27 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
Ma męża, ale kocha swojego przyjaciela. Chciałaby mieć swoje dziecko, ale na razie opiekuje się tymi nieswoimi. Chciałaby żyć pełnią życia, ale choruje na serce.
birdie heaney
Najmilsza osoba w całym Lorne Bay. Przedszkolanka, która pod swoimi skrzydłami ma stado trzylatków.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
nemesis
właściciel szkoły nurków — i nurek ratownik
33 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Współwłaściciel szkoły nurkowania, nurek-ratownik, a do tego szuka nowych kłopotów w życiu.
Jak tak czytam opis, to mogę podrzucić rorey fitzgerald na jakiś pozytyw :hm:
A tak zawodowo to mogę dać Remi Blackwell, skoro jest strażakiem to mógł kiedyś być u niej na zajęciach i wyjaśniać dzieciakom jakie są najważniejsze zasady bezpieczeństwa przeciwpożarowego, jak działa wóz strażacki i inne takie :lol:

Birdie Heaney
happy halloween
-
27 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
Ma męża, ale kocha swojego przyjaciela. Chciałaby mieć swoje dziecko, ale na razie opiekuje się tymi nieswoimi. Chciałaby żyć pełnią życia, ale choruje na serce.
rorey fitzgerald myślę ze Ptaszyna chętnie będzie z nią chodzić na wycieczki w poszukiwaniu ładnych miejsc do fotografowania!
I chętnie Remi Blackwell! Myślę, ze jeśli Remi będzie znał się z jej mężem Martine, który również jest strażakiem to mogliby też znać się przez niego!
ambitny krab
nemesis
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Birdie Heaney pisze: 09 lip 2021, 13:38
rorey fitzgerald myślę ze Ptaszyna chętnie będzie z nią chodzić na wycieczki w poszukiwaniu ładnych miejsc do fotografowania!
I chętnie Remi Blackwell! Myślę, ze jeśli Remi będzie znał się z jej mężem Martine, który również jest strażakiem to mogliby też znać się przez niego!
super, pasuje mi razy dwa! I byłam już u kilku strażaków, więc bardzo możliwe, że się znają :hm: :lol:
towarzyska meduza
-
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Zadziorna przedszkolanka, która potrafi jasno wyznaczyć granice dobrego smaku. Nie boi się wyrażania własnej opinii. Wierzy, że skoro potrafi zapanować nad tuzinem przedszkolaków to już nic nie jest w stanie jej zniszczyć!
Birdie Heaney witam koleżankę z pracy. Myślę, że warto byłoby się polubić <33
ambitny krab
nick
ODPOWIEDZ