Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Mari
GG:MM
Znajomym czy "znajomym"?
Jeśli to były, to go spław. Mówi Ci to ciocia Mari: nie wchodź dwa razy do tej samej rzeki. To zdradliwe wody.
towarzyska meduza
kwiatek
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Mari
GG:MM
Znam go? Kto to? <3
Z tego co mówisz, to przy nim raczej się nie znudzisz. A to jednak bardzo ważne. I brzmi jak flirt, więc uważaj! :)
towarzyska meduza
kwiatek
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Aniołek
GG:MM
Lelelelelelelel
NIE WIDAĆ XD:
Maxine Hammond
ambitny krab
Martyna
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Aniołek
GG:MM
Po pierwsze: Jesteś nie miła :/ :c
Po drugie: Teraz mam wolne, nie ma szkoły. Obudź się! :lol:
Maxine Hammond
ambitny krab
Martyna
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Mari
21:19
Kawa?
Albo nie. Wino?


Maxine Hammond
towarzyska meduza
kwiatek
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Mari
GG:MM
Położę Lily zaraz po kolacji spać, więc możesz wpaść do nas i zostać na noc. Będziemy mieć spokój i dostęp do dużej ilości wina!
Muszę pogadać z kimś kto nie jest Alem, Jerrym albo moją rodziną.


Maxine Hammond
towarzyska meduza
kwiatek
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Max
Co się dzieje?
Dasz radę poczekać z godzinę? Wróciłam dopiero ze stajni i muszę się wykąpać. Inaczej przyjadę razem ze stajnią :lol:

Marianne Harding
sumienny żółwik
13#9694
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Mari
GG:MM
Nic się nie dzieje, typowe sercowe rozterki
Zrób wszystko co musisz, ja poczekam. A w międzyczasie zrobię nam coś dobrego do jedzenia, więc masz przyjechać głodna! <3


Maxine Hammond
towarzyska meduza
kwiatek
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
S.S
11:10
Znowu wpadłam w wir pracy, nie mam na nic czasu. Nawet obiad potrafię dłubać widelcem z pudełka w czasie jazdy autem. Przepraszam, że się nie odzywałam!
Co słychać u Ciebie i reszty? <3



Maxine Hammond
dzielny krokodyl
Sara Smith
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
S.S
11:10
Coś Ty! Ja żyje na pudełkowym żarciu ale nie mów mu.
Nie odpowiedziałaś mi... co u Ciebie?



Maxine Hammond
dzielny krokodyl
Sara Smith
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Jerry
hej!
możesz mieć w najbliższym czasie większą czujność w związku z Mari?
nie wiem czy ci mówiła, ale myśli poważnie o tym, żeby wrócić do pracy
nie ma mnie cały wrzesień w Lorne i “trochę” się martwię 😅
co prawda obiecała mówić, jak coś się będzie działo, ale wiesz, jaka ona jest 🙄

7 minut później

Jerry
a, no i Max, nie mów jej, że do ciebie pisałem, ok?
no i jak coś to nie wiesz nic ode mnie! 😶🤐
Maxine Hammond
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Jerry
dopóki ty do nich gadasz jest okej, jak one zaczną gadać do ciebie, to mam namiary na naprawdę dobrego psychiatrę 😂
to znaczy śmiało możesz z nią gadać! o to w sumie chodzi!
tylko użyj tych waszych kobiecych sztuczek, żeby wybadać sytuację i jednocześnie nie zdradzając, że wiesz o tym ode mnie i że cię o to poprosiłem?
wiem, że potrafisz 😗 wy zawsze bez mrugnięcia okiem potraficie z udawać, że - znając całą prawdę - niczego nie wiecie i zadać takie pytanie, po którym łatwo złapiecie faceta na kłamstwie, a potem z satysfakcją mówicie “ha, wiedziałam!”
tak z ciekawości - na kobiety też działa? 🤔


Maxine Hammond
lisowa
A.
ODPOWIEDZ