kucharz — Beach Reatsaurant Lorne Bay
29 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Próbuję realizować swoje marzenia o własnej knajpie, rozkochać w sobie dziewczynę marzeń, ale moja dawna miłość wróciła do miasta
Adek
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
treść treść treść



Ukryta treść
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
25 letnia dziewczyna uciekająca przed mroczną przeszłością. Wieczna optymistka mimo wszystko...
Susan Murphy
18:21
Cześć kocie, co robisz? Dawno nie wysyłałeś żadnego selfie, pokaż się (:
Obrazek


Adonis Brooks
towarzyska meduza
Susan Murphy
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
25 letnia dziewczyna uciekająca przed mroczną przeszłością. Wieczna optymistka mimo wszystko...
Susan Murphy
18:39
Chciałabym tak dobrze wyglądać po pracy 😍 co się dzieje, opowiadaj!
Właśnie dostałam nową pracę! Będę bawiła się w kelnerkę w Shadow 😂 może kiedyś nawet przyniosę Ci zamówienie 😎



Adonis Brooks
towarzyska meduza
Susan Murphy
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
25 letnia dziewczyna uciekająca przed mroczną przeszłością. Wieczna optymistka mimo wszystko...
Susan Murphy
19:00
Włos w zupie, fuuuuuu... udawanie kogoś kim się nie jest brzmi bardzo interesująco i myślę, że niebawem będziemy musieli zweryfikować naszą tożsamość. :hihihi:
Świetnie się składa z tym nowym biznesem. Pamiętaj o mnie, może okaże się, że kelnerowanie to jest to do czego zostałam stworzona. Ugotujesz coś kiedyś specjalnie dla mnie? :hell:


Adonis Brooks
towarzyska meduza
Susan Murphy
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
25 letnia dziewczyna uciekająca przed mroczną przeszłością. Wieczna optymistka mimo wszystko...
Susan Murphy
19:40
Ta... rozmowa przez sieć jest mniej zobowiązująca. To dobry sposób na poznanie kogoś przez osoby nieśmiałe ale ja taka nie jestem, chyba szukałam czegoś nowego na portalu i natrafiłam na Ciebie. To jedyny plus mojej wizyty w wirtualnym, randkowym świecie. Ale nie żałuję!
Szczerze nie jestem dobrą kucharką. Musiałbyś mnie długo, bardzo długo uczyć. Szybko przyswajam wiedze, szczególnie jeśli znam katalog nagród i kar ułożony na potrzeby dydaktyczne ;>


Adonis Brooks
towarzyska meduza
Susan Murphy
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
25 letnia dziewczyna uciekająca przed mroczną przeszłością. Wieczna optymistka mimo wszystko...
Susan Murphy
19:55
Boże... jak Ty kusisz...
Muszę to zakończyć bo nie będę mogła spać. A właściwie mam pytanie. Muszę kupić/przygarnąć dwa psy i pomyślałam, że może zechciałbyś się kiedyś wybrać ze mną do schroniska? Mam ogromne podwórko i duży dom. Myślę, że byłby szczęśliwe. Pierwsza randka pod bramą schroniska? Co Ty na to *.*


Adonis Brooks
towarzyska meduza
Susan Murphy
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
25 letnia dziewczyna uciekająca przed mroczną przeszłością. Wieczna optymistka mimo wszystko...
Susan Murphy
19:55
Wtedy będę miała pod ręką dwa duże psy, które szybko przegonią udawanego Adka
Umowa stoi? 8)


Adonis Brooks
towarzyska meduza
Susan Murphy
kucharz — Beach Reatsaurant Lorne Bay
29 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Próbuję realizować swoje marzenia o własnej knajpie, rozkochać w sobie dziewczynę marzeń, ale moja dawna miłość wróciła do miasta
Adek
20:00
Myślisz, że psy mnie odstraszą? ^^
Okey, umowa stoi, tylko żebyś potem nie marudziła! Ostrzegam :D



Susan Murphy
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
25 letnia dziewczyna uciekająca przed mroczną przeszłością. Wieczna optymistka mimo wszystko...
Susan Murphy
20:20
Tak, robię to na własną odpowiedzialność. W kontakcie i dobranoc <33


Adonis Brooks
towarzyska meduza
Susan Murphy
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
25 letnia dziewczyna uciekająca przed mroczną przeszłością. Wieczna optymistka mimo wszystko...
Susan Murphy
23:21
To nie skończy się dobrze ! :hihi:
Obrazek


Adonis Brooks
towarzyska meduza
Susan Murphy
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
25 letnia dziewczyna uciekająca przed mroczną przeszłością. Wieczna optymistka mimo wszystko...
Susan Murphy
1:20
Właśnie obczajam swoje nowe miejsce pracy.
Jak Ci się podoba?


Adonis Brooks
towarzyska meduza
Susan Murphy
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
25 letnia dziewczyna uciekająca przed mroczną przeszłością. Wieczna optymistka mimo wszystko...
Susan Murphy
2:20
Wiesz co? Mam lepszy pomysł. ;> Zorganizuje sobie strój kelnereczki i podam Ci drinka w domu


Adonis Brooks
towarzyska meduza
Susan Murphy
ODPOWIEDZ