Police detective — Lorne Bay Police Station
39 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
he wears the smell of blood and death like a perfume
there is fire in his eyes
and ice in his veins
but you love him anyway
for he is a star
burning with the light of a thousand suns
(and your world is dark without him)
Hutch Buckley
Brudny glina z tendencją do pakowania się w kłopoty. Stały bywalec nie baru a spotkań AA. Kiepski mąż, na szczęście już rozwiedziony; równie kiepski ojciec, za to dobry brat.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Lunatyk
opiekunka koali — Wildlife Sanctuary
22 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
In the night, I hear 'em talk, the coldest story ever told

Studentka, która zarabia opiekując się misiami koala. Jest popaprana, ale chyba jakoś sobie radzi.
Witam, Hutch Buckley, chyba szukam kłopotów </3
powitalny kokos
-
manager — Shadow
42 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Chłodna, dumna i nieco wyniosła manager w klubie Shadow, związana z nim od początku istnienia. Rok temu w końcu się rozwiodła, domykając ostatecznie swoje małżeństwo, które już od wielu lat było małżeństwem jedynie z nazwy.
Skoro jest brudnym gliną, to chętnie podrzucę ci Connie ^^ Jeśli Hutch Buckley robi jakieś ciemne interesy w Shadow, może ją znać :jupi:
ambitny krab
pani Adler
Police detective — Lorne Bay Police Station
39 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
he wears the smell of blood and death like a perfume
there is fire in his eyes
and ice in his veins
but you love him anyway
for he is a star
burning with the light of a thousand suns
(and your world is dark without him)
Genevive Hellwig pisze: 06 sty 2022, 21:40
Witam, Hutch Buckley, chyba szukam kłopotów </3

Kłopoty się nas trzymają się, mała ;> Genevive Hellwig

Connie Adler pisze: 06 sty 2022, 21:46
Skoro jest brudnym gliną, to chętnie podrzucę ci Connie ^^ Jeśli Hutch Buckley robi jakieś ciemne interesy w Shadow, może ją znać :jupi:
A robi! Współpracuje z gangiem - ładnie, na boczku, toteż jest stałym bywalcem w Shadow ^^ Connie Adler
powitalny kokos
Lunatyk
rzecznik prasowy — ratusz
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
rzeczniczka prasowa i matka czteroletniej Penny, którą wychowuje razem z Dawsonem, do którego wciąż coś czuje, choć udaje, że wcale tak nie jest, więc zaczęła chodzić na randki
Hutch Buckley urodziłam córkę twojego brata Dawsona i mam nadzieję, że jesteś super wujkiem dla czteroletniej Penny 8) No i że my też mamy dobre relacje, chociaż wcale z Dawsonem nie jestem i łączy nad tylko dziecko :lol:
ambitny krab
nonsens#5543
manager — Shadow
42 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Chłodna, dumna i nieco wyniosła manager w klubie Shadow, związana z nim od początku istnienia. Rok temu w końcu się rozwiodła, domykając ostatecznie swoje małżeństwo, które już od wielu lat było małżeństwem jedynie z nazwy.
No, to Connie skrycie może puszczać mu oczko, kiedy będzie miała jakiś biznes, a on może skrycie puszczać oczko do niej, kiedy to on będzie mieć sprawę 8)
Podrzucę ci też Diane Mason, ona też pracuje w Shadow, ale unika ludzi, więc mogą znać się tylko przelotnie :jupi:
Hutch Buckley
edit: w dodatku wychodzi na to, że mamy córki w tym samym wieku, więc chyba czekają nas wspólne wywiadówki :lol:
ambitny krab
pani Adler
Komendant — lorne bay fire station
34 yo — 202 cm
Awatar użytkownika
about
Moje barwy to czarny, od zawsze z nimi w ponurej parze
Życie każe być twardym i sprawnie farbuje palety po czasie
I tylko myśli o Tobie malują mi w głowie w kolorze pejzaże
Ja odliczam już chwile aż głębokie wody zamienię na basen
Bracie! <33
Hutch Buckley
sumienny żółwik
13#9694
Police detective — Lorne Bay Police Station
39 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
he wears the smell of blood and death like a perfume
there is fire in his eyes
and ice in his veins
but you love him anyway
for he is a star
burning with the light of a thousand suns
(and your world is dark without him)
Nala Rushford Hutch jest raczej słabym ojcem - przez swoje problemy z alkoholem właśnie, ale skoro już powoli z tego wychodzi (a przynajmniej mu się tak wydaje). To może będzie starał się być chociaż fajnym wujkiem? :hm:

Connie Adler Z chęcią przyjmę wszystkie mniej lub bardziej legalne sprawy w Shadow, toteż jestem na tak! A co do dzieci - to Hutch się dopiero tego uczy. Ojcostwa także, więc myślę, że może być zabawnie ^^

Duke Buckley No cześć, braciak <3 Kiedy wycieczka jednośladami gdzieś daleko?
powitalny kokos
Lunatyk
detektyw — Lorne Bay Police Station
37 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Są takie chwile, w których paraliżuje strach i w których nie masz już nadziei, że przyszłość cokolwiek zmieni.
Hej Hutch Buckley, my się koniecznie musimy znać, bo panowie obaj pracują w policji w Lorne Bay i to już od dawien dawna, nawet są w podobnym wieku. O, i w ododatku oboje rozwiedzeni (ach, te baby :/) Wpadam tutaj więc po jakąś ciekawą relkę, zwłaszcza że Hutch widzę jest też po ciemnej stronie biznesu :> Ostra rywalizacja od dawien dawna? Czy lepiej pójść w trzymanie sztamy?
ambitny krab
-
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Hutch Buckley skoro brudny glina, to pewnie jackson hargreeves czasem stąpa ci po piętach ze swoimi artykułami i trochę twoich ziomków ujawnił w swojej pisaninie! 8)
przyjazna koala
-
ODPOWIEDZ