23 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pomiędzy jego wargami prawie zawsze znajduje się powoli dogaszający papieros. Jego brwi przeważnie wykrzywione w wyrazie poirytowania nie zapowiadają niczego dobrego. Praca na złomowisku nie należy do lekkich skąd zgrubiałości na powierzchni dłoni oraz delikatna woń olejów i paliw, którą stara się maskować dobrymi perfumami, chociaż ta przeważnie nie daje się pokonać.
Dla pieniędzy zrobi prawie wszystko; jeśli trzeba będzie powybija wszystkie zęby, zaopiekuje młodszą siostrą albo zawiezie w najdalszy zakątek Lorne Bay swoim podstarzałym Fordem.
Flynn Gatsby
Urodzony w Lorne Bay. W wolnym czasie włóczy się po okolicznych mokradłach albo zgniata stare auta na złomowisku należącym do jego starego. Wygląda na gbura i czasem jest gburem, nie ma rodzeństwa, szkołę skończył szybko i w dość nieprzyjemnych okolicznościach. Lubi łowić ryby, może też nielegalnie polować. Jako że wiecznie brakuje mu kasy to można go wynająć do robót wszelkiej maści.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
flynn
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
Nie działa ci link do karty ;( Ale w tym samym wieku mam gemma macfarland, więc mogę ci ją podrzucić na jakąś znajomość ze szkoły! I możesz jej naprawiać samochód po taniości :lol:

Flynn Gatsby
promienny latawiec
-
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka Flynn Gatsby <3
Mogłabym podrzucić Divine, bo są w tym samym wieku, ale jeśli masz ochotę na relkę z jakąś moją inną postacią (wszystkie są podlinkowane), to też możemy coś pokombionować :hihihi: Viny jest odludkiem i nigdy nie dogadywała się z rówieśnikami, trzyma się od nich z daleka, gra w kościele i wielu mieszkańców plotkuje, że jest przeklęta, więc nie wiem, jakie odejście miałby do niej Flynn. Sama włóczy się po nocach jak cień, więc mogłaby go kiedyś przestraszyć, kiedy akurat myślałby, że jest sam na mokradłach :hihihi:
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Nie poszła na studia bo uważa, że szkoda na nie czasu. Biega w mundurku po rodzinnym hotelu sprzątając pokoje, pakuje się w kłopoty, imprezuje i wcale nie odmawia sobie towarzystwa facetów
ambitny krab
głodna
przewodniczka — park wodny
22 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Studiuje, pracuje jako przewodniczka. Zbyt dużo czasu, przeznacza na plażę niż na coś zupełnie innego.
Stella jest w podobnym wieku, więc mogą się nawet znać z widzenia <33
Flynn Gatsby
wystrzałowy jednorożec
Martyna
23 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pomiędzy jego wargami prawie zawsze znajduje się powoli dogaszający papieros. Jego brwi przeważnie wykrzywione w wyrazie poirytowania nie zapowiadają niczego dobrego. Praca na złomowisku nie należy do lekkich skąd zgrubiałości na powierzchni dłoni oraz delikatna woń olejów i paliw, którą stara się maskować dobrymi perfumami, chociaż ta przeważnie nie daje się pokonać.
Dla pieniędzy zrobi prawie wszystko; jeśli trzeba będzie powybija wszystkie zęby, zaopiekuje młodszą siostrą albo zawiezie w najdalszy zakątek Lorne Bay swoim podstarzałym Fordem.
(z góry chciałam przeprosić za moje opóźnienie w odpisaniu wam w tych relkach <33)

gemma macfarland, Flynn to może nie jest aż tak wielki miłośnik zwierząt, jak ona pewnie bardziej woli psy niż koty, ale nie zmienia to faktu, że serca nie ma całkowicie skamieniałego - możliwe, że czasem ją prosi żeby się zaopiekowała kotkiem, którego ktoś im podrzucił pod wysypisko czy coś, oczywiście dopóki on nie ogarnie jakiegoś miejsca na stałe
wiadomo, pewnie znają się z szkoły, chociaż ona jest młodsza (flynn jest rocznik 97, a ona 99, jak widzę w KP) to pewnie wtedy się jeszcze tak nie kolegowali - przez jakiś czas mogli się nawet gdzieś umówić na jakąś randkę, jak już do niego wpadła na naprawdę samochodu, ale raczej nic z tego nie wyszło, bo on to już pewnie wtedy był mocno zakochany w Dev i może trochę nieładnie, próbował na siłę znaleźć kogoś, kto odwrócił jego myśli od przyjaciółki, no, ale im nie wyszło z jego powodu i może być trochę pomiędzy nimi dziwnie, ale kto by nie wybaczył takiemu Flynnowi, no każdy :lol:

Divina Norwood, dokąd nocą tupta jeż devina? tego nie wie nikt, Flynn też nie, ale pewnie by się chciał dowiedzieć, jak to jest z tą tajemniczą Diviną, wszystkie plotki słyszał i skoro ona jest przeklęta to pewnie myśli, że mają ze sobą coś wspólnego - jedno co ich łączy to brak matki oraz nieobecność ojca, chociaż Flynn aż tak źle nie miał, bo ten ojciec chociaż trochę, bardzo po swojemu się starał, no, ale reszta faktów nie była zbyt kolorowa
możliwe, że ją raz albo dwa razy zgarnął, jak sobie chodziła po mieście po nocy albo próbował zgarnąć i odwieść gdziekolwiek się udawała, no, ale ja nie wiem czy Twoja by się zgodziła na takie podwózki i jakiekolwiek zainteresowanie z jego strony, może go spławiła i on jeszcze bardziej jest zaciekawiony, może nawet zafascynowany, a może po prostu mieli okazję kilka razy porozmawiać, tak po prostu, może nie od razu o wszystkich traumach jakie mają za sobą, ale chociażby o codziennych sprawach

Stella Cowen, mogę też się znać z czegoś więcej niż z widzenia ^^ co prawda, nie przepowiadam im wielkiej przyjaźni, bo jednak jest troszeczkę młodsza, a Flynn nie zbliża się do zbyt wielu ludzi, raczej trzymając na odległość, ale taka postawa jak ona sobą prezentuję na pewno mu imponuje, może po prostu podbił do niej na plaży, jak widział, że gdzieś tam idzie i akurat oznaczała gniazda żółwi i po prostu zapytał skąd ta wielka fascynacja, a może jak byli młodsi i jeszcze nie mieli swoich mega fur to wspólnie sobie jeździli na desce na skateparku i mniej - więcej w tym samym czasie zrezygnowali z tego środka transportu, teraz zamiast ścigać na kawałku drewna, mogą się ścigać w metalowych puszkach, ale nie wiem na ile by to pasowało do Stelli charakteru 8)

Devon Flanagan ^^ :fox:
powitalny kokos
flynn
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Flynn Gatsby pisze: 11 lip 2021, 02:22
(z góry chciałam przeprosić za moje opóźnienie w odpisaniu wam w tych relkach <33)

gemma macfarland, Flynn to może nie jest aż tak wielki miłośnik zwierząt, jak ona pewnie bardziej woli psy niż koty, ale nie zmienia to faktu, że serca nie ma całkowicie skamieniałego - możliwe, że czasem ją prosi żeby się zaopiekowała kotkiem, którego ktoś im podrzucił pod wysypisko czy coś, oczywiście dopóki on nie ogarnie jakiegoś miejsca na stałe
wiadomo, pewnie znają się z szkoły, chociaż ona jest młodsza (flynn jest rocznik 97, a ona 99, jak widzę w KP) to pewnie wtedy się jeszcze tak nie kolegowali - przez jakiś czas mogli się nawet gdzieś umówić na jakąś randkę, jak już do niego wpadła na naprawdę samochodu, ale raczej nic z tego nie wyszło, bo on to już pewnie wtedy był mocno zakochany w Dev i może trochę nieładnie, próbował na siłę znaleźć kogoś, kto odwrócił jego myśli od przyjaciółki, no, ale im nie wyszło z jego powodu i może być trochę pomiędzy nimi dziwnie, ale kto by nie wybaczył takiemu Flynnowi, no każdy :lol:

Okej, jestem za! :D Także z tymi kilkoma randkami, które im za bardzo nie wyszło, takie też muszą się w życiu trafić :lol: Grunt żeby naprawianie jej samochodu mu trochę lepiej szło :hihi:
przyjazna koala
-
ODPOWIEDZ