23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Nie poszła na studia bo uważa, że szkoda na nie czasu. Biega w mundurku po rodzinnym hotelu sprzątając pokoje, pakuje się w kłopoty, imprezuje i wcale nie odmawia sobie towarzystwa facetów

CODE: Zaznacz cały

[tele2]22:22
[tel3][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/3c8eb0b0ff8a66e5e03ff0e9428ad928/tumblr_pong9vd4Nm1t62fqz_540.jpg][/telimg1]
[tel10]Devon
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
ambitny krab
głodna
23 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pomiędzy jego wargami prawie zawsze znajduje się powoli dogaszający papieros. Jego brwi przeważnie wykrzywione w wyrazie poirytowania nie zapowiadają niczego dobrego. Praca na złomowisku nie należy do lekkich skąd zgrubiałości na powierzchni dłoni oraz delikatna woń olejów i paliw, którą stara się maskować dobrymi perfumami, chociaż ta przeważnie nie daje się pokonać.
Dla pieniędzy zrobi prawie wszystko; jeśli trzeba będzie powybija wszystkie zęby, zaopiekuje młodszą siostrą albo zawiezie w najdalszy zakątek Lorne Bay swoim podstarzałym Fordem.
flynn
22:23
o matko, ja dopiero wróciłem z roboty
ale w sumie taka sajgonka brzmi całkiem nieźle
a Ty w robocie czy gdzie, bo może bym się tam zjawił, bo ojciec mi dzisiaj tak w dupę dał, że chyba musimy się spotkać
mówiąc w skrócie, życie jest przejebane
powitalny kokos
flynn
23 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pomiędzy jego wargami prawie zawsze znajduje się powoli dogaszający papieros. Jego brwi przeważnie wykrzywione w wyrazie poirytowania nie zapowiadają niczego dobrego. Praca na złomowisku nie należy do lekkich skąd zgrubiałości na powierzchni dłoni oraz delikatna woń olejów i paliw, którą stara się maskować dobrymi perfumami, chociaż ta przeważnie nie daje się pokonać.
Dla pieniędzy zrobi prawie wszystko; jeśli trzeba będzie powybija wszystkie zęby, zaopiekuje młodszą siostrą albo zawiezie w najdalszy zakątek Lorne Bay swoim podstarzałym Fordem.
flynn
22:23
chyba muszę zrobić wjazd na Twoją starą chatę i zrobić z nim porządek :v
chociaż pewnie się nie uda, skoro ja sam z własnym starym nie potrafię się dogadać i z dnia na dzień jest co raz gorzej (:
dobra, to będę za jakąś godzinę, przy okazji możesz zrobić jakieś fotki, bo mi się wydaje, że sprzątanie po małolatach albo nie daj boże studentach mogłoby być gorsze (dobrze, że my na takie nie poszlibyśmy, bo to totalnie by nas zepsuło)


Devon Flanagan
powitalny kokos
flynn
23 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pomiędzy jego wargami prawie zawsze znajduje się powoli dogaszający papieros. Jego brwi przeważnie wykrzywione w wyrazie poirytowania nie zapowiadają niczego dobrego. Praca na złomowisku nie należy do lekkich skąd zgrubiałości na powierzchni dłoni oraz delikatna woń olejów i paliw, którą stara się maskować dobrymi perfumami, chociaż ta przeważnie nie daje się pokonać.
Dla pieniędzy zrobi prawie wszystko; jeśli trzeba będzie powybija wszystkie zęby, zaopiekuje młodszą siostrą albo zawiezie w najdalszy zakątek Lorne Bay swoim podstarzałym Fordem.
flynn
22:23
czyli jest nadzieja, że mnie polubi i zostaniemy przyjaciółmi na zawsze? albo przynajmniej do końca jego życia, podrzucasz mi dzisiaj same dobre pomysły, Dev
dobra, dobra, już się nie wymiguj, po prostu ten pokój nie jest taki najgorszy, a Ty po prostu jesteś za leniwa i nawet takiego Ci się nie chce ogarniać, daleko to Ty z takim podejściem do pracy nie zajdziesz
nie wyobrażam sobie siebie na studiach, więc chyba dlatego też nie potrafię sobie wyobrazić Ciebie na studiach, przecież wylałabyś morze łez będąc z dala ode mnie, może nawet uschła z tęsknoty


Devon Flanagan
powitalny kokos
flynn
ODPOWIEDZ