fryzjerka — DS HAIR & MAKEUP
25 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Z zawodu fryzjerka, której narzeczony uciekł w siną dal na kilka tygodni przed ślubem. Nieustannie próbuje się pozbierać, ale jak się okazuje kolejne, bezsensowne randki wcale nie przynoszą żadnego ukojenia.
abbie bennet
W Lorne od zawsze, więc może jestem Twoją przyjaciółką z dzieciństwa? Kilka miesięcy temu narzeczony zostawił mnie dla innej, więc może jesteś jednym z ludzi, którym strasznie szkoda tej biednej, dobrej dziewczyny? A może przychodzisz do mnie na strzyżenie i razem obgadujemy mieszkańców miasteczka? Czy może poznaliśmy się na Tinderze i byliśmy na nieudanej randce i do teraz nie potrafimy spojrzeć sobie w oczy bez śmiechu czy zażenowania.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick
animatorka — oak tree retirement village
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Zajmuje czas seniorom, a własny przeznacza głównie Albertowi
hejka Abbie Bennet, podrzucam Carlie, bo są w podobnym wieku i w pewnym sensie dzielą doświadczenia - Faulkner nie została co prawda porzucona przed ołtarzem, ale kilka miesięcy temu przyjechała tu za chłopakiem ze Stanów, a on zostawił ją dla innej :tear: mogą się znać w sumie z pracy Abbie, bo widzę, że pracuje z obecnym chłopakiem Carlie, więc na pewno nie raz miały okazję na siebie wpaść :hm:
Pysiule
Magda
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
hejka Abbie Bennet, podrzucam Ryan, mogą się znać właściwie od zawsze, bo jest tylko rok młodsza, a do tego od powrotu Hillbury do Lorne Bay, są sąsiadkami! Może Abbie namówiła ją do odświeżenia swojego profilu na tinderze i teraz razem odrzucają wszystkich typów z okolicy w lewo? :lol:
I jakbyś chciała jeszcze kogoś ode mnie to śmiało :hihi:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Abbie Bennet razem z Calie podrzucam też darby maclerie, bardzo przyjacielskie stworzenie, z którym Abbie może się przyjaźnić! :lol:
przyjazna koala
-
ODPOWIEDZ
cron