strażak — lorne bay fire station
30 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Wyciąga ludzi i zwierzęta z pożarów, niczym kot chodzi własnymi drogami i... wzdycha do pewnej pani strażak!
Camden Jefferson
Strażak z powołania, dobry sąsiad, uczciwy kolega, lubi spędzać czas na łonie natury, czytać książki, czy przesiadywać w pubie. Kiedyś nieśmiały samotnik, teraz dość towarzyski człowiek, a jednak chodzący własnymi drogami.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
Kiren#7898
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Cześć Camden Jefferson! :crab: Z tego co widzę Remi i Cam pracują razem i chyba powinni się nawet całkiem nieźle dogadać :hm: <33
towarzyska meduza
-
37 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Like a river flows
Surely to the sea
Darling, so it goes
Some things are
meant to be
Camden Jefferson - witam kolejnego strażaka! Jakby co, w piątki zamawiamy pizzę na koszt podatników c: A tak na poważnie - myślę, że Jack bardzo szanuje i lubi Camdena, bo potrafi zachować zimną krew i wkłada serce w swoją pracę, a to jest warte docenienia!
niesamowity odkrywca
milo#6233
strażak — lorne bay fire station
30 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Wyciąga ludzi i zwierzęta z pożarów, niczym kot chodzi własnymi drogami i... wzdycha do pewnej pani strażak!
Remi Blackwell

No myślę, że spokojnie możemy zrobić z nich kumpli, którzy sprawdzili się w trudnych warunkach i ufają sobie. Zaufanie w pracy mogło przejść na stopę prywatną, o :)

Jack Finnigan

Bardzo mi miło to czytać. No Cam jest strażakiem z powołania, więc myślę, że zapracował sobie na to. Na pewno szanuje komendanta, stara się nie naginać zasad i jest do dyspozycji. Pewnie czasem ucinają sobie poważne i mniej poważne pogawędki ;)
ambitny krab
Kiren#7898
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Camden Jefferson pisze: 08 lip 2021, 17:49
Remi Blackwell

No myślę, że spokojnie możemy zrobić z nich kumpli, którzy sprawdzili się w trudnych warunkach i ufają sobie. Zaufanie w pracy mogło przejść na stopę prywatną, o :)

Super, pasują mi takie dobre ziomki 8)
towarzyska meduza
-
strażak — lorne bay fire station
30 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Wyciąga ludzi i zwierzęta z pożarów, niczym kot chodzi własnymi drogami i... wzdycha do pewnej pani strażak!
Remi Blackwell

Cieszę się, trzeba się trzymać razem :D
ambitny krab
Kiren#7898
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Camden Jefferson halo halo, Autumn pewnie znana jest mu z pracy – nawet byłam chętna na tą poszukiwaną panią, ale widzę, że rozmowy trwają. :p Ale myślę, że coś fajnego im możemy wymyślić. Nawet bym uderzała w mega kumpelską relację! A nawet sobie myślę, że w sumie to mogli się znać z przeszłości, bo chyba starsza siostra Autumn byłaby z jego wieku – tyle, że wtedy Autumn średnio pewnie zwracała na niego uwagę, zwłaszcza jeśli raczej był z grona tych bardziej introwertycznych i spokojniejszych typów. A potem mogła na niego trafić w pracy i głowić się skąd go zna – bo wiedziała, że zna na pewno. Obecnie pewnie go często do pubu wyciąga pod pretekstem, że halo, jutro możemy już nie żyć, chodźmy się napić. :)
strażak — lorne bay fire station
30 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Wyciąga ludzi i zwierzęta z pożarów, niczym kot chodzi własnymi drogami i... wzdycha do pewnej pani strażak!
autumn goldsworthy

Wiesz, rozmowy trwają teoretycznie, bo owa osoba nie wchodzi od kilku dni na forum, dlatego nie wiem na czym stoję aktualnie :(
Ale co do super przyjaźni to ja jestem "za" :D I zgadzam się z tym ostatnim zdaniem. On dokładnie tak podchodzi do sprawy!
ambitny krab
Kiren#7898
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Camden Jefferson No i super! W razie czego pw stoi otworem! :)
właścicielka — the tea atelier
29 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Była w niej miękkość jedwabiu i szorstkość wełny. Oraz dużo zbłąkanego błękitu, przypominającego kwiaty polnych ostów.
Camden Jefferson Cześć! Różnica wieku między nimi jest nieduża, więc pomyślałam sobie, że mogliby się kojarzyć jeszcze ze szkoły? Na przykład któregoś razu wylądowali razem na dywaniku u dyrektora, bo jedna z nauczycielek była pewna, że Cora z nieznanego powodu znokautowała Camdena, choć tak naprawdę w wyniku pośpiechu niechcący uderzyła to drzwiami, a potem nieporadnie próbowała mu pomóc. Możemy też pomyśleć nad jakim innym wspólnym incydentem, jeśli wolisz!
W każdym razie, skoro oboje mają słabość do zwierząt to może to Camden jest tym strażakiem, którego wysyłają, gdy Cora dzwoni, bo znów dostrzegła kota, który utknął na drzewie albo psa, którego trzeba wyciągnąć z jakiejś dziury?
wystrzałowy jednorożec
-
strażak — lorne bay fire station
30 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Wyciąga ludzi i zwierzęta z pożarów, niczym kot chodzi własnymi drogami i... wzdycha do pewnej pani strażak!
Cora Westwood

Hej! Bardzo mi się podoba ta scena z przeszłości :D I myślę, że jak najbardziej to pasuje. No Cam jest bardzo wrażliwy na los zwierząt, więc chyba nie wznosi oczu do nieba, gdy ma wezwanie do kolejnego czworonoga w tarapatach. I myślę, że fajnie będzie odnowić kontakt i coś z ich relacją zrobić :)
ambitny krab
Kiren#7898
właścicielka — the tea atelier
29 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Była w niej miękkość jedwabiu i szorstkość wełny. Oraz dużo zbłąkanego błękitu, przypominającego kwiaty polnych ostów.
Camden Jefferson cieszę się i bardzo chętnie przeniosę to na fabułę, tak że jak będziesz mieć jakiś wolny wątek to daj mi znać na pw, ogarniemy sobie wtedy coś super :smile:
wystrzałowy jednorożec
-
ODPOWIEDZ