lorne bay — lorne bay
31 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Miała być malarką, ale z racji niepowodzeń, zdecydowała się zostać pielęgniarką w tutejszym szpitalu.
W sieci wciąż krąży filmik, na którym ucieka sprzed ołtarza, a jej wszystkie dotychczasowe związki... No cóż, nie udały się.
Niesamowita z niej niezdara, ale za to z wielkim sercem.
Effie Lovecraft
Pochodzi z licznej rodzinki, która od zawsze mieszka w Lorne Bay. Na studia wyjechała do Melbourne, by stać się wielką malarką, ale nie wyszło, więc w opcji awaryjnej postanowiła zostać pielęgniarką. Nie ma szczęścia w miłości, przeważnie słysząc "To nie Ty, to ja", choć i zdarza się to w odwrotnej kolejności, a wszyscy jednogłośnie twierdzą, że Eff daje od siebie za dużo. No cóż. Jest niepoprawną optymistką i nie widzi własnej tragedii, a zwłaszcza gdy wypije jednego drinka więcej (słaba głowa, ok?), co prowadzi ją do wiekuistego upadku.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
nick
właściciel szkoły nurków — i nurek ratownik
33 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Współwłaściciel szkoły nurkowania, nurek-ratownik, a do tego szuka nowych kłopotów w życiu.
effie lovecraft halo! <3
Najbliżej wiekiem mam Willa, a potem rorey fitzgerald, chcesz ich na coś? <33
happy halloween
-
Ordynator Chirurgii Ogólnej — Cairns Hospital
34 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Living his best life with the love of his lfe - Hope
Pracujemy razem w szpitalu, może nawet jesteśmy sąsiadami?



effie lovecraft
Obrazek
przyjazna koala
Stasz
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Pozwól, że zacytuję:
(...)była pewna, że to właśnie o takich parach, małżeństwach jak to, pisało się romanse, które wygłodniałym wzrokiem pożerały czytelniczki, podczas okresu swojego staropanieństwa.

Witaj effie lovecraft ,
mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku <3
lorne bay — lorne bay
31 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Miała być malarką, ale z racji niepowodzeń, zdecydowała się zostać pielęgniarką w tutejszym szpitalu.
W sieci wciąż krąży filmik, na którym ucieka sprzed ołtarza, a jej wszystkie dotychczasowe związki... No cóż, nie udały się.
Niesamowita z niej niezdara, ale za to z wielkim sercem.
william henderson
Z Rorey chciałabym przyjaciółki! Jest taką bratnią duszą Eff, już to widzę <3 Razem mogą chodzić na szopingi i do wegańskich knajpek, a kiedy były młodsze, przychodzić do siebie nawzajem na nocowania itd.
Willa chyba zna już od czasów szkolnych, co? Mógł być jej obiektem westchnień, rok starszy, z tragiczną historią, ale zawsze wstydziła się do niego zagadać żeby nie wyjść na natrętną. W momencie, w którym jej życie się wywróciło do góry nogami, mogła przyjść do niego na lekcje nurkowania. Szło jej na bank fatalnie, ale się ze sobą zaprzyjaźnili albo wykluło się pomiędzy nimi coś więcej?

Nemo Delany
Na pewno Effie ubóstwia go za ten kaczuszkowy czepek i mógł ją nawet namówić na crocsy! Może on jeden wierzy w to, że mogłaby coś więcej osiągnąć jako malarka i namawia ją do próbowania swoich sił na wystawach? No i kiedy pierwszego dnia kiedy pomyliła łazienki i wlazła do męskiej, mógł pomóc uporać jej się ze wstydem i na powrót przywrócić stare kolory :D

jonathan wainwright
Tylko jeśli będę mogła wpaść znowu na wino do Ciebie i Twojej nowej dziewczyny <3
ambitny krab
nick
właściciel szkoły nurków — i nurek ratownik
33 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Współwłaściciel szkoły nurkowania, nurek-ratownik, a do tego szuka nowych kłopotów w życiu.
effie lovecraft pisze: 08 lip 2021, 16:53
william henderson
Z Rorey chciałabym przyjaciółki! Jest taką bratnią duszą Eff, już to widzę <3 Razem mogą chodzić na szopingi i do wegańskich knajpek, a kiedy były młodsze, przychodzić do siebie nawzajem na nocowania itd.
Willa chyba zna już od czasów szkolnych, co? Mógł być jej obiektem westchnień, rok starszy, z tragiczną historią, ale zawsze wstydziła się do niego zagadać żeby nie wyjść na natrętną. W momencie, w którym jej życie się wywróciło do góry nogami, mogła przyjść do niego na lekcje nurkowania. Szło jej na bank fatalnie, ale się ze sobą zaprzyjaźnili albo wykluło się pomiędzy nimi coś więcej?
mówisz masz, Eff mogła być jej taką starszą mentorką zanim wyjechała na studia, no i po powrocie odnowiły kontakt <33

A z Willem różni ich tylko rok, więc jak najbardziej. Jak chcesz to nawet mógł jej złamać serce wtedy, bo niestety robił to dość często </3 I w sumie wiesz, nie myślałam o tym, ale skoro się rozwodzi to mogą mieć romans od niedawna, czemu nie! :hm:

I jeśli chcesz grać, to wołaj <3
happy halloween
-
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
effie lovecraft
Hejeczka, ja mam okropny zapłon, ale w końcu jestem i.... pomyślałam, że pewnie ta gra, co kiedyś miałyśmy szansę zacząć już była, więc nasze panie zdążyły się poznać i pewnie jest między nimi niezręcznie, ale... jakbyś miała ochotę, to chętnie umówię się na jakąś grę <3 Więc jak będziesz miała miejsce i czas, to daj mi znać <33
Dodatkowo polecam swoje inne postacie, jakbyś chciała do czegoś :hihihi:
ODPOWIEDZ