lorne bay — lorne bay
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I can’t be what you want me to be
Mavis Miller
Osoby w jej wieku mogą kojarzyć ją ze szkoły, gdy wraz z klasą gastronomiczną wystawiała na szkolnym korytarzu stanowisko z babeczkami własnej roboty.
Ci, którzy jeździli konno znają ją ze stadniny, a koneserzy kawy — z kawiarni Hungry Hearts.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
-
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Nie chce się chwalić, ale jednak to zrobię. Najlepsza kelnerka na świecie, właśnie tutaj przyszła. Staram się z całych sił, ale czasem jednak stłucze talerz lub kubek. Pamiętaj tylko jedno, zawsze jestem miła i kochana dla naszych klientów, szefowo. Niezależnie od strat, które się zdarzają raz na jakiś czas. :exited: Mavis Miller
ambitny krab
Martyna
lorne bay — lorne bay
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I can’t be what you want me to be
Jeśli tylko dobrze wykonujesz swoją pracę, to stłuczone kubki i talerze nie robią mi różnicy.
A za ciężką pracę jest dobra płaca, więc może niebawem wpadnie Ci jakaś podwyżka <3

Aurora Hammond
ambitny krab
-
Farmer — Rodzinna farma
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Życie podsuwa Ci rozwiązania, których się nie spodziewasz...
Mavis Miller
Och tak! Mrożona kawa, z rana kiedy trzeba pojechać na pole, a jeszcze się nie chce? Gdzieś indziej Cobie mogłaby pojechać jeśli nie do kawiarni Millerówny! W końcu to rodzina, a rodzinne biznesy trzeba wspierać!

Pewnie niejednokrotnie się też widziały w stadninie, bo Cobie często tam pomagała najpierw Jackowi, żeby móc pojeździć na koniach, a później sama by dorobić w trakcie liceum.

Z innych informacji wartych wspomnienia, kilka miesięcy temu jej mąż zginął na misji wojskowej i teraz Cobie zbiera się do kupy, powoli.
sumienny żółwik
Cobie
lorne bay — lorne bay
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I can’t be what you want me to be
Oczywiście, że trzeba wspierać! <3
Najlepsza kawa w mieście, nie kłamie!

Jeśli Cobie zbiera się do kupy to Mavis może próbować ją jakoś wspierać, ona jest taka pomocna i zawsze pozytywnie nastawiona, więc na pewno robi dużo, żeby Cobie poczuła się lepiej ;3

Cobie Finnigan-Hayes
ambitny krab
-
Farmer — Rodzinna farma
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Życie podsuwa Ci rozwiązania, których się nie spodziewasz...
No i super :)
Zaczniesz nam w Twojej kawiarni? Czy zrzucisz to na mnie? :P

Mavis Miller
sumienny żółwik
Cobie
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
nie zmieniły mnie pieniądze, zmieniło mnie co widziałam
Mavis Miller chce cię kochać mocno, bez pozdrowień! <3
powitalny kokos
nick
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Studiuje prawo i pracuje jako kelnerka w Hungry Hearts. Poza tym żyje życiem z amerykańskich seriali i wcale nie czuje się dorosła.
Czołem, szefowo! :welcome: Mavis Miller
ambitny krab
scarlett
lorne bay — lorne bay
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I can’t be what you want me to be
No dzień dobry, sezon jest to trzeba się mocno starać, a może podwyżki wpadną! <3

Sophie Hastings
ambitny krab
-
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Kelnerka z poczuciem humoru, ciepła i serdeczna, gaduła, której wszędzie jest pełno :)
Znajdzie się jakiś pozytyw dla Leigh? <3

Mavis Miller
ambitny krab
Kiren#7898
lorne bay — lorne bay
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I can’t be what you want me to be
Leigh Daintree oczywiście <3
Proponuję, żeby była przyjaciółką Mavis <3
Leigh to kochana osóbka, jeśli angażuje się w wolontariaty, albo zbiórki charytatywne to myśle, że mogły coś nawet razem organizować. Może jakąś zbiórkę na dom dziecka, która mogła odbyć się w kawiarni Mavis, albo w miejscu pracy Lei. Obydwie urodziły się w Lorne Bay więc tutaj jeszcze myślę, że: chodziły razem do szkoły. W podstawówce mogły się nawet ciągać za włosy, bo niezbyt za sobą przepadały, ale w końcu udało im się znaleźć wspólny język. Miller mogła jej nawet załatwić naukę jazdy konnej!
Teraz się przyjaźnią i na pewno ze śmiechem wspominają tamte czasy ^^
ambitny krab
-
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Kelnerka z poczuciem humoru, ciepła i serdeczna, gaduła, której wszędzie jest pełno :)
Ooo, podoba mi się to bardzo. No i myślę, że taki scenariusz jak najbardziej pasuje do Leigh, łącznie z tymi przebojami z dzieciństwa :lol:

Jak będziesz chciała jakaś gierkę, to mnie łap na priv <3

Mavis Miller
ambitny krab
Kiren#7898
ODPOWIEDZ