Studentka ASP — Paryż
22 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Zapalimy blanta i pójdziemy na melanż
Ciągle najebani się bujamy po afterach
Nie chcę cię na później, chcę ciebie na teraz
Stawiam, że już jutro nie będzie po nas co zbierać
Asteria Swallow
Urodziła się i wychowała w Lorne Bay. Na studia wyjechała do Paryża, jednak właśnie niespodziewanie wróciła do miasteczka. Coś na pewno wymyślimy
RODZINA
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

SKOMPLIKOWANE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Asta
Studentka | Stażystka — THE CAIRNS POST
22 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Powiem tylko jedno, pewnie nie raz odwiedziłam Ciebie w Francji i co jakiś czas wymieniałam się większymi ploteczkami, ponieważ takie wymiany przez kompa to nie to samo!
Asteria Swallow
powitalny kokos
Belly
looking for a mind at work — frogs restaurant
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Salagadoola mechicka boola
Bibbidi-bobbidi-boo
Put them together and what have you got
Bibbidi-bobbidi-boo
Asteria Swallow
Widzę tutaj dwie opcję:
W liceum połączyła nas pasja do sztuki, razem zbierałyśmy informacje dotyczące rekrutacji w Paryżu i oceniałyśmy kompletowane portfolia.
Albo przez lata spędzone w Lorne jakimś sposobem się mijałyśmy, może zamieniając między sobą zaledwie kilka nieistotnych zdań. Aż do ostatniej klasy, kiedy albo poprzez wspólnych znajomych, albo od nauczycielki, która była twoją tutorką podesłała ci kontakt do mnie, żebym udzieliła ci tipów „od wewnątrz”.
Niezależnie od tego jak zaczęła się nasza znajomość - potem zapoznałam cię z najlepszymi miejscówkami w Paryżu, a przynajmniej tymi, które zdobyłam w roku pobytu spędzonego tam przed tobą <3
powitalny kokos
mechaniczny toster
studentka | kelnerka — JCU | Sparrow Coffee
21 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
But then I heard you call my name
And it sounded like the sweetest song
Cieszę się, że wróciłaś, bo bardzo mi Ciebie brakowało. FaceTime to nie to samo, jedna czy dwie wizyty też, więc mamy wiele do nadrobienia! Może pomożesz mi ustawić do pionu Twojego brata, a jak nie, to przynajmniej upijemy się na plaży albo zjemy coś w naszej ulubionej restauracji. <3 Asteria Swallow
ambitny krab
scarlett
Study style — Study life
24 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot be good. I must be perfection.
Asteria Swallow

Początki zawsze są trudne — tak samo trudny był początek naszej znajomości.
Skojarzyłem Cię z tych zdjęć, ale i tak nie chciałem otwierać Ci tych cholernych drzwi, bo byłaś i wciąż jesteś mi zbędna, ale wiedz, że przekraczając próg domu swoich dziadków, sprzedałaś duszę Diabłu.
ambitny krab
blueberry
Studentka ASP — Paryż
22 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Zapalimy blanta i pójdziemy na melanż
Ciągle najebani się bujamy po afterach
Nie chcę cię na później, chcę ciebie na teraz
Stawiam, że już jutro nie będzie po nas co zbierać
Belly Lewis
Lubiłam te momenty kiedy mnie odwiedzałaś, a świat na jedną chwilę znów wracał do normy. Lubiłam nawet te nieprzespane noce, kiedy gadałyśmy przez telefon bo przecież różnica czasu między nami była ogromna. Teraz jestem na miejscu i nie mogę się doczekać, aż zrobię Ci niespodziankę! <3

Tiana Hirsch
Jestem jak najbardziej za tym, że znałyśmy się jeszcze w liceum. Może tak naprawdę to dzięki Tobie miałam odwagę sięgnąć po swoje największe marzenie? A potem było łatwiej walczyć z tęsknotą za domem, kiedy miało się dobrą koleżankę obok.

Florence Langley
Po każdej naszej rozmowie, miałam wrażenie że tęsknie coraz bardziej za Tobą i naszymi wypadami na plaże wieczorami. Teraz, kiedy znów jestem w Lorne, nadrobimy wszystko! Obiecuje <3

Orphelius Maeve
Wkurzasz mnie, ilekroć pojawiasz się w zasięgu mojego wzroku. Denerwuje mnie dzielenie z Tobą łazienki na piętrze i to, że podpieprzasz mi mój ulubiony kubek. Ale chociaż jesteś przystojny..
powitalny kokos
Asta
ODPOWIEDZ