30 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
leczy kangury, kaczki i koale, po godzinach próbując zapomnieć o uczuciach do najlepszej przyjaciółki

CODE: Zaznacz cały

[tele2]GG:MM
[tel3][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/6a6b2d8110f3cc38f9e4d2e9ece121bd/d96e553c2b925256-e1/s540x810/74643f9951f864290088bff76c28e335a17bfe20.jpg][/telimg1]
[tel10]Alec
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
ambitny krab
-
lorne bay — lorne bay
28 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Archeolog. Miała być żeńską wersją Howarda Cartera. Smutna mężatka, która wybrała mężczyznę ponad rodzinę oraz zdrowy rozsądek
Użytkownik nieznany
13:54
Mam twój numer od Ignacio. Nie gniewaj się, że to do niego odezwałam się w pierwszej kolejności. Zawsze był najrozsądniejszy z nas wszystkich, a tego właśnie potrzebowałam. Wiele się zmieniło i nie wybaczyłabym sobie, gdybym i z Tobą nie próbowała odnowić kontaktu. Wiem. Brzmi to sztucznie w ustach kogoś, kto zapomniał o Tobie na 3 lata. Muszę Cię przeprosić za tyle rzeczy i wytłumaczyć, zanim dowiesz się o wszystkim od kogoś innego.
Po prostu daj znać, czy ze mną porozmawiasz? Nie musimy się spotykać. Proszę tylko o kilka minut Twojego czasu.

Esme


Alec Carnegie
ambitny krab
Esme
lorne bay — lorne bay
28 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Archeolog. Miała być żeńską wersją Howarda Cartera. Smutna mężatka, która wybrała mężczyznę ponad rodzinę oraz zdrowy rozsądek
Esme
16:42
Mam taką nadzieję. Może wtedy zrozumiesz, dlaczego zrobiłam to, co zrobiłam.
Jestem w domu Ignacio w Pearl Lagune.
Alec, naprawdę się cieszę, że mi odpisałeś.

Alec Carnegie
ambitny krab
Esme
lorne bay — lorne bay
28 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Archeolog. Miała być żeńską wersją Howarda Cartera. Smutna mężatka, która wybrała mężczyznę ponad rodzinę oraz zdrowy rozsądek
Esme
17:00
Oczywiście, wszystko będzie dobrze
Nie martw się

Alec Carnegie
ambitny krab
Esme
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Jerry
cześć, będziesz w domu po południu? nie wiem, mniej więcej koło 17? może 18?
mógłbym wpaść na chwilę? mam sprawę
Alec Carnegie
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Jerry
jestem teraz w pracy, nie bardzo mam jak pisać
pogadamy jak przyjdę
Alec Carnegie
lisowa
A.
dyspozytorka — Lorne Bay Fire Station
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Why is it that I can love you so unconditionally but I can’t love myself enough to realize that I deserve more than what you can give.
Gail
11:22
Taki stary, a słuchasz plotek?
I za to bardzo mnie ciekawi, co się stało, że TY się odezwałeś?
Wszystko w porządku, Carnegie?


Alec Carnegie
ambitny krab
nie#5225
dyspozytorka — Lorne Bay Fire Station
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Why is it that I can love you so unconditionally but I can’t love myself enough to realize that I deserve more than what you can give.
Gail
GG:MM
podoba mi się ten biznesplan!
możemy go omówić przy tym jedzeniu. Ty stawiasz!


Alec Carnegie
ambitny krab
nie#5225
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Jerry
boże, nie wierzyłem, że się uda!!!!!
dzięki, Alec, nie wiem, jak ci się za to odwdzięczę! 😃
jak się uda, na początek stawiam butelkę whisky, wina, koniaku, nalewki babci - któregokolwiek albo wszystkiego na raz!!!!
Alec Carnegie
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Jerry
dobra, dobra, prawda jest taka, że gdybym sam do niego zadzownił bez "znajomego pośrednika", nie byłoby większego efektu
tak czy siak dziękuję i propozycję podtrzymuję!
a z twoim ojcem - jak serio coś załatwi - ureguluję zobowiązanie swoją drogą 😏
Alec Carnegie
lisowa
A.
ODPOWIEDZ