Instruktor nurkowania — Sailaway
28 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Złoty pył, lekki wiatr
Już kurtyna opadła
Nowe show, nowa prawda
Avery Sullivan
Instruktor nurkowania w Sailway. Pracuje tam od niedawna, bo musi uzbierać hajs żeby odratować sklep ojca. Dużo osób może go kojarzyć z boiska do koszykówki, spędza tam całkiem dużo czasu. Jednym na pewno zalazł za skórę swoim irytującym gadaniem i obojętnym podejściem do życia, inni go może nawet lubią. Jedno jest pewne, instruktor z niego świetny!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

wystrzałowy jednorożec
blueberry#4059
sekretarka — WINSTON & STRAWN
25 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Sekretarka w kancelarii, narzeczona, bliźniaczka. Często mylona z Mavis. Chętnie pomaga w papierkach, często zabiera własną pracę do domu.
Nauczysz mnie grać w koszykówkę? Możemy też wspólnie ponurkować Avery Sullivan :hihi: :exited:
wystrzałowy jednorożec
Martyna
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Puk puk :welcome: Przyszłam tutaj trochę pokrzyczeć, że jak to tak Avery mógł zranić siostrę Mari! Są w tym samym wieku, więc pewnie od dzieciaka się kojarzyli, jeszcze zanim związał się z młodszą Harding, ale po tym co wywinął podczas ich związku to stosunek Mari do niego zmienił się diametralnie. Stoi murem za siostrą, więc lepiej żeby Avery nie zbliżał się już do Is :kangaroo:
towarzyska meduza
kwiatek
Instruktor nurkowania — Sailaway
28 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Złoty pył, lekki wiatr
Już kurtyna opadła
Nowe show, nowa prawda
Idziemy na randkę na boisko do koszykówki, pokaże Ci gdzie jest trumna i naucze kilku zagrań 8)
Z Tobą mogę płynąć nawet na koniec świata <3

Maddie Miller
wystrzałowy jednorożec
blueberry#4059
Instruktor nurkowania — Sailaway
28 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Złoty pył, lekki wiatr
Już kurtyna opadła
Nowe show, nowa prawda
Marianne Harding pisze: 06 lip 2021, 17:58
Puk puk :welcome: Przyszłam tutaj trochę pokrzyczeć, że jak to tak Avery mógł zranić siostrę Mari! Są w tym samym wieku, więc pewnie od dzieciaka się kojarzyli, jeszcze zanim związał się z młodszą Harding, ale po tym co wywinął podczas ich związku to stosunek Mari do niego zmienił się diametralnie. Stoi murem za siostrą, więc lepiej żeby Avery nie zbliżał się już do Is :kangaroo:
Pewnie za dzieciaka to się razem w piaskownicy bawili, a on później wyrósł na takiego lekkoducha, więc już wcześniej Mari mogła mu wspominać żeby się ogarnął. Myślę, że zdecydowanie szalę goryczy mogło przelać zachowanie Avery'ego wobec Isoldy, ale on pewnie mówi, że to lekka przesada, bo nic takiego się nie stało :/ Tak czy inaczej, jemu to jest trochę głupio, ale do błędu by się nie przyznał ;/

Marianne Harding
wystrzałowy jednorożec
blueberry#4059
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Nie poszła na studia bo uważa, że szkoda na nie czasu. Biega w mundurku po rodzinnym hotelu sprzątając pokoje, pakuje się w kłopoty, imprezuje i wcale nie odmawia sobie towarzystwa facetów
ambitny krab
głodna
Farmer — Rodzinna farma
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Życie podsuwa Ci rozwiązania, których się nie spodziewasz...
Avery Sullivan podobny mamy wiek, może grywaliśmy razem w kosza kiedyś?
sumienny żółwik
Cobie
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
nie zmieniły mnie pieniądze, zmieniło mnie co widziałam
Avery Sullivan rudzi ludzie powinni się trzymać razem, a dodatkowo jesteś z moją przyjaciółką! (tylko spróbuj ją zranić to ukręcę głowę przy samej szyi :roll:)
powitalny kokos
nick
Instruktor nurkowania — Sailaway
28 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Złoty pył, lekki wiatr
Już kurtyna opadła
Nowe show, nowa prawda
Dobra, ja tutaj widzę taką przyjaźń od najmłodszych lat! Fakt faktem, Avery jest nieco starszy, ale to nie szkodzi. W pewnym momencie ich ścieżki edukacyjne i tak się przecięły, więc to zupełnie nie przeszkadza. W sumie nawet myślę, że mogliby się przez trochę umawiać, albo... Albo on chciał przenieść ich relację na wyższy level, ale Devon nie była zbyt chętna? Tak czy inaczej, nie obraził się ani nic, po prostu mogli szczerze pogadać i jakoś załagodzić sytuację <3

Devon Flanagan

Myślę, że jak najbardziej możemy znać się z boiska. Pewnie też poznali się gdzieś na przełomie liceum, albo nawet wcześniej, bo Avery od dawna gra w kosza. Nawet teraz mogą czasem wyskoczyć wspólnie na boisko, żeby ponabijać sobie punkty!

Cobie Finnigan-Hayes


Spokojnie! Nie mam zamiaru jej skrzywdzić, Maddie jest ze mną bezpieczna <3 Pewnie Avery mocno szanuje podejście Flory do Maddie i nieraz jej mówił, że jest świetną przyjaciółką ;3
Flora Finnigan
wystrzałowy jednorożec
blueberry#4059
Farmer — Rodzinna farma
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Życie podsuwa Ci rozwiązania, których się nie spodziewasz...
Tak, Cobie była wtedy chłopczycą i wolała pograć w kosza, albo popływać na desce. Może przez kilka lat się nie widzieli i teraz będzie małe zaskoczenie, hmmm? Ona ma sukienki! :)

Avery Sullivan
sumienny żółwik
Cobie
Instruktor nurkowania — Sailaway
28 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Złoty pył, lekki wiatr
Już kurtyna opadła
Nowe show, nowa prawda
Cobie Finnigan-Hayes

Wiesz co? On na cztery lata wyjechał z miasta, długo mogli się nie widzieć. Aż tu nagle pyk, bo przecież Av zaręczony z Maddie, a Maddie to siostra Molly, więc mogli spotkać się na jakimś rodzinnym pogrzebie. On się na pewno zdziwił, że to TA Cobie i na początku nie będzie mógł totalnie w to uwierzyć, dopóki mu nie powie, że przed ślubem nosiła nazwisko Finnigan ;3
wystrzałowy jednorożec
blueberry#4059
Farmer — Rodzinna farma
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Życie podsuwa Ci rozwiązania, których się nie spodziewasz...
Brzmi jak plan! :)
Chociaż zamieńmy pogrzeb na rodzinnego grilla, którego będę organizowała :P
sumienny żółwik
Cobie
ODPOWIEDZ