pisarka — własna kanapa
31 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Pisarka, w trakcie rozwodu. W Lorne od kilku tygodni, walczy z rozpadającym się domem.
Josephine Connor
W Lorne od kilku tygodni, choć bywała tu jako dzieciak. Pisarka, autorka romansideł. Urodzona w Melbourne, nastoletnie lata i studia spędziła w NY. W trakcie rozwodu. Walczy z rozpadającym się domem po babci.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Josephine Connor
CEO na zesłaniu — pieniądze robią się same
41 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
CEO holdingu, oficjalny właściciel klub NBA... na zesłaniu za nietrzymanie rączek przy sobie. Poza tym, zdecydowanie nie jest to przykład typowego gościa z Wall Street.
Zakręce się tutaj, bo w sumie czemu nie, jakiś taki mam kaprys. Ładne imię to wpadam. Sean mieszkał w NY całe życie, od 3 lat dopiero jest w Lorne Bay. Może się gdzieś poznali, może dopiero tutaj? No jak tam wolisz, jestem ogólnodostępny. :lol:

Josephine Connor
przyjazna koala
nick
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Hejka, jako, że jestem fanką TS, to przybywam :lol:
Josephine Connor
Jak chcesz to mam Laurisse niewiele młodszą, a z kolei moja Mari może być totalnie fanką jej romansideł <33 chyba że wolisz kogoś innego ode mnie, to też śmiało :oops:
lorne bay — lorne bay
32 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Miał przed sobą wielką karierę koszykarską w UESEJ... po operacji kolana wrócił do domu i wścieka się o byle gówno twierdząc, że jest nieudacznikiem
Josephine Connor no cześć! Po remoncie dasz sie zabrać na randkę? XD
powitalny kokos
-
pisarka — własna kanapa
31 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Pisarka, w trakcie rozwodu. W Lorne od kilku tygodni, walczy z rozpadającym się domem.
Sean Taylor pisze: 29 gru 2021, 20:56
Zakręce się tutaj, bo w sumie czemu nie, jakiś taki mam kaprys. Ładne imię to wpadam. Sean mieszkał w NY całe życie, od 3 lat dopiero jest w Lorne Bay. Może się gdzieś poznali, może dopiero tutaj? No jak tam wolisz, jestem ogólnodostępny. :lol:
Josephine Connor
To by było nawet całkiem zabawne jakby znali się z NY i wpadli na siebie tutaj w spożywczaku. Zastanawiam się tylko jak mogliby się poznać w tamtym czasie... I przyszło mi do głowy, że mogła na studiach bywać na meczach i na przykład wygrała kiedyś jakieś wejściówki VIP i tak się poznali.
Teraz pewnie będzie mega zaskoczona, że ktoś taki jest w Lorne. Może nawet jej wkrótce były mąż pisał artykuł o Seanie więc jego temat był jej znany. Więc niby żadna konkretna znajomość, ale jednak kilkakrotnie ich drogi się krzyżowały. Co Ty na to Sean Taylor ?

Lisbeth Westbrook pisze: 29 gru 2021, 20:57
Hejka, jako, że jestem fanką TS, to przybywam :lol:
Josephine Connor
Jak chcesz to mam Laurisse niewiele młodszą, a z kolei moja Mari może być totalnie fanką jej romansideł <33 chyba że wolisz kogoś innego ode mnie, to też śmiało :oops:
<3
Biorę obie. Laurisse jak jest niewiele młodsza, to się mogły poznać w czasach, jak Josie bywała na wakacjach u babci, jeszcze jako gówniara. Może nawet się razem parę razy bawiły i wymieniały karteczkami, bo Josephine miała takie które można kupić tylko w dobrych sklepach w dużych miastach.
A i fankę też chcę. Josie trochę myśli, że w Lorne to nikt jej książek nie czyta, więc się zdziwi :D
Lisbeth Westbrook
powitalny kokos
Josephine Connor
pisarka — własna kanapa
31 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Pisarka, w trakcie rozwodu. W Lorne od kilku tygodni, walczy z rozpadającym się domem.
cody johnson pisze: 29 gru 2021, 21:14
Josephine Connor no cześć! Po remoncie dasz sie zabrać na randkę? XD
I po i w trakcie <3 cody johnson
powitalny kokos
Josephine Connor
CEO na zesłaniu — pieniądze robią się same
41 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
CEO holdingu, oficjalny właściciel klub NBA... na zesłaniu za nietrzymanie rączek przy sobie. Poza tym, zdecydowanie nie jest to przykład typowego gościa z Wall Street.
Josephine Connor pisze: 29 gru 2021, 21:14
Sean Taylor pisze: 29 gru 2021, 20:56
Zakręce się tutaj, bo w sumie czemu nie, jakiś taki mam kaprys. Ładne imię to wpadam. Sean mieszkał w NY całe życie, od 3 lat dopiero jest w Lorne Bay. Może się gdzieś poznali, może dopiero tutaj? No jak tam wolisz, jestem ogólnodostępny. :lol:
Josephine Connor
To by było nawet całkiem zabawne jakby znali się z NY i wpadli na siebie tutaj w spożywczaku. Zastanawiam się tylko jak mogliby się poznać w tamtym czasie... I przyszło mi do głowy, że mogła na studiach bywać na meczach i na przykład wygrała kiedyś jakieś wejściówki VIP i tak się poznali.
Teraz pewnie będzie mega zaskoczona, że ktoś taki jest w Lorne. Może nawet jej wkrótce były mąż pisał artykuł o Seanie więc jego temat był jej znany. Więc niby żadna konkretna znajomość, ale jednak kilkakrotnie ich drogi się krzyżowały. Co Ty na to Sean Taylor ?
Skoro ona pisze romansidła to może na jakimś eeee... jest odpowiednik wystaw dla książek? :D no mam na myśli jakieś publiczne spotkanie z autorami, mogło odbywać się w jakimś budynku należącym do Seana, on też tam był... ona mogła go kojarzyć z tego artykułu i no... niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba :lol: Mi pasuje, ładnie wykoncypowane.
przyjazna koala
nick
pisarka — własna kanapa
31 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Pisarka, w trakcie rozwodu. W Lorne od kilku tygodni, walczy z rozpadającym się domem.
Sean Taylor pisze: 29 gru 2021, 21:31
Josephine Connor pisze: 29 gru 2021, 21:14
Sean Taylor pisze: 29 gru 2021, 20:56
Zakręce się tutaj, bo w sumie czemu nie, jakiś taki mam kaprys. Ładne imię to wpadam. Sean mieszkał w NY całe życie, od 3 lat dopiero jest w Lorne Bay. Może się gdzieś poznali, może dopiero tutaj? No jak tam wolisz, jestem ogólnodostępny. :lol:
Josephine Connor
To by było nawet całkiem zabawne jakby znali się z NY i wpadli na siebie tutaj w spożywczaku. Zastanawiam się tylko jak mogliby się poznać w tamtym czasie... I przyszło mi do głowy, że mogła na studiach bywać na meczach i na przykład wygrała kiedyś jakieś wejściówki VIP i tak się poznali.
Teraz pewnie będzie mega zaskoczona, że ktoś taki jest w Lorne. Może nawet jej wkrótce były mąż pisał artykuł o Seanie więc jego temat był jej znany. Więc niby żadna konkretna znajomość, ale jednak kilkakrotnie ich drogi się krzyżowały. Co Ty na to Sean Taylor ?
Skoro ona pisze romansidła to może na jakimś eeee... jest odpowiednik wystaw dla książek? :D no mam na myśli jakieś publiczne spotkanie z autorami, mogło odbywać się w jakimś budynku należącym do Seana, on też tam był... ona mogła go kojarzyć z tego artykułu i no... niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba :lol: Mi pasuje, ładnie wykoncypowane.
Sean Taylor cieszę się :) Jak jakaś gra czy coś to pisz :D
powitalny kokos
Josephine Connor
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Josephine Connor cześć, blisko wiekiem mam meredith fernsby i william henderson, więc mogę ci któregoś dać jako znajomość sprzed lat, tylko nie wiem które bardziej pasuje 8)
przyjazna koala
-
pisarka — własna kanapa
31 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Pisarka, w trakcie rozwodu. W Lorne od kilku tygodni, walczy z rozpadającym się domem.
Will widzę też rozwodnik. Pewnie jakby Josie była stąd, to znaliby się ze szkoły. A tak to mogli się kiedyś poznać jako dzieciaki, jeszcze takie totalne gówniaki. Mała Josie mogła być zafascynowana wodą i łódkami i tak trafiła do rodziców Williama. Jako nastolatka wyjechała z Australii więc o wypadku Hendersonów pewnie dowiedziała się później i telefonicznie od babci. Teraz może stwierdziła, że może by sobie znaleźć nowe hobby i trafiła do Williama do szkoły. I takie "ja cię skądś znam". Btw. będę mieć dla Ciebie propozycje z moim Noah, ale to potem :P
A Meredith wydaje mi się super fajna i chciałabym, żeby się poznały :D

gemma macfarland
powitalny kokos
Josephine Connor
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Josephine Connor pisze: 20 sty 2022, 22:25
Will widzę też rozwodnik. Pewnie jakby Josie była stąd, to znaliby się ze szkoły. A tak to mogli się kiedyś poznać jako dzieciaki, jeszcze takie totalne gówniaki. Mała Josie mogła być zafascynowana wodą i łódkami i tak trafiła do rodziców Williama. Jako nastolatka wyjechała z Australii więc o wypadku Hendersonów pewnie dowiedziała się później i telefonicznie od babci. Teraz może stwierdziła, że może by sobie znaleźć nowe hobby i trafiła do Williama do szkoły. I takie "ja cię skądś znam". Btw. będę mieć dla Ciebie propozycje z moim Noah, ale to potem :P
A Meredith wydaje mi się super fajna i chciałabym, żeby się poznały :D

gemma macfarland
Dobra, pasuje mi taka luźna znajomość z dawnych lat 8) A co do Mer, to mogą być w sumie na jakiejś stopie dobrych znajomych, czy czegoś i zobaczymy co by z tego później wyszło! :hm: A co do Noah to okeeej, będę czekać na potem :lol:
przyjazna koala
-
ODPOWIEDZ