grafik komputerowy — gdzie bądź
34 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
nie potrafiąca usiedzieć na tyłku graficzka zajmująca się głównie reklamą i PRem; kolejny raz wróciła do miasta po latach włóczenia się po świecie
Marceline
GG:MM
treść treść treść
treść treść treść

Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/0f6b4583ae3a7fc99fd62eeb6487978f/tumblr_inline_o7vbydLwoL1td28xc_100.gifv][/telimg1]
[tel5]Marceline
[/tel5][/tel02][tel8]GG:MM
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/0f6b4583ae3a7fc99fd62eeb6487978f/tumblr_inline_o7vbydLwoL1td28xc_100.gifv][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
wystrzałowy jednorożec
:>
może kiedyś 8)
40 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Nie może być dla kobiety większej udręki niż mężczyzna, który jest tak dobry, tak wierny, tak kochający, tak niepowtarzalny i który nie oczekuje żadnych przyrzeczeń. Po prostu jest i daje jej pewność, że będzie na wieczność. I boisz się tylko, że ta wieczność [...] będzie krótka.
coco
2:44 AM
wierzę, że to nie będzie jedyne spotkanie. uważaj na siebie
ambitny krab
dominicky
40 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Nie może być dla kobiety większej udręki niż mężczyzna, który jest tak dobry, tak wierny, tak kochający, tak niepowtarzalny i który nie oczekuje żadnych przyrzeczeń. Po prostu jest i daje jej pewność, że będzie na wieczność. I boisz się tylko, że ta wieczność [...] będzie krótka.
coco
2:48 AM
a wolałabyś, żeby to była...?
no, ostatnio chyba rzeczywiście jest tak jak mówisz :hihihi:
tylko w takim wypadku..., dlaczego nie śpisz? ^^


Marceline Rockwell
ambitny krab
dominicky
40 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Nie może być dla kobiety większej udręki niż mężczyzna, który jest tak dobry, tak wierny, tak kochający, tak niepowtarzalny i który nie oczekuje żadnych przyrzeczeń. Po prostu jest i daje jej pewność, że będzie na wieczność. I boisz się tylko, że ta wieczność [...] będzie krótka.
coco
2:52 AM
okej, w takim wypadku, to obietnica
i nie czuję się wynudzony po spotkaniu :roll: więc nie ściemniaj!
jaki?
zająłem się papierami i sam nie wiem, kiedy o wiele bardziej zajęło mnie myślenie zupełnie nie o treści tych nieszczęsnych umów :hihi:
za dużo wypiłem. nawet jak na mnie


Marceline Rockwell
ambitny krab
dominicky
40 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Nie może być dla kobiety większej udręki niż mężczyzna, który jest tak dobry, tak wierny, tak kochający, tak niepowtarzalny i który nie oczekuje żadnych przyrzeczeń. Po prostu jest i daje jej pewność, że będzie na wieczność. I boisz się tylko, że ta wieczność [...] będzie krótka.
coco
2:55 AM
o to chyba zmienię dostawców i będę jeździć osobiście po każde zamówienie
z Tobą akurat mógłbym się nawet i nudzić..., o ile rzeczywiście jest to w ogóle możliwe
ale nie będę wchodzić w polemikę z Tobą na ten temat. nie o tej godzinie i nie po chyba butelce campari i tych kilku negroni. i whisky
ja? słabą głowę?
podejmuję się wyzwania. poproszę tylko lokalizację? i kiedy? ^^
chcesz mnie zabić? na trzeźwo przez to nie przebrnę :hahaha:


Marceline Rockwell
ambitny krab
dominicky
40 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Nie może być dla kobiety większej udręki niż mężczyzna, który jest tak dobry, tak wierny, tak kochający, tak niepowtarzalny i który nie oczekuje żadnych przyrzeczeń. Po prostu jest i daje jej pewność, że będzie na wieczność. I boisz się tylko, że ta wieczność [...] będzie krótka.
coco
2:58 AM
obowiązują mój malutki biznes umowy spółki, ale spróbuję je renegocjować :hihi:
wiem, wiem. to chyba zacznę wpadać na domowe obiadki, skoro siedzisz na dupsku
wiesz jak i gdzie dokładnie połechtać, żeby zrobiło się miło, nie? :hahaha:
no i żeby było śmieszniej nie ciągnie mnie dalej w ich stronę. wolę fajki. w ogóle chyba podwędziłaś mi paczkę, bo nie mogłem jej znaleźć w marynarce ;>


Marceline Rockwell
ambitny krab
dominicky
lorne bay — lorne bay
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I'm afraid of all I am
My mind feels like a foreign land
Silence ringing inside my head
Please, carry me, carry me, carry me home
Adam
3:30
Nie chcę, czy nadal jestem zobligowany do tej spowiedzi?
Przekorny los sprawił, że mamy wspólną znajomą i zjedliśmy kolację, niemal na dwie pary. Wiedziałaś, że ma męża? Wiedziałaś, że ja kurwa ZNAM jej męża? :)


Marceline Rockwell
przyjazna koala
warren444
brak multikont
lorne bay — lorne bay
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I'm afraid of all I am
My mind feels like a foreign land
Silence ringing inside my head
Please, carry me, carry me, carry me home
Adam
3:45
Nieładnie tak mówić o własnej przyjaciółce i byłej partnerce.
Znam Ethana jeszcze ze szkoły, przyjaźniliśmy się kiedyś.
Zresztą, skąd wiesz? Rozmawiałyście? Skąd te całe emocje Rockwell?


Marceline Rockwell
przyjazna koala
warren444
brak multikont
lorne bay — lorne bay
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I'm afraid of all I am
My mind feels like a foreign land
Silence ringing inside my head
Please, carry me, carry me, carry me home
Adam
4:00
Nie wiem, nie siedzę w jej głowie. Chociaż przysięgam, że wtedy to wszystko mogłoby być dużo prostsze.
Julia nie wiedziała, że wróciłem, ja nie wiedziałem, że ma MĘŻA. Jeden, jeden. Trzeba było tłumaczyć się chęcią utrzymania neutralności. Przecież nie jesteś kurwa głuchym telefonem.
Ale spokojnie. Tym razem nie zamierzam zepsuć jej perfekcyjnego związku. Może w końcu, po 40, przyszło do mnie to, co inni nazywają dojrzałością.
PS - skoro tym razem się nie pukaliśmy, to chyba nie można mieć do ciebie pretensji? Zły żart, ale na lepsze mnie obecnie nie stać.


Marceline Rockwell
przyjazna koala
warren444
brak multikont
lorne bay — lorne bay
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I'm afraid of all I am
My mind feels like a foreign land
Silence ringing inside my head
Please, carry me, carry me, carry me home
Adam
5:00
A czy miejsce, w którym znajduje się teraz z Julią wskazuje na to, że ja potrafię sobie z nią radzić? Myślisz, że spóźniony prezent weselny byłby... dużym nietaktem?
Chodźmy coś razem zjeść Rockwell, nie będziemy wymieniać wiadomości jak licealiści. Poza tym, chcę cię zobaczyć. Muszę sprawdzić, czy mój urok osobisty jeszcze działa.


Marceline Rockwell
przyjazna koala
warren444
brak multikont
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
02.00
JULIA
chyba przez przypadek powiedziałam twojemu narzeczonemu
o nas,
w sensie o dawnych nas


Marceline Rockwell
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
03.00
JULIA
zapomniałam, że on nie wie!
cholera, po co te sekrety?
ja tam nie mam problemu z tym, że cię kiedyś uwielbiałam


Marceline Rockwell
ODPOWIEDZ