27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę
Gaia Hammond
Od trzech lat polewa alkohol w Rudd's Pubb, mieszka w centrum wraz ze współlokatorem, w wolnych chwilach bawi się ze znajomymi i czasem gra na konsoli, a gdy ma gorszy dzień ucieka do swojego pokoju i czyta książki. Kocha pizzę, ale bez ananasa i zna milion ciekawostek ze świata biologii.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
nonsens#5543
lorne bay — lorne bay
23 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
There is no way to my heart, someone else still has it.
Gaia Hammond
Witam, kłaniam się niziutko <3
Przychodzę z moim bydłem w twe skromne progi :D

Kasper - Tutaj poleciałabym w pozytyw. Jak Kas zaczął się spotykać z Max to nie wiem, może rodzina Hammondów początkowo patrzyła dziwnie na związek Max z młodszym od siebie typkiem. Pewnie zakładali, że za długo ze sobą nie pociągną. No, ale dwa lata później i proszę, nadal są razem! Kaspra tata zmarł na raka, tak jak mama Hammondów, więc pewnie wspólna tragedia i strata mogłaby ich połączyć. W końcu nic tak ludzi nie łączy jak wspólna trauma! Także tutaj, ja bardzo chętnie bym widziała pozytyw. Skoro Gaia jest barmanką to pewnie zapraszają ją do siebie na domówki i wręcz błagają, żeby robiła im jakieś dobre i profesjonalne driny. Poza tym widzę, że jest instrumentalna, a to na każdej imprezce się ceni XD
Sameen - Tutaj, jeśli masz pragnienie to mogę dać Ci Sam na jakąś przyjaciółkę. Tylko byłaby to całkiem świeża relacja, bo Sam jest w mieście od niedawna. Mogły się poznać w bibliotece, albo Sam mogła ją zagadać w jakiejś kawiarni kiedy czytała. Sam kocha czytać i tak spędza wolne chwile, więc mogłaby zobaczyć w Gai kogoś podobnego do siebie. Co byłoby smutne, bo Sam jednak miała posrane życie. Dodatkowo Sam całkiem niedawno dowiedziała się kim jest i uwaga... urodziła się jako Gaia, więc jak pozna imię Gai to założy, że to jest jakieś śmieszne przeznaczenie, żeby jednak trzymać sztamę z Gaią. A zależy jej na tym, żeby jej życie chociaż troszkę było normalne, więc będzie sobie kolekcjonować przyjaciółki. W sensie nie jakoś namiętnie, bo jest na razie bardzo wycofana społecznie, ale no chciałaby spędzać czasami z kimś czas XD
Z Loganem nie mam pojęcia, a nie wiem też czy mogę coś proponować, bo nie mam jeszcze akcepta i kto wie... może nie dostanę :')
Corvo - tutaj w sumie odezwę się jednak do Ciebie prywatnie XD
sumienny żółwik
alemalpa#7279
listonosz — poczta
28 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
ludzie, zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie!;
rozwozi listy i paczki, sprzedaje łaszki w sieci, dużo żartuje i pyka w kosza.
Gaia Hammond, a ja tu polecę krótko - szukam dla Otisa najlepszej kumpeli jeszcze za gówniaka. Wiesz, ich rodzice też się przyjaźnili, więc chcąc nie chcąc spędzali ze sobą czas, ale nie dlatego, że musieli, bo i tak super się dogadywali. I tak już zostało. Goldsworthy traktowałby ją jak czwartą siostrę i spuszczał łomot każdemu typowi, który próbowałby jej złamać serducho. Bo tak się nie robi, to się nie godzi! To jak? Piszesz się na taką opcję? :hm:
towarzyska meduza
-
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę
Otis Goldsworthy biorę to jak najbardziej! Gaia pewnie wyciągała od czasu do czasu na wagary, a teraz Otis jest jej testerem nowych drinkowych przepisów, więc niewątpliwie potem śpi u niej, bo nie jest w stanie wrócić do siebie o własnych siłach :hihi:
ambitny krab
nonsens#5543
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Cześć Gaia Hammond , chcesz się koleżankować? :welcome: Diana mogła wpaść kiedyś na te same zajęcia z jogi, na które chodzi Gaia, a potem ją odwiozła do domu, bo zaczynało padać albo zbierało się na burzę? A kiedy jechały, faktycznie zaczęła szaleć burza, więc Dianka potem przeczekała ją w mieszkaniu Gajki, przy herbacie albo innej piccy. :hihi:
ambitny krab
pianka#9491
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę
Kasper Guillebeaux chwilę mi zajęło, ale już nadrabiam! :lol:
Co do Kaspra, Gaia na pewno się zakładała, że szybko im się związek rozpadnie, bo Kasper to jeszcze dziecko i w ogóle, ale po dwóch latach pewnie patrzy na niego poniekąd z podziwem! No i właśnie ta śmierć bliskiej osoby na raka mogła jak najbardziej ich do siebie zbliżyć i sprawić, że więcej zaczęli ze sobą rozmawiać. No i czasem może wpadać na te domówki i kręcić jakieś drinki, pod warunkiem, że zaprosi jakichś starszych, bardziej w jej wieku facetów, aby miała kogo wyrywać :haha:
Sameen chętnie zaś przygarnę na przyjaciółkę, bo baby muszą trzymać się razem :hero: A jak Sam lubi książki tak, jak Gaia to na pewno się dogadają. I nie przeszkadza mi to, że będzie to raczej świeższa znajomość, Gaia bardzo szybko przywiązuje się do ludzi i bardzo szybko wyrabia sobie o nich opinie, więc jak zobaczyła, że Sam jest spoko, to od razu pewnie stwierdziła, że zostaną przyjaciółkami, tak. I na pewno będzie śmiesznie, gdy dowie się, że Sam urodziła się jako Gaia :hihi:
A z Corvo już wiemy 8)

Diana Puchalska pewnie, że chcę! I taki pomysł mi bardzo pasuje. Od tamtej pory mogą mieć właśnie całkiem dobry kontakt - umówią się czasem na pizzę, innym razem na jakiegoś drinka czy zakupy, a Gaia na pewno zacznie do niej latać ze wszelkimi medycznymi przypadłościami, no bo w końcu jest już prawie lekarką, tak? :lol:
ambitny krab
nonsens#5543
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Gaia Hammond pisze: 09 lip 2021, 16:59
Diana Puchalska pewnie, że chcę! I taki pomysł mi bardzo pasuje. Od tamtej pory mogą mieć właśnie całkiem dobry kontakt - umówią się czasem na pizzę, innym razem na jakiegoś drinka czy zakupy, a Gaia na pewno zacznie do niej latać ze wszelkimi medycznymi przypadłościami, no bo w końcu jest już prawie lekarką, tak? :lol:
no pewnie! polecam Dianę i do drinków, i do darmowych porad lekarskich. :lol: Gaia Hammond
ambitny krab
pianka#9491
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Wpisz mnie gdzieś w niebieskich *.*
sumienny żółwik
13#9694
36 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
"36 letni adwokat samego diabła" a prócz tego prawie przykładny mąż i obywatel.
Gaia Hammond jest u Ciebie miejsce na stałego bywalca, dla którego polewasz "to co zawsze" ? ^^
ambitny krab
Oscar
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę
Oscar Callister no pewnie, że tak! Mogą sobie nawet przy okazji czasem pogadać, gdy jest mniejszy ruch :hihihi:
ambitny krab
nonsens#5543
36 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
"36 letni adwokat samego diabła" a prócz tego prawie przykładny mąż i obywatel.
idealnie Gaia Hammond
ambitny krab
Oscar
ODPOWIEDZ