *.*


nicky nordberg
ambitny krab
Mel
25 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Dimmi se c’è ancora sulle labbra il mio sapore
Mel
11:42 AM
Nicky, słodziaku, jak ja mam się ubrać dzisiaj na wieczór!?
Wiem, jedziemy tylko na pizze, ale przecież nie założę kostiumu kąpielowego i pareo, prawda? Co to za lokal? I miasto? Ludzie? Nie przesadzę, jak wezmę tę apaszkę z Prady?


nicky nordberg
ambitny krab
Mel
ODPOWIEDZ