60 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
satyr, *-holic, architekt, koneser...
Lucas Polanski
Architekt w QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT, Australijczyk z urodzenia, Polak z dziadza-pradziada. Koneser pięknych dziewcząt, dojrzałej whisky i kubańskich cygar (nie mylić kolejności). Zakochany w pracy i swoim jachcie. Podróżnik.
Adam Polanski
syn, którego nigdy nie chciałem.

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis
Spoiler
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis
Poszukiwania

Z tonącej mej głowy, czasem miłość ucieka.
Na ląd uchodzi jak szczur.
Za burtą mych oczu może nic cię nie czekać,
lecz tonąć nie boisz się już

ambitny krab
visioner
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
czyli podsumowując, jest panem obleśnym dziadem, który chciał mnie wyrwał, gdy byłam z pana synem, więc zarobił pan w mordę, ale przecież jeszcze nie wbiłam panu widelca podczas rodzinnych spotkań, więc się lubimy...a teraz spotkamy się i podyskutujemy o gówniarzu zwanym pana synem!
lorne bay — lorne bay
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I'm afraid of all I am
My mind feels like a foreign land
Silence ringing inside my head
Please, carry me, carry me, carry me home
Cześć tatko! Co to za dziewucha do ciebie wypisuje :/

Lucas Polanski
przyjazna koala
warren444
brak multikont
60 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
satyr, *-holic, architekt, koneser...
O, wypraszam sobie. Dziad, to ktoś kto nie potrzebuje konta, bo wystarczy mu ogródek, na przechowanie kilku złotych... Od razu wyrwać. Znam bardziej odpowiednie słowo zaczynające się od wy....A o brodę jak się dba, to nie jest wcale obleśna xD więcej ogłady, młoda (że tak pozwolę sobie zażartować) damo... Pewnie, że się lubimy :)
Widzę, że musimy pozbyć się tego niesmaku po młodym Polanskim.
Julia Crane

Nie wiem synek, ale jak zaczynasz robotę, to.... no żeby stary ojciec musiał poprawiać...
Adam Polanski
Poszukiwania

Z tonącej mej głowy, czasem miłość ucieka.
Na ląd uchodzi jak szczur.
Za burtą mych oczu może nic cię nie czekać,
lecz tonąć nie boisz się już

ambitny krab
visioner
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
Lucas Polanski pisze: 06 lip 2021, 13:24
O, wypraszam sobie. Dziad, to ktoś kto nie potrzebuje konta, bo wystarczy mu ogródek, na przechowanie kilku złotych... Od razu wyrwać. Znam bardziej odpowiednie słowo zaczynające się od wy....A o brodę jak się dba, to nie jest wcale obleśna xD więcej ogłady, młoda (że tak pozwolę sobie zażartować) damo... Pewnie, że się lubimy :)
Widzę, że musimy pozbyć się tego niesmaku po młodym Polanskim.
Julia Crane

Nie wiem synek, ale jak zaczynasz robotę, to.... no żeby stary ojciec musiał poprawiać...
Adam Polanski
Boże, pan ma moją dozgonną miłość, ADAM OUT

Lucas Polanski
towarzyska meduza
enchante #8234
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
Hej Lucas Polanski <3!

Antoś dyrektoruje w firmie dla której pracuje Lucas, a więc prawdopodobnie to właśnie z nim przechodził rozmowę kwalifikacyjną :hihihi:.
60 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
satyr, *-holic, architekt, koneser...
Z całą pewnością tak było, Anthony Huntington. Pozwalam nawet (czy wręcz zachęcam, by) nie lubić Lucasa jako człowieka, ale z całą pewnością nie dam go marginalizować jako architekta. xD
Poszukiwania

Z tonącej mej głowy, czasem miłość ucieka.
Na ląd uchodzi jak szczur.
Za burtą mych oczu może nic cię nie czekać,
lecz tonąć nie boisz się już

ambitny krab
visioner
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
Myślę, że Antoś zatrudnia w swojej firmie osoby, które doskonale znają się na swoim fachu, więc w Luciasie widzi doskonałego pracownika i architekta ze sporym doświadczeniem. <3 A czy prywatnie panowie przypadną sobie do gustu to już zupełnie inna kwestia :hihihi: Lucas Polanski
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
no dzień dobry Lucas Polanski - mąż Diany jest jakoś w wieku Lucasa, więc jeśli chcesz, mogą się kolegować? i może kiedyś po imprezie czy po tym, jak wpadł do dianowego męża na whisky, zanocował w gościnnym, a Diana wróciła rano do domu i wtedy wleźli na siebie w łazience albo przy ekspresie do kawy? :hihi:
ambitny krab
pianka#9491
60 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
satyr, *-holic, architekt, koneser...
Diana Puchalska , jak najchętniej będę się z wami kolegować, tylko musisz mi rozjaśnić kwestię łazienki i ekspresu. Chodzi przede wszystkim o stwierdzenie "wleźć na siebie", bo nie wiem czy dobrze rozumiem :lol: (wcale nie protestuję - Diana mogła wleźć i wcale nie miałby ochoty jej zganiać - tak dla jasności).
Poszukiwania

Z tonącej mej głowy, czasem miłość ucieka.
Na ląd uchodzi jak szczur.
Za burtą mych oczu może nic cię nie czekać,
lecz tonąć nie boisz się już

ambitny krab
visioner
ODPOWIEDZ