Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
GG:MM
treść treść treść
treść treść treść


GG:MM
Jona
treść treść treść
treść treść treść
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
23:12
A teraz, to dopiero mnie wkurzyłeś... codziennie cieszę się na Twój widok, parszywy oszuście :v
A mogłoby jeszcze mniej... też jestem zmęczona, ale nie umiem tu spać


jonathan wainwright
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
23:15
Chciałabym, żebyś teraz tutaj był, nie lubię tej sali
To tak nie działa, za bardzo tu wszystko pika, żebym tak po prostu zasnęła
W Twoim domu? Nie mówiłeś, że mnie zapraszasz


jonathan wainwright
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
23:20
No to poczekam ze snem do jutra, a do tego czasu będę oglądać seriale...
Mam jedną w uchu, ale cykam się, jak nie słyszę, co dzieje się w szpitalu
Nie wiem, co myślałam. Nie mówiłeś, że będę mogła przyjechać do ciebie... No i teraz jak mówisz, że wszystko czeka, totalnie liczę na balony


jonathan wainwright
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
23:26
Zasypiałam tu tylko dzięki proszkom, których już nie dostaję...
Balony są w każdym sklepie... Gdybym miała balony w swojej sali szpitalnej, pewnie też byłoby mi milej...


jonathan wainwright
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
23:30
No to środki, nieważne, ważne, że pomagały... Już przestała mi się podobać naszą rozmowa
Teraz się czuję, jakbyś mi wypominał. Już nie chcę tych balonów.


jonathan wainwright
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
23:33
Gdybym była w domu, nie czepiałabym się
Dobra, ty idź spać, już Ciebie nie męczę. Dobranoc... Też cie kocham. Ewentualnie


jonathan wainwright
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
21:56
Pearl
Hej Jona, kopę lat, dowiedziałam się przypadkiem, że dostałeś awans, gratuluję
Muszę też się dostać do akt z prosektorium, byłoby miło, gdybyś to załatwił :*


jonathan wainwright
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
21:58
Pearl
Naprawdę uważasz, że gdybym chciała robić coś drogą oficjalną, pisałabym do ciebie o 22 w sobotę?
To delikatna sprawa, potrzebuję tych dokumentów po cichu...


jonathan wainwright
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
21:58
Pearl
A ty zwykłeś być bardziej otwarty na moje prośby...
To mi jest przykro, popychasz mnie do sięgania po karty, z których wolałabym nie korzystać
Poproszę ostatni raz. Daj mi dostęp do tych archiwów. To ważne, znasz mnie, nie napiszę o tym śmieciowego artykułu


jonathan wainwright
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
22:10
Pearl
Kumple sobie nie grożą, Jona
Świetnie. Masz teraz czas? Mogę wpaść albo ty przyjedź do jakiegoś baru


jonathan wainwright
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
22:10
Pearl
U mnie też sporo się zmieniło. Potrzebuję tych informacji. Ja kiedyś Tobie pomagałam bez narzekania
Przynudzasz... dzisiaj Ci nie pasuje? Jesteś w szpitalu? I tak się spotkamy, skłamałabym mówiąc, że liczyłam na to, że z miejsca się zgodzisz...


jonathan wainwright
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
22:18
Pearl
Wyrosłam z takich głupot, jak bezinteresowność...
Doskonale, więc widzimy się jutro.


jonathan wainwright
ODPOWIEDZ